INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-03-2003, 10:25 AM   #21
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

oricum, arbitrajul a fost cam prost, iar craiova trebuia sa joace fotbal nu sa omoare jocul, in al doilea rand nu cred ca steaua ar fi facut asa, la timisoara cand era 3-1 nu au omorat jocul ci au continuat sa atace si sa aiba posesie... :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 18-03-2003, 05:41 PM   #22
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

Quote:
pot sa-ti spun ca sunt baieti de treaba, nu injura sau fac scandari urate la adresa echipelor adverse numai daca sunt provocati
Aici te contrazic. Ce treaba avea Dinamo la meciul Steaua-Craiova? Hai sa fim seriosi!
mininu is offline  
Old 20-03-2003, 10:09 AM   #23
sanshine
Member
 
sanshine's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
sanshine will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to sanshine
Default

Quote:
Si crezi ca alta echipa nu ar fi facut acelas lucru?F.C.M Bacau a facut-o la Craiova ,ei de ce n-ar faceo.Ce creazi ca daca Steaua conducea nu trageau de timp?Mi-a placut faza cu Raducanu,poate ar fi obtinut penalty-ul daca nu ar fi cazut ca si cand ar fi facut infarct sau ar fi fost trasnit de fulger.Si zimi dac ai auzit galeria Craiovei injurand,nu spun ca ar fi sfinti dar la meciul asta n-au facut-o.
Nu te contrazic la faza cu galeria, ti-am zis, eu cu jocul aveam treaba. Nu te contrazic nici la faza cu "orice echipa", ca exemplu si Ajax a tras de timp aseara la sfarsitul meciului. Dar ce a facut Stoianof... Faza aia e de antologie. Baiatul ala e chiar prost, nu-i asa :bang: ? Si dupa meci cu impresia lasata de faza aia am ramas, si trebuie sa recunosti ca tragere de timp mai evidenta e greu de gasit.
sanshine is offline  
Old 20-03-2003, 09:18 PM   #24
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Zi si mie ce s-a intamplat, te rog; nu m-am uitat la meci si mi-ar place sa stiu!
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline  
Old 20-03-2003, 09:31 PM   #25
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

Desi fusase lovit cu mingea in fata in faza dinainte ,si poate a si tras de timp intentionat dar parerea mea a fost ca a gresit cand a intrat imediat,chiar daca ar fi fost lovit ,impresia a fost ca a tras de timp doar.
Nu e prost dar gandeste-te ca n-a avut nici experienta avand doar 17 ani.
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline  
Old 23-03-2003, 07:56 PM   #26
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

la pauza Dinamo-Steaua 1-2, eu zic ca faza cu penaltiul a fost discutabila, cred ca intr-un campionat mai mare sau serios nu se acorda 11metri, dar macar steaua a resuit sa dea gol si sa intre la pauza cu avantaj

sa vedem ca se va intampla in contiunare, oricum dinamo joaca destul de slab

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOL

exact cand eram speriat ca au dat catelusii gol, a bagat-o raducanu in poarta

OLE

Forza Steaua

ole, s-a terminat, Steaua a dovedit inca odata ca e peste dinamo, respect :P

mininu, catalin :P :P :P :P :P :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 23-03-2003, 09:41 PM   #27
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

Chiar daca nu am vazut meciul prea bine(m-am uitat pe net) pot sa spun ca Steaua a fost superioara in fata echipei cainilor din groapa care mai spre sfarsitul meciului au aplicat tactica lui Halagian :"Na la ei"sau "focu la ei" incercand sa castige si ei primele puncte din retur. In mod special de la Dinamo mi-a "placut" evolutia lui domocos(care poate fi cel mai valoros numar 10 din campionat dupa spusele lui Netoiu) :? intrat spre sfarsit si a lui Frasineanu (eliminat).Kirita ca in totdeauna a condus o aparare impecabila impreuna cu Burca un mare talent(Viitor G.Popescu) si un portar de calibru(Munteanu) :mrgreen: .Se anunta zile grele pentru Andone.Steaua a fost o echipa care a facut un joc frumos si a avut o galerie la inaltime
P.S Nu a intecut-o pe a Stiintei. :P :P
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline  
Old 24-03-2003, 07:01 PM   #28
tudosebogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Bucuresti
tudosebogdan is on a distinguished road
Send a message via ICQ to tudosebogdan Send a message via MSN to tudosebogdan Send a message via Yahoo to tudosebogdan
Default

bai mie mi-a placut Axinia cand NU a urmarit mingea si i-a bagat un umar in ochi lui Pompiliu Stoica. se mira pe urma ca a luat rosu. cine el, chiar el sa ia rosu?
un amic de-al meu, dinamovist baiatul, dupa ce am incercat sa vorbesc cu el la telefon de 2 ori, mi-a trimis un sms:

:sorry: [size=18][b]TACI :x

[i][u][b][size=24]UNEORI SUNT MANDRU
__________________
CE BAH,<span style=\'color:blue\'> NU-TI MAI AJUNGE STRADA ?!?</span>
tudosebogdan is offline  
Old 02-04-2003, 01:05 AM   #29
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

Stiinta a trecut pe locul 14 in clasament dupa ce Sportul a fost depunctata cu doua puncte in urma unei datorii catre clubul Steaua de 150.000 $!(Becali moare sa-si recupereze datorile dar cand are el de dat intarzie cu anii sau nu-i da deloc)
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline  
Old 05-04-2003, 08:43 PM   #30
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

pana acum Dinamo merge conform planului,i ar in cateva etaoe va avea 7 meciuri fara victorie

iar UTA jocaca puri si simplu fabulos, condusa de M.Popescu, I. Dragomir si castiga categoric cu otelul cu 3-0

poli uita-te ziua ta se apropie
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:02 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL