INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 12

Reply
 
Thread Tools
Old 10-11-2011, 04:16 PM   #1
Robert17
Member
 
Join Date: Sep 2010
Robert17 is on a distinguished road
Default Reserve team

Salut ..
am inceput o cariera cu U.Craiova , si cu ajutorul editorului mi-am promovat echipa de rezerve pana in liga 2a ...dupa primul sezon am terminat fara probleme financiare , cu prima echipa am terminat pe loc de Europa League,cu echipa de rezerve am terminat pe locul 2, promovabil, ( care oricum nu imi permitea sa promovez pt ca e Reserve team ) ..
La inceputul sezonului urmator echipa de rezerve este in liga de amatori , fiind retrogradata automat din liga 2a ..
Robert17 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2011, 10:44 PM   #2
bogdan.steaua
Member
 
Join Date: Oct 2010
bogdan.steaua is on a distinguished road
Default Reserve Team

te-a redirectionat automat deoarece la setarile Campionatului ROmaniei trebuie sa debifezi o optiune unde spune ca echipele de rezerve nu au dreptul de promovare si pot juca doar in liga de rezerve :-?? cel putin asha am citit cand umblam pe acolo :P
bogdan.steaua is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2011, 06:11 AM   #3
Razvee
Member
 
Razvee's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucharest
Razvee is on a distinguished road
Default

Din cate stiu exista un BUG care va fi remediat in Update-ul 2 si care afecteaza echipele de rezerve cel putin din Germania si Spania (asa se spunea) - retrogradeaza automat orice faci tu. Asa ca asteapta pana la sf lui noiembrie sa se remedieze...
Razvee is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2011, 02:03 PM   #4
Robert17
Member
 
Join Date: Sep 2010
Robert17 is on a distinguished road
Default

acea optiune din editor din liga 2a Romania este bifata ..
in legatura cu Bug-ul , mi sa mai intamplat la Ac Milan dar acolo promovasem 2 ani si abia in al 3a an echipa de rezerve a fost retrogradata
Robert17 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2011, 09:33 AM   #5
americanu197
Member
 
americanu197's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: On the dark side
americanu197 is on a distinguished road
Default

o sa rezolve si bugu ala care da la rezerve salarii mai mari decat prima echipa?
americanu197 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2011, 06:42 PM   #6
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Robert17 View Post
acea optiune din editor din liga 2a Romania este bifata ..
in legatura cu Bug-ul , mi sa mai intamplat la Ac Milan dar acolo promovasem 2 ani si abia in al 3a an echipa de rezerve a fost retrogradata
Razvee are dreptate. Exista acel bug si trebuie sa astepti urmatorul update oficial in care vor remedia aceasta problema.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2011, 08:19 PM   #7
Robert17
Member
 
Join Date: Sep 2010
Robert17 is on a distinguished road
Default

e bine de stiut atunci , ca eu tot incercam diferite metode si degeaba
Robert17 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2012, 02:13 AM   #8
Robert17
Member
 
Join Date: Sep 2010
Robert17 is on a distinguished road
Default

aceeasi problema a reaparut de cand am bagat update 3... dupa ce m-am jucat 2 luni cu update 2 nu am avut probleme ...ce pot sa fac?
sa reinstalez tot si sa bag decat update 2 ?
Robert17 is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012, 11:16 AM   #9
andreiro18
Member
 
Join Date: Feb 2012
andreiro18 is on a distinguished road
Default

Salut!
Am si eu o problema. Vreau si eu sa joc cu Petrolul insa nu are echipa de rezerve (lucru important pt mine). Intrebarea mea este cum pot sa creez una in editor prin liga a IIa (cum are Astra sau Dinamo) sa trimit jucatorii pe care nu ii folosesc foarte des sa joace acolo. Sau macar sa-mi transform o divizionara b in satelitul meu. Nu am gasit nicio optiune pentru nicio varianta in acest sens.

Va multumesc anticipat!
andreiro18 is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2012, 10:35 PM   #10
Robert17
Member
 
Join Date: Sep 2010
Robert17 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by andreiro18 View Post
Salut!
Am si eu o problema. Vreau si eu sa joc cu Petrolul insa nu are echipa de rezerve (lucru important pt mine). Intrebarea mea este cum pot sa creez una in editor prin liga a IIa (cum are Astra sau Dinamo) sa trimit jucatorii pe care nu ii folosesc foarte des sa joace acolo. Sau macar sa-mi transform o divizionara b in satelitul meu. Nu am gasit nicio optiune pentru nicio varianta in acest sens.

Va multumesc anticipat!
intri cu editorul la setarile campionatului romaniei , la league sistem si la liga a 2a (league composition)scoti orice echipa si bagi echipa de rezerve a Petrolului
Robert17 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:07 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL