INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

View Poll Results: Care e cea mai tare galerie din tara?
1. C.U.C.S. 15 10.79%
2.Legiunea Visinie 14 10.07%
3. Armata Ultra 55 39.57%
4.Lupii Galbeni 2 1.44%
5.Dracii Negri 2 1.44%
6.Violet Eagles 2 1.44%
7.Mad Bulls 0 0%
8.C.U.C.V.S. 12 8.63%
9. Red Fighters 8 5.76%
10. Nuova Guardia 29 20.86%
Voters: 139. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 20-06-2003, 02:12 PM   #11
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

Vreau sa va intreb si eu de unde sunteti fratilor asa bine informati in ceea ce priveste coregrafiile galeriilor. Din asta inteleg 2 lucruri:
1. Nu va duceti la meciuri si va uitati sambata si duminica cand e etapa la televizor
2. Si daca va uitati la televizor aia nu arata galeriile asa ca... concluzia o trageti voi. In rest NO COMMENT. Informati-va si pe urma dati-va mari cu coregrafii si alte chestii ca parca ar fi facute de voi. Ssssshhhh.
mininu is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2003, 03:39 PM   #12
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

eu pot spune ca am fost la cateva meciuri a lui poli sezonul asta, a lui uta si la romania-croatia, iar din ce am vazut pana acum CVUCS e pe primul loc , si rapidul sta bine, dar nu bine ca steaua (la care am stat in galerie la meciul cu poli si a fost o organizare excelenta) si a lui rapid m-a impresionat cand a venit la arad
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2003, 03:56 PM   #13
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

bine ma mininu numai tu te duci la meciuri acum nu?
lasa ma ca se mai duc oameni la meciuri,mai e fotbal si in alta parte nu numai in bucuresti.
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2003, 10:51 PM   #14
Neo
Member
 
Join Date: May 2003
Location: Underground
Neo is on a distinguished road
Default

bah blue boy io (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) daka (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) faceam topic ziceam si suporterii lu craiova???
__________________
FC AntiTero in V.233
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
... super mishto
Neo is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2003, 05:03 AM   #15
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

nu stiu cum se numeste asa zisa galeria dinamovista, si dece sa ma intereseze? din cauza suporteriilor vostri va uraste toata lumea. mai tii minte finala de cupa cu Stiinta? cand ati vazut ca sunteti recusi la tacere de acel steag de 80 de metri, si a trebuit sal rupeti? noi vam facut ceva in craiova? in banie au luat bataie numai suporterii care au avut ceva cu membri C.U.C.S. cum au fost stelistii aia care sau dus la o nunta in bals parca si iau terorizat pe nuntasi , si daca tin bine minte parca si au batut pe cineva pe acolo , sau dus olteni iua prins si leau spart geamurilesi cativa au mancat si bataie, si voi ziceti ca noi suntem tarani necivilizati. daca voi aveati steagu ala de 80 de metri va admiram, si de recunosteam invinsi la capitolul galerii, nu va rupeam steagu. sau cand sa jucat sfertul de finala Stiinta-petrolul, era plin stadionu la Rimnicu-Vilcea de olteni si au venit vreo 25 de ploiesteni si au inceput sa strige la oltenii m**e la olteni, si nau patit nimic, nu iau batut nici suporterii nici gardienii, iau umilit prin scandari, dar nu iau atins.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2003, 02:27 PM   #16
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Ba pe "fotbal" am zis ca esti sanatos... Acum citesc aici... Pot doar sa fiu baiat si sa zic ce a zis shi (sunt cocalar de mirc) Neo
Quote:
io (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) daka (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) faceam topic ziceam si suporterii lu craiova???
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2003, 02:46 PM   #17
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

si eu pot sa zic doar ca daca sar fii jucat finalala craiova si ar fii venit dinamovitii cu un steag de 80 metri, nu le rupea nimeni steagu.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2003, 02:53 PM   #18
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

In plus, Blue_Boy, poate ai uitat <_< , galeria lui Dinamo = Nuova Guardia (infiintata in 1996, in ce an s-au infiintat leishorii tai??) shi (sunt cocalar de mirc) impartita in mai multe factiuni, tifoserii, grupuri, brigazi sau cum vrei sa le spui tu: BOYS; Brigate Pantelimon; Tifosi; Supras - ca sa le enumar pe cele mai reprezentative, mai active. In rest numai de bine


<asta asha pt tine special, ca a fost cu craiova>



asha cateva exemple; pt.cine are indoieli pot atasa cateva zeci de fotografii aici. Norok
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2003, 05:32 PM   #19
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

si eu as putea atasa sute.









__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2003, 09:23 PM   #20
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

eu imi voi incheia contributia la acest topic in felul urmator

Orice ati zice si face Poli si Steaua au printre cele mai bune galerii din atar, pe mine nu ma intereseaza ce fac aia dupa meci, pe cine omoara sau pe cine bat, pe stadon sunt in galeria in afara sunt niste tarani poate. Cat de curand o sa primesc niste cd-uri cu poze de la steaua si poli si va voi putea demonstra care sunt cele mai organizate galerii din tara de la noi. Poate cea a stelei nu e prea politicoasa dar e printre cele mai bune. cei de la poli au cele mai bune scandari si lozinci. Daca voi scoate pozele "ertilerie grea va veti convinge"

Orice ati zice multi dintre cei care merg la noi la meciuri sunt niste tarani prosti fara nici un scop in viata, niste ratati fara serviciu scoala si alte alea. Eu, cu toata ca imi place fotbalul, nu vad la ce duce obsesia asta inutila pentru o echipa sui pentru niste jucatori care in cele mai multe cazuri sunt mai prosti si inculti decat noi. Eu am avut o mica tentativa am vrut sa fiu si eu cool sa fac steag si alte alea sa ma duc la galerie si alte chestii, dar la un meci mergi sa te uiti la spectacol (oricat de prost ar fi) sa te simti bine, NU sa injuri cat te tine gatul tot felul de obscenitati si alte lucruri de prost gust, sau sa stai cu niste foi colorate in mana sau sa strigi ce iti spune un tembel si sa intii in turma. Eu m-am hotarat, la fotbal nu voi sta decat in tribuna, niciodata nu voi mai merge la peluza sau la galerii.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:00 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL