INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-09-2009, 01:10 PM   #101
LcK
Member
 
LcK's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
LcK is on a distinguished road
Default

Am jucat si cu alte echipe in afara de Dinamo, cu Timisaora si Urziceni, ce am obervat G.Bucur 79 Si M.Niculae 75, Karamyan 79 - A.Cristea 72 ar trebuii invers zic eu . Marog

Am o intrebare : Voi ati bagat aceste gazoane sau e vrun miracol ? )




Si acesta este un BUG, jucatorul din imagine Luchin ( FC Bragadiru ) )

__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
LcK is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 01:21 PM   #102
sebseb
Member
 
sebseb's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Baia Mare
sebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by FredyRonaldo View Post
Nu ma intereseaza ca Rapidu nu e in europa league !! Trebuie sa o bagati si cu asta basta !!!!
Daca era si rapid un europa league , va gandeati sa bagati doar echipele din champions league si tot faceati sa nu bagati Rapidu !!!
Doamne ce disperat...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sebseb is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 01:25 PM   #103
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by FredyRonaldo View Post
Nu ma intereseaza ca Rapidu nu e in europa league !! Trebuie sa o bagati si cu asta basta !!!!
Daca era si rapid un europa league , va gandeati sa bagati doar echipele din champions league si tot faceati sa nu bagati Rapidu !!!
Uite cum sta treaba.Ai rabdare pana la RLSP 10 pentru jocul full si ai sa joci cu FC Rapid.Poate pana atunci mai urca putin si in clasament.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 01:47 PM   #104
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by FredyRonaldo View Post
Nu ma intereseaza ca Rapidu nu e in europa league !! Trebuie sa o bagati si cu asta basta !!!!
Daca era si rapid un europa league , va gandeati sa bagati doar echipele din champions league si tot faceati sa nu bagati Rapidu !!!
Cei de la FR pot baga in patch ce echipe vor ei, daca vroiau puteau sa bage si echipe din liga a III-a. Nu sunt platiti pentru ceea ce fac, deci pot baga in joc orice echipe au ei chef, noi ar trebui sa le multumim, nu sa aruncam cu pietre... Nu ai niciun drept sa le comanzi tu sau eu sau oricine altcineva ce echipe sa introduca in patch. Daca nu-ti convine, fa-ti propriul tau patch si joaca cu Rapidul
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 03:09 PM   #105
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by sorin View Post
In Romania sunt 18 formatii in Liga I, nu puteau fi toate facute cat mai aproape de realitate in ceea ce priveste orice detaliu in 3 zile. Am preferat sa bagam echipele care sunt/ au fost in cupele europene si care se pare ca au si rezultate pe acolo.

Daca tu crezi ca cineva are ceva cu Rapidul sau ca facem echipele dupa preferinte, te inseli, eu tin cu ei.
Se vede ca tii cu RAPID ,dar trebuie sa astept pana apare full si pana cand face-ti patchul pt Liga 1 trebuiau bagate si Rapid,Craiova,Brasov au luptat si el pentru un loc de Europa League,totusi.
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 03:11 PM   #106
FredyRonaldo
Member
 
Join Date: Feb 2009
FredyRonaldo can only hope to improve
Default

LkC de unde ai scos poza aia ? sigur e din fifa 2010 ?? ca arata prea bine gazonu !!!
FredyRonaldo is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 03:12 PM   #107
lukyan_09
Member
 
lukyan_09's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
lukyan_09 is on a distinguished road
Default

Mie tot mi se pare ca jucatorii din Rlsp nu sunt la adevarata lor valoare.......
__________________
Sange de Stelist Adevarat!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
lukyan_09 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 03:15 PM   #108
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Uite cum sta treaba.Ai rabdare pana la RLSP 10 pentru jocul full si ai sa joci cu FC Rapid.Poate pana atunci mai urca putin si in clasament.
Ca dinamo a urcat etapa acesta .Hai sa fim sinceri Rapidul trebuia bagata si gata,si fredyronaldo are dreptate voi ati baga steaua si daca ar fi la retrogradare,dar in fine asta e.
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 03:22 PM   #109
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by FredyRonaldo View Post
LkC de unde ai scos poza aia ? sigur e din fifa 2010 ?? ca arata prea bine gazonu !!!
Gazoanele acelea sa gasesc doar in RLSP.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 03:22 PM   #110
LcK
Member
 
LcK's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
LcK is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by FredyRonaldo View Post
LkC de unde ai scos poza aia ? sigur e din fifa 2010 ?? ca arata prea bine gazonu !!!
100% e din FIFA10 dar arata gazonul asa doar cand joc acasa cu o echipa din Liga Romaniei .

*Am de adaugat un plus(+) la FIFA10 care nu il obervasem, fotoreporteri de langa teren fac "poze" se vad bliturile, mi se pare interesant

**Asta care tipi dupa Rapid, calm frate ca nu e capatul pamantului ca nu este echipa aceea in RLSP !
***Dar are si el dreptate daca era Steaua la retrogradare tot ati fi pus-o in RLSP [ +1 ]
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by LcK; 14-09-2009 at 03:25 PM.
LcK is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:25 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL