INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Muzica, filme, carti etc

Reply
 
Thread Tools
Old 25-04-2003, 11:47 PM   #21
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

e ceva suspans in el,cu balaurii aia,in final se oamoara oamenii intre ei incercand sa omoare creaturile alea,pana la urma un american si un englez isi dau seama ca printre balauri exista doar un mascul si daca il omoara ,o sa moara toti pana la urma.Despre final,exact se termina ca dracu,mi se pare ca ei cred ca i-au omorat dar in ultimele secvente apare un alt mascul....ei nestiind.
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2003, 03:54 AM   #22
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

vorbeam de "the ring"
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2003, 05:45 AM   #23
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

despre ce e?
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2003, 12:42 PM   #24
ScorpionX
Member
 
Join Date: Mar 2003
Location: Craiova
ScorpionX is on a distinguished road
Default

Si mie mi-a placut Ice-age. In legatura cu filmele ma oftic ca unele sunt codate si codecurile mele nu merg chiar daca la altii merg
__________________
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI,
SI INTODEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!
ScorpionX is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2003, 03:27 PM   #25
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

ba filmu incepe ciudat ..........gasesc unii o caseta video si cica ca daca te uiti la ea primesti un telefon in care iti zice ca o sa mori in 7 zile, si mor aia, si matusa unei victime afla de chestia asta si se uita la caseta si primeste telefonul in care afla ca mai are de trait vreo 7 zile, si copilul iei se uita la caseta, dupaia fata aia se duce la un prieten si se uita si ala la caseta, si incearca s afaca ceva sa nu moara, pe caseta era o fetita care era internata la ospiciu, si se duc unde a trait ea, si afla ca maicasa a omorato aruncando intro fantana, ........................si dupa aia care au vazut caseta cred ca au scapat, si moare prietenul fetei aleia, si se sfarseste asa brusc.

2 h13min 53s wasted
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2003, 10:37 PM   #26
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Mama, ce s-au incurcat itele pe aici! Acum vorbim de Reign of Fire dupa aia The Ring, 8 Mile, Ice Age si nici noi nu mai stim ce. Mi-au placut mai ales ultimele doua posturi. Penultimu zice de Ice Age si apoi citesc un inceput ultra-sinistru (The Ring). Pentru un ageamiu, intre cele doua este o legatura!
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2003, 11:43 PM   #27
justafan
Member
 
Join Date: Apr 2003
Location: TIMISOARA,BANAT
justafan is on a distinguished road
Default

Cea mai tare comedie pe care am vazut-o este:Screwers adica tz (sunt cocalar de mirc)eparii(a fost pe HBO-nu demult)
__________________
Poli Timisoara&Fiorentina s-au stins,au rezultat Poli AEK&Florentia Viola-din dragostea pt.fotbal a suporterilor alb-violeti!!!
justafan is offline   Reply With Quote
Old 03-05-2003, 09:48 AM   #28
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

the road to el dorado v-a placut, si asta e pe hbo...
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2003, 12:04 AM   #29
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

o comedie care merita vazuta este snatch.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2003, 08:50 PM   #30
ScorpionX
Member
 
Join Date: Mar 2003
Location: Craiova
ScorpionX is on a distinguished road
Default

Eu am auzit ca era sa avem un film nominalizat dar nu mai stiu cum se numea
__________________
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI,
SI INTODEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!
ScorpionX is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:52 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL