INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 19-05-2003, 08:29 PM   #1
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

eu si cred ca vorbesc pentru toti membri ai fifaromania, iti mulmutesc tie si tuturor celor care au facut acest nou patch.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2003, 04:49 PM   #2
tudosebogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Bucuresti
tudosebogdan is on a distinguished road
Send a message via ICQ to tudosebogdan Send a message via MSN to tudosebogdan Send a message via Yahoo to tudosebogdan
Default

bai hentz (sunt cocalar de mirc), acum ca a venit tot sunt un pic nemultumit. nu e cam mare? imi vine rau cand socotesc cate dischete imi trebuie ca sa il duc acasa. promit insa solemn ca in seara asta ii fac testul. am un obicei prost si anume sa gasesc buguri la programe perfecte. sper sa fie imperfect ca sa ma pot incalzi linistit pentru provocare.
__________________
CE BAH,<span style=\'color:blue\'> NU-TI MAI AJUNGE STRADA ?!?</span>
tudosebogdan is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2003, 09:50 AM   #3
sanshine
Member
 
sanshine's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
sanshine will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to sanshine
Default

stai tu linistit, sunt sigur ca exista bug-uri. Doar de-aia suntem aici, sa le rezolvam
__________________
We don't need a fountain of youth. We need a fountain of smart.
sanshine is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2003, 12:58 PM   #4
tudosebogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Bucuresti
tudosebogdan is on a distinguished road
Send a message via ICQ to tudosebogdan Send a message via MSN to tudosebogdan Send a message via Yahoo to tudosebogdan
Default

OK l-am jucat si feelingul e acelasi dar ...

1. Imi place foarte mult grafica, desi e doar de la TVR cel putin in meciurile pe care le-am jucat eu.

2. Mi se pare un pic strident strigatul acela al galeriei Stelei

3. MA OFTICA LA CULME CA MENIUL ESTE IN LIMBA ROMANA! dintr-o data parca nu mai e jocul ala, fara nici o suparare dar parca i-a pierit din farmecul pe care il avea cand am vazut meniul parca mi-a picat cerul in cap

Din partea mea luati 10 stele la grafica, 8 stele la sunet si pierdeti 19 stele la traducere.
__________________
CE BAH,<span style=\'color:blue\'> NU-TI MAI AJUNGE STRADA ?!?</span>
tudosebogdan is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2003, 01:08 PM   #5
sanshine
Member
 
sanshine's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
sanshine will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to sanshine
Default

Quote:
Originally posted by tudosebogdan@May 21 2003, 12:58 PM
Din partea mea luati 10 stele la grafica, 8 stele la sunet si pierdeti 19 stele la traducere.*
mersi pentru grafica, mersi pentru sunet.
dar la faza cu traducerea... ouch, doare. Eh, asta e, probabil o sa avem in curand un mic patch care sa permita revenirea la engleza, cu pastrarea loturilor. Daca vrei s-o faci singur, du-te in directorul FIFA 2003/data/cmn/fe si copiaza+redenumeste fcdb_eng.dbi in fcdb_swe.dbi. Sper sa fie de ajuns. <_<
__________________
We don't need a fountain of youth. We need a fountain of smart.
sanshine is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2003, 01:21 PM   #6
tudosebogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Bucuresti
tudosebogdan is on a distinguished road
Send a message via ICQ to tudosebogdan Send a message via MSN to tudosebogdan Send a message via Yahoo to tudosebogdan
Default

bai cand am vazut traducerea mi-a venit imediat in minte mania francezilor care au in ei o mandrie si un patriotism de nedescris dar si-au luat bataie mai mereu pe unde au fost. numai ei traduc cu asa pofta tot ce prind. singurul care le-a adus ceva cinste a fost Napoleon motiv pentru care am in semnatura mea un palindrom celebru al lui "Able was I ere I saw Elba".
o sa incerc sa fac schimbarea limbii si sper sa mearga. nu mai lamurit cu o chestie, exista si grafica gen ProTV sau doar TVR?
__________________
CE BAH,<span style=\'color:blue\'> NU-TI MAI AJUNGE STRADA ?!?</span>
tudosebogdan is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2003, 01:27 PM   #7
sanshine
Member
 
sanshine's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
sanshine will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to sanshine
Default

deocamdata exista doar TVR, am avut niste capturi bune si am putut sa-l fac (cat de cat) realist.
__________________
We don't need a fountain of youth. We need a fountain of smart.
sanshine is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2003, 08:32 PM   #8
Edy_smf
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: constanta
Edy_smf is on a distinguished road
Default

nu stiu ca naiba are ma oftic...de cite ori vreau sa incep un sezon zice ca am pierdut cu 2-0 prin forfeit...dar nu am facut nimic decit sa dau pe 'joaca meciul urmator'...sau ma rog cum scrie acolo...e haioasa traducerea oricum dar cum fac sa joc? ca nu vreau sa pierd intr-una cu 2-0 fara nici macar sa joc un meci
Edy_smf is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2003, 10:04 PM   #9
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

e misto de tot,imi place bannerul ala cu "Prizonierii unei singure credinte" si la meciul cu Steaua cand incepe imnul.
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2003, 10:51 PM   #10
Edy_smf
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: constanta
Edy_smf is on a distinguished road
Default

NUUUUU merge F.C. Farul in campionat, are doar 7 oameni pe teren si nu-ti da voie s incepi decat amicaluri. E super nasol cand striga galeria de la Steaua si minikiturile la unele echipe sunt aiurea rau... si la "Colectia de echipamente" nu le arata pe cele de la "Divizia A" si nici pe a Romaniei. Stelea nu are kit si e capitan de echipa la nationala... , in rest totul pare mishto!
Edy_smf is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:09 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL