INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 11-07-2012, 09:49 AM   #11
Simon SSS
Banned
 
Join Date: Jul 2010
Simon SSS has a spectacular aura aboutSimon SSS has a spectacular aura about
Default

Interesanta idee ! felicitari pentru transferuri,vad ca iti betonezi apararea
Simon SSS is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2012, 12:22 PM   #12
Mercenaries
Member
 
Mercenaries's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Mercenaries is on a distinguished road
Default

Evra e un jucator bun nu trebuia vandut dar felicitari pentru ca lai adus pe ramos si pe bale 2 jucatori foarte buni
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Mercenaries is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2012, 01:58 PM   #13
Raz3
Member
 
Join Date: Jul 2012
Raz3 is on a distinguished road
Default

F.A Community Shield


Man Utdvs Man City

3 - 1
Rooney 18' Tevez 76'
Ramos 107'
Ramos 119'


Carbunaru Paraschiv: Si astfel a venit primul trofeu pentru mine la Manchester United.A fost un meci foarte echilibrat intre cele 2 rivale din Manchester.Dupa un gol venit rapid in prima repriza am facut o greseala si ne-am asezat in aparare, astfel incat am lasat inamicul sa ne domine.City au dominat jocul dupa golul lui Rooney dar in prelungiri DAVOLII ROSII s-au dezlantuit avand 6 cornere si 1 lovitura libera de la 32 de metrii in doar 30 de minute.Sergio Ramos a marcat ambele dati din cornere care au fost jucate astfel:Nani=>pasa(scurta) la Rafael=> centrare in careul mic si lovitura de cap Ramos.Golurile parca au fost trase la indigo.Sunt fericit de transferurile facute, atat de Bale cat si de Ramos.Echipa mai are nevoie de un mijlocas central langa Anderson(care e grozav in duelurile aeriene) dar inca nu m-am decis pe cine, probabil voi lasa acel transfer pe iarna.Jucatorul cu cea mai mare nota primita la final de joc a fost Ramos 9.4.


Raz3 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2012, 01:59 PM   #14
Mercenaries
Member
 
Mercenaries's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Mercenaries is on a distinguished road
Default

Ramos sa dea 2 goluri intr-un mecisi mai aduce si victoria nu imi vine sa cred
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Mercenaries is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2012, 03:02 PM   #15
Raz3
Member
 
Join Date: Jul 2012
Raz3 is on a distinguished road
Default

Premier League
Rezultate



Man Utd vs WBA
2 - 0
Rooney 15'
Nani 76'

Carbunaru Paraschiv:Un meci bun pentru echipa totusi din pacate nou venitul G.Bale s-a accidentat dupa o intrare dura a unui fundas asupra lui.El este accidentat pentru 7 zile avand sa ratezemeciul cu Fulham.



Man Utd vs Fulham

2 - 1
Young 34' Zamora 68'
Rooney 89'

Carbunaru Paraschiv:Un meci mai greu decat am fi crezut impotriva celor de la Fulham.Golul lui Young a survenit dupa un corner ratat al celor de la Fulham, Young depasind pe contratac, dupa o cursa lunga cat 3 sfert de teren cei 2 jucatori ramasi in aparare iar mai apoi finalizand cu un sut care nu i-a dat portarului nici-o sansa.Golul adversarilor a venit dupa o neintelegere intre Flecher si Rio, care lau lasat singur cu oarta pe Zamora.Golul salvator dat de Rooney a venit dupa o serie de pase cu Chicharito.

Avem o serie de meciuri foarte grele din care mi-am prospus sa iesim cu 7 puncte

Vor urma meciuri contra:Spurs
Arsenal
Norwich
Raz3 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2012, 03:06 PM   #16
Mercenaries
Member
 
Mercenaries's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Mercenaries is on a distinguished road
Default

In fiecare meci il vad pe Rooney ca inscrie si felcitari pentru victorii
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Mercenaries is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2012, 03:30 PM   #17
Raz3
Member
 
Join Date: Jul 2012
Raz3 is on a distinguished road
Default

Premier League
Rezultate



Man Utd vs Tottenham HotSpurs ]
3 - 2
Bale 41' Defoe 14'
Chicharito 67' Modric 82'
Anderson 76'


Carbunaru Paraschiv:Un meci tesnionat cotra celor de la Spurs, terminat cu bine.Bale a dat primul sau gol, tocmai impotriva fostei sale echipe.Golul lui Bale a venit dupa o pasa a lui Young.Golul lui anderson a fost unul superb dat dinafara careului,mingea ajungand la eldupa un sut in bara a lui Rooney.Glul lui Chicharito a venit dupa o actiune construita de batranul Giggs intrat la pauza, care a driblat 2 jucatori mai apoi pasandu-i lui Chicharito.Spurs au avut o echipa puternica dar se pare ca noi am fost mai buni avand o posesie de 55%.Jucatorul coreean Park vandut de noi in vara la Tottenham nu a fost titular.



Man Utd vs Arsenal
Diavolii Rosii vs Tunarii
1 - 4
Chicharito 57' Van Persie 4'
Arteta 25'
Van Persie 72'
Gervinho 90+1'


Carbunaru Paraschiv:Imi cer scuze fanilor pentru aceasta infrangere zdrobitoare.Arsenal a dezvoltat un joc ametitor in care ne-au asaltat poarta cu toti jucatorii avand o posesie de 64%.Echipa nu a jucat rau dar nu ne-am putut adapta stilului de joc al Tunarilor.Imi asum toata vina esecului zdrobitor.Il felicit pe Chicharito pentru golul dat dupa o pasa gresita a lui Sagna. Chicharito dribland inca un fundas.


Cupa Angliei
Festival de goluri pe Old Trafford

Man Utd vs Barnsley
4 - 0
Rooney 8'
Nani 29'
Young 45+1'
Valencia 77'

Carbunaru Paraschiv:Am jucat foarte bine meciul acesta contra celor de la Barnsley.Golurile au fost goluri destul de facile din cauza ca echipa adversa avea o aparare slaba care permitea patrunderea mai multor jucatori in careu.In prima repriza am jucat cu titularii dar la pauza i-am introdus pe Valencia, Giggs si Smalling.Valencia joaca bine, lui Giggs ia cam murit din viteza dar se descurca in schimb de Smalling nu sunt prea multumit.In acest meci a mai fost titular si Wellbeck care nu s-a remarcat.Urmatorul meci in cupa il vom avea cu Reading.

Last edited by Raz3; 11-07-2012 at 07:39 PM.
Raz3 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2012, 10:31 PM   #18
Mercenaries
Member
 
Mercenaries's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Mercenaries is on a distinguished road
Default

numai victorii felicitari
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Mercenaries is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2012, 10:35 PM   #19
stelist021
Member
 
stelist021's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Oradea
stelist021 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Mercenaries View Post
numai victorii felicitari
daca ai si citi ce scrie ar fi ceva......cu Arsenal a castigat?)
stelist021 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2012, 10:36 PM   #20
Mercenaries
Member
 
Mercenaries's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Mercenaries is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by stelist021 View Post
daca ai si citi ce scrie ar fi ceva......cu Arsenal a castigat?)
Eu nu ma refeream la Arsenal ma refeream numai la meciurile care lea castigat
si ce aveti toti? ca vad ca toti vreti cearta
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Mercenaries is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:57 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL