INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11 > RLSP 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 06-03-2011, 05:35 PM   #11
Castana17Ucigasha
Member
 
Castana17Ucigasha's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Suceava
Castana17Ucigasha is on a distinguished road
Default

Pun pariu , ca la fel ca mine , mai sunt multii altii care nu vor juca RLSP daca nu sunt stadioane. Spor la munca!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Castana17Ucigasha is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2011, 08:30 PM   #12
POLI.2011
Super Moderator
 
POLI.2011's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Location: Orasul ALB-VIOLET
POLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to behold
Send a message via MSN to POLI.2011 Send a message via Yahoo to POLI.2011 Send a message via Skype™ to POLI.2011
Default

@Castana17Ucigasha
1. Nu cred ca intereseaza pe nimeni acest reply a tau.
2. Cand joci nu se vede stadionul asa ca nu prea conteaza acest lucru.
3. Daca nu o sa joci cu patchul RLSP nu cred ca intereseaza pe nimeni si atunci ce dracu mai cauti aici daca nu te intereseaza ?
POLI.2011 is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2011, 09:55 PM   #13
oleole
Banned
 
Join Date: Mar 2011
oleole is on a distinguished road
Unhappy

Quote:
Originally Posted by POLI.2011 View Post
@Castana17Ucigasha
1. Nu cred ca intereseaza pe nimeni acest reply a tau.
2. Cand joci nu se vede stadionul asa ca nu prea conteaza acest lucru.
3. Daca nu o sa joci cu patchul RLSP nu cred ca intereseaza pe nimeni si atunci ce dracu mai cauti aici daca nu te intereseaza ?
Stefan asta nu o vezi dar pe cseptm lai banat ca azis prost si cretin si + ca modificat si a sters...se vede ca e un forum tare de tot
oleole is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2011, 11:44 PM   #14
Boddynight
Member
 
Boddynight's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Slatina
Boddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by POLI.2011 View Post
@Castana17Ucigasha
1. Nu cred ca intereseaza pe nimeni acest reply a tau.
2. Cand joci nu se vede stadionul asa ca nu prea conteaza acest lucru.
3. Daca nu o sa joci cu patchul RLSP nu cred ca intereseaza pe nimeni si atunci ce dracu mai cauti aici daca nu te intereseaza ?
Nu sunt de acord cu felul in care ti-ai exprimat parerea, dar sunt de acord cu ce ai vrut sa spui (cel putin cu primele 2 subpuncte). Stadionul mi se pare un element optional, care poate sa adauge la atmosfera dar asta mai mult in cazul unor stadioane mai speciale, cu ceva care sa le scoata in evidenta (gen dimensiuni sau design). De exemplu la noi nu cred ca sunt 5 astfel de stadioane si chiar daca sunt, asa cum au mai spus si altii, sunt asemanatoare cu altele deja existente in joc si pot fi usor inlocuite. Asta ca sa nu mai spun ca un stadion e destul de greu de realizat si ar fi o pierdere destul de mare de timp. Asa ca eu zic ca se poate la fel de bine si fara. Parerea mea!
__________________
الحياة عبارة عن مأساة عندما ينظر إليها في المقدمة هو كوميديا ​​وعند النظر في خطة تشارلي شابلن عام


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Boddynight is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2011, 08:05 PM   #15
stefan
Guest
 
Default

Nu e o pierdere de timp, avem peste 30 de stadioane facute in format 3D, trebuie doar sa le convertim dar din pacate inca nu putem. Eu doar pana in 2003 am jucat FIFA de placere, in rest am intrat in joc doar sa testez diverse editari si anul asta cand am testat echipamentele si baza de date am avut senzatia ca lipseste ceva, ca nu e chiar Liga 1 ci e un campionat care nu se joaca in niste gropi sapate in pamant cu marginile pavate cu trepte de beton vopsite frumos si cu scaune de tramvai.
  Reply With Quote
Old 07-03-2011, 09:00 PM   #16
POLI.2011
Super Moderator
 
POLI.2011's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Location: Orasul ALB-VIOLET
POLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to behold
Send a message via MSN to POLI.2011 Send a message via Yahoo to POLI.2011 Send a message via Skype™ to POLI.2011
Default

@Stefan Ai foarte mare dreptate. Cand joci fifa normal ca iti doresti sa ai si stadionul echipei tale sa simti ca joci acel meci cum ar fii in realitate, doar ca inca nu se poate. EU inteleg asa trebuie sa inteleaga si alti pentru ca nu se poate. Rinaldo lucreaza la program, daca nu era el nu exista nici o divizie in fifa decat cele originale. Mult respect pentru el si foarte mult respect echipei FIFA ROMANIA !
POLI.2011 is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2011, 10:59 PM   #17
valentin0001
Member
 
valentin0001's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
valentin0001 is an unknown quantity at this point
Default

Se aude ceva de vrun program de compilat stadioane pentru fifa 11 , aveti vreo stire? Ce sanse sunt ca sa apara ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
valentin0001 is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011, 04:54 PM   #18
CrossFadeRo
Banned
 
Join Date: Jan 2010
CrossFadeRo is on a distinguished road
Default

Slabe sanse, deocamdata nici macar Creation Master nu e stabil, de multe ori stats-urile jucatorilor importati de tine via CM11 difera in joc de cele din program, plus ca inca mai are cateva bug-uri si doar in BETA 6 vei putea importa/creea patch-uri .cmp.
Anul asta e un an al sacrificarii, dar la anul totul va reveni la normal. Sa speram ca FIFA 12 PC chiar va fi egal cu cel de consola, sau macar sa lipseasca doar niste lucruri mai putin importante, precum Creation Center, care nu ne trebuie din moment ce avem editare, sau Custom Audio.
CrossFadeRo is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011, 11:12 PM   #19
POLI.2011
Super Moderator
 
POLI.2011's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Location: Orasul ALB-VIOLET
POLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to behold
Send a message via MSN to POLI.2011 Send a message via Yahoo to POLI.2011 Send a message via Skype™ to POLI.2011
Default

Ce prostii puteti sa vorbiti ?
Anu acesta nu este nici o sacrificare ba din contra anul acesta vom avea cel mai reusit patch. Daca patchul se face in aprilie este tarziu ? Nu cred. Mai sunt inca 8 luni in care joci fifa 11 si ai divizia a. Credeti ca daca apare fifa 12 aveti direct divizia a ? Poate se va schimba dinou formatul fisierelor sau modalitatea de editare la asta nu v-ati gandit ?
POLI.2011 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011, 03:07 PM   #20
valentin0001
Member
 
valentin0001's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
valentin0001 is an unknown quantity at this point
Default

Daca o sa aibe si stadioane , anul asta chiar ar fi cel mai reusit patch pentru ca va avea multe fete si altele .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
valentin0001 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:41 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL