INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11 > RLSP 11

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-03-2011, 08:49 PM   #1
costi10
Member
 
costi10's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
costi10 can only hope to improve
Default Nevoie Fifa Romania

Daca este nevoie echipei FIFAROMANIA cu ceva in PS: embleme, steaguri,sponsori etc. postati aici si eu o sa incerc sa va rezolv !
costi10 is offline  
Old 02-04-2011, 09:53 AM   #2
vicentiu
Member
 
vicentiu's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
vicentiu is an unknown quantity at this point
Default

ba baieti daca e ceva scoateti direct rlsp2012...... aceasi problema au avuto si cei de la pes in urma cu catva ani ... si nu a durat atata, lasati-o dracului de treaba ca prea o lungiti fratilor ...
vicentiu is offline  
Old 02-04-2011, 02:05 PM   #3
jerycho
Member
 
Join Date: Aug 2009
jerycho is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by vicentiu View Post
ba baieti daca e ceva scoateti direct rlsp2012...... aceasi problema au avuto si cei de la pes in urma cu catva ani ... si nu a durat atata, lasati-o dracului de treaba ca prea o lungiti fratilor ...
pai nu prea stiu cei de la fifaromania ce o sa scoata astia de la EA in 2012)...poate la anul va fi alta baza de date cu alte batai de cap...asa ca mai bine ai rabdare pana cand o sa apara RLSP11...
jerycho is offline  
Old 02-04-2011, 02:10 PM   #4
valentin0001
Member
 
valentin0001's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
valentin0001 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by vicentiu View Post
ba baieti daca e ceva scoateti direct rlsp2012...... aceasi problema au avuto si cei de la pes in urma cu catva ani ... si nu a durat atata, lasati-o dracului de treaba ca prea o lungiti fratilor ...
Stiu ce inseamna ca sa iti fie jignita munca , pentru ca si eu uploudez episoade din trasnitii pe youtube si sunt unii carora nu le convine cand sunt puse , asa ca daca nu iti convine fa-ti tu patch si gata .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
valentin0001 is offline  
Old 02-04-2011, 02:23 PM   #5
manhero
Member
 
manhero's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Sighisoara
manhero is on a distinguished road
Default

taci bwa ca nu stii ce vorbesti lasa oamenii sa lucreze nu ii mai stresa cu astfel de comentarii
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
manhero is offline  
Old 02-04-2011, 07:27 PM   #6
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by vicentiu View Post
ba baieti daca e ceva scoateti direct rlsp2012...... aceasi problema au avuto si cei de la pes in urma cu catva ani ... si nu a durat atata, lasati-o dracului de treaba ca prea o lungiti fratilor ...
Tu ce stii sa editezi pentru acest joc?
Danny79 is offline  
Old 03-04-2011, 12:34 PM   #7
costi25
Banned
 
costi25's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
costi25 is on a distinguished road
Default

ma eu miam facut liga 1 singur ! si daca am nevoie o fac si liga 2 ! e simplu sa faci ! da trebuie sa incerci sa faci original ! la liga 1 a mea u.craiova a iesit perfect si FCM Tg. Mures !
costi25 is offline  
Old 07-04-2011, 04:52 PM   #8
Ionutz_Dinamo
Member
 
Ionutz_Dinamo's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Alba-Iulia Romania
Ionutz_Dinamo is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by costi25 View Post
ma eu miam facut liga 1 singur ! si daca am nevoie o fac si liga 2 ! e simplu sa faci ! da trebuie sa incerci sa faci original ! la liga 1 a mea u.craiova a iesit perfect si FCM Tg. Mures !
Trimitemi si mie cateva poze pls sa vad . Daca nu te deranjaza desigur
Ionutz_Dinamo is offline  
Old 08-04-2011, 04:56 PM   #9
costi10
Member
 
costi10's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
costi10 can only hope to improve
Default

dami id u prin PM!
costi10 is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:35 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL