INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Feedback

Reply
 
Thread Tools
Old 20-10-2005, 02:33 PM   #11
habbib
Psychosomatic addict
 
habbib's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Location: Arad
habbib will become famous soon enoughhabbib will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to habbib Send a message via Skype™ to habbib
Default

te-am jignit ma pe tine?ce sari asa fara sa ai nici o legatura cu subiectu..erai si tu prin preajma si te-a apucat si pe tine sa te bagi..vezi-ti tu de treburile tale mai bine si taci in banca ta..ai sarit si tu sa faci pe grozavu aici..hai ma ca nu pierd vremea sa ma cert cu tine asa ca baga-te tu in oalele altora..hai pa

gianni:nu am personal absolut nimic cu nimeni si nici nu am vrut sa jignesc pe cineva,nici macar nu am facut-o asa ca tu astalaltu mai bine fa ciocu mic..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
habbib is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2005, 02:49 PM   #12
little_foot
Member
 
little_foot's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Bucuresti
little_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud of
Default

bai baiatu' daca nu stii ce rol are pluralul in limba romana inseamna ca am incheiat orice subiect de discutie ca tu nu ai legatura.cand o sa folosesti un limbaj civilizat care sa nu jigneasca ceilalti participanti la discutie atunci sa te dai cocos.ce pentru tine ca esti "prietenul REAL" al lui mns nu este valabil regulamentul forumului?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Romani prin nastere/Olteni prin gratie divina!
Toti oltenii se nasc suporteri ai Universitatii Craiova!!

BMW-Big Mexican Woman
little_foot is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2005, 02:56 PM   #13
habbib
Psychosomatic addict
 
habbib's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Location: Arad
habbib will become famous soon enoughhabbib will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to habbib Send a message via Skype™ to habbib
Default

eu chiar habar n-am cine te-a pus pe tine sa te bagi asa in discutie,ce esti tu,avocatul poporului?chiar ca am incheiat orice subiect de discutie..faza cu prietenul REAL,daca vrei sa stii am precizat-o doar pentru ca ce am scris sa aibe o legatura cu ce ziceam,nu sa ma pun si eu ca si tine sa incep sa fac pe grozavu..tot nu stiu ce te bagi tu,nici macar nu m-am adresat tie,daca tu te-ai simtit,asta e partea a doua..hai ca am incheiat discutia,eu nu mai fac nici un post in legatura cu subiectul asta,asa ca daca vrei da-i inainte si zi ce vrei..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
habbib is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2005, 03:05 PM   #14
little_foot
Member
 
little_foot's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Bucuresti
little_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud of
Default

faza e ca tu te-ai bagat cand nu era cazul.gianni nu vorbea cu tine.si iti mai zic o data sa ai grija cum vorbesti,nu ne tragem de sireturi,nu cred ca am schimbat vreodata vreo vorba ca sa-ti permiti atat de multe.daca asa vorbesc altii cu tine vorbeste cu ei asa nu cu cine apuci ca pana una alta mai ales gianni are o varsta spre deosebire de tine da?si chiar daca nu ar avea regulamentul forumului nu permite sa folosesti injurii atunci cand te adresezi altcuiva idiferent de varsta.respect
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Romani prin nastere/Olteni prin gratie divina!
Toti oltenii se nasc suporteri ai Universitatii Craiova!!

BMW-Big Mexican Woman
little_foot is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2005, 12:20 AM   #15
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Nu ma obosesc sa citesc frustrarile voastre.

Sa revenim la subiect.

50cent ban permanant, cont sters.

~#Stefan#~ suspend 3 zile pentru spam si idiotenie

Plus multi alti suspendati, dar am uitat cine erau.

Reko parca vreo 30 de ani suspend de la stefan.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2005, 07:55 AM   #16
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Mns, mersi pentru warn! Cred ca era timpul sa fiu si eu bagat in seama! In afara de pedeapsa de la tine, ma autosuspend vreo 3 zile singur!
P.S. Baieti, celor care m-au inteles, le multumesc ( mersi, Little_foot), celor care m-au "atacat",le multumesc! Habbib, chiar n-ai inteles despre ce a fost vorba! Altadata, fii mai atent!
Little_Foot,esti un baiat bun, si-mi pare rau daca ai luat warn! Enorm de rau!
Cat despre tine, Mns, inainte de a darui cu atat de multa nonsalanta warnuri, citeste posturile cu atentie!
P.S. Chiar daca am o anumita varsta, asta nu inseamna ca nu fac greseli! La fel si tu, Mns!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2005, 10:24 AM   #17
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Daca mai ma enervati mult va garantez eu ca nu numai 3 zile o sa fiti suspendati.

Adica veniti voi sa-mi spuneti ce trebuie sa fac pe forumul meu? Pe langa faptul ca postezi in carnati ca sa zic asa ca si ~#Stefan#~, tot mai ai tupeul sa comentezi. Veniti si puneti mesaje fara nici un rost in topicuri vechi de cateva luni, sau de cativa ani si apoi tot eu sunt ala rau.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2005, 11:53 AM   #18
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally posted by mns@Oct 21 2005, 09:24 AM
Daca mai ma enervati mult va garantez eu ca nu numai 3 zile o sa fiti suspendati.

Adica veniti voi sa-mi spuneti ce trebuie sa fac pe forumul meu? Pe langa faptul ca postezi in carnati ca sa zic asa ca si ~#Stefan#~, tot mai ai tupeul sa comentezi. Veniti si puneti mesaje fara nici un rost in topicuri vechi de cateva luni, sau de cativa ani si apoi tot eu sunt ala rau.
Mns, chiar ca nu te inteleg! De fapt, nici nu incerc! Intre noi este prea mare diferenta de varsta si n-are rost! Invata sa-i respecti pe ceilalti, ca sa fii respectat! Acum ma poti suspenda cat timp vrei tu! Mi-a facut placere! O fi forumul tau, da` noi il tinem in viata, fara cei care posteaza aici, el nu ar exista! Cat despre tine, iti urez multa bafta in ceea ce faci! Ma autosuspend, nu trebuie s-o faci tu!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2005, 03:17 PM   #19
stefan
Guest
 
Default

defapt ~#Stefan#~ a luat si ban ca m-am satura de impresiile lui ca eu n-am voie sa comentez in legatura cu RLSP, numai el are voie :P Reko are suspend vreo 30 de ani si ban pe IP :P si mai au suspend toti cei care vorbeau de FIFA piratat

pe forumu asta poa sa posteze numai 2 useri, nu ma intereseaza daca is 1000 sau 2 cat timp se respecta regulamentul.
  Reply With Quote
Old 22-10-2005, 01:04 AM   #20
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

gianni , topicul The Three word story a fost inchis ca era aberant si userii faceau posturi pe banda rulanta , a mai fost un topic asemanator mai de mult si ala a fost inchis mai tarziu , si ne-am invatat minte , de aceea mns a inchis topicul de acum

P.S. nu va mai bagati voi in viata lui mns ( ce il supara pe el , are si el problemele lui , e baiat mare si le rezolva )

__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:40 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL