INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 08-07-2004, 01:12 PM   #1
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Red face

Campania de calificare sta sa inceapa. Nu sunt mari modificari la nivelul lotului national. Vom merge in continuare cu Iordanescu si pe mana lui Mutu, Chivu, Pancu, Lobont, sustinuti din spate puternic de flota ruso-ucrainiana (Stoican, Barcauan, Rat, Iencsi, Soava, poate chiar Tamas si Marica), sustinuti puternic de cea turca (Bratu, Ov. Petre poate si Miu) plus ratacitii prin vest (Stelea, Contra, M. Niculae, poate Tararache, Zicu, Mitea) carora li se vor adauga zmeii Diviziei A.

Premize pentru o eventuala calificare exista. Olanda si Cehia sunt puternice, dar daca grecii au putut sa castige Euro, cred ca si noi avem o sansa buna intr-o grupa in care Finlanda poate sa ne incurce, sau dimpotriva sa ne ajute mai mult decat speram.

Sa speram ca vom avea motive de bucurie la cupa mondiala, nu stiu daca o sa mai uit la un turneu final unde nu suntem implicati.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2004, 01:20 PM   #2
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Hai sa dau devreme un pronostic... locul 4 la Mondiale (pai avem lot, ce pana mea)!

Castigarea Campionatului European de catre Grecia a fost un soc... acuma nu stiu daca sa ma bucur ca daca au luat aia avem si noi sanse sau sa ma tem de echipe ca Finlanda sau Macedonia...
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2004, 02:34 PM   #3
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

stati linistiti ca noi castigam campionatu mondila din 2006....ii rupem pe toti ... care se baga la un pariu cu mine ?

liviu - nu cred ca au loc toti aia pe care i=ai zis tu in lotul national...sunt cativa care nu au ce cauta. Oricum avem un lot bun...si daca nu ne calificam nici acum suntem cei mai prosti...mai ales ca la olandezi e perioada dintre generatii si putem sa ii prindem mai descoperiti iar la cehi cam tot la fel este.
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2004, 03:13 PM   #4
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Sunt sigur ca ne vom califica, si vom intrece performanta obtnuta la mondialele din 94'. Avem u lot puternic, dar important este sa jucam impreuna. Un mic pronostic, ii vom bate atat pe olandezi cat si pe cehi acasa, in Olanda un egal si in patria lui Baros vom lua bataie.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2004, 03:35 PM   #5
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

blue-> exact si pronosticul meu, referitor la meciurile cu Olanda si Cehia.

Ratonu-> eu as exagera, si as zice ca jucam finala daca ajungem in Germania, cu toti jucatorii apti, valizi si in forma.

cata-> lotul e in linii mari, am subliniat "posibilitati", nu "certitudini".
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2004, 04:29 PM   #6
danutz_andrey
Guest
 
Default

Si eu zic ca o sa-l castigam......o sa fim marea surpriza a mondialelor,dar pana atunci trebuie sa ne calificam!
  Reply With Quote
Old 08-07-2004, 04:30 PM   #7
Ady
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucharest
Ady is on a distinguished road
Default

lol
ma da cam ambitiosi sunteti
sa castigam noi Mondialele
oricum dak in mondialele astea nu facem nimic cu siguranta o sa facem la Europene
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Ady is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2004, 04:36 PM   #8
vali16_84
Member
 
Join Date: Feb 2004
vali16_84 is on a distinguished road
Send a message via MSN to vali16_84
Default

eu zic ca ne calificam....chiar de pe primul loc!!!! hai ma ca avem sanse destul de mari sa ne calificam chiar de pe primul loc....pe olandezi si pe cehi acasa o sa-i batem (n-au nici o sansa :P ) si la ele acasa scoatem un egal, iar cu celelalte nici nu se discuta....finlanda o sa ne ajute...cred ca o sa le incurce pe una din ele....
__________________
FORZA STEAUA
vali16_84 is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2004, 04:49 PM   #9
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Din punctul meu de vedere cred ca la sfarsitul meciurilor din grupa ne vom clasifica pe 2...pe primul loc va fi Cehia...
Iar in meciul de baraj adversara ne va fi Slovenia sau Danemarca cu care vom juca precaut in tur si ii vom umili in retur
Se pare ca io is mai pesimist un pic...dar mai mult de semi nu cred ca pupam...desi lotul de care dispunem este poate cel mai bun de pana acum....tot ce trebuie este o tactica "de mondiale"
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2004, 05:00 PM   #10
vali16_84
Member
 
Join Date: Feb 2004
vali16_84 is on a distinguished road
Send a message via MSN to vali16_84
Default

Fratzilor stiti ce ne trebuie....ANTRENOR....jucatori avem, chiar foarte multi...ne trebuie un antrenor "adevarat" si putem sa ajungem departe...., sa vedem ce face Iordanescu...poate si-a mai revenit....
__________________
FORZA STEAUA
vali16_84 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:53 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL