INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08

Reply
 
Thread Tools
Old 28-12-2007, 05:02 PM   #11
InSaNe
Member
 
Join Date: Dec 2007
InSaNe is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by AlexSharky View Post
@ InSaNe:
Ai grija ce faci cu patchul nostru (URL v1.0) ca Romica are deja o suspiciune in privinta unor steme. Iti urez bafta la editat si RoManager Team spera la o concurenta cat mai corecta!
Nici macar nu am auzit de patch-ul lui Romica , dar o sa ma uit
InSaNe is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2007, 05:06 PM   #12
InSaNe
Member
 
Join Date: Dec 2007
InSaNe is on a distinguished road
Default

Quote:
@ InSaNe:
Patchul tau arata destul de bine, dar are si niste neajunsuri dupa parerea mea:
Numele celor 2 ligi sunt: Liga I, Liga a II-a Seria 1 si Liga a II-a Seria 2
Numele cluburilor n-ar trebui sa contina F.C./C.F./ FC/ CF, ci doar
Dacia Mioveni, Steaua Bucuresti, Muresul Deva etc.

Cat despre numele echipelor din patchul tau.... ar fi mult de comentat si n-am timp de asa ceva. In schimb iti recomand patchul lui Iarca Romica ca sa te edifici cat de cat!

Sarbatori fericite tuturor!
La o versiune finala se v-a modifica numele Ligi II , iar numele cluburilor vor contine FC CSM , etc , din cauza ca asa sunt echipele din alte ligi trecute in joc.

Modificari care vor aparea vor fi gen National Bucuresti in Progresul , si multe alte.
InSaNe is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2007, 05:54 PM   #13
InSaNe
Member
 
Join Date: Dec 2007
InSaNe is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by AlexSharky View Post
@ InSaNe:
Ai grija ce faci cu patchul nostru (URL v1.0) ca Romica are deja o suspiciune in privinta unor steme. Iti urez bafta la editat si RoManager Team spera la o concurenta cat mai corecta!

Am luat patch-ul URL acum dupa coment :

1. Siglele sunt jalnice 20%
2. Divizia Burger nu se editeaza dupa capul unor oameni sa strici jocul
3. Liga II da faliment instant e facut foarte prost din punct de vedere LVL / Economy, iar Team InSaNE nu editeaza jucatori. Noi am creat un patch bine echilibrat din punct de vedere lvl / economy pentru a putea juca cu orice echipa.
Valorile Ligi II sunt mult supra evaluate.
4. Stadioane gresite la capacitate.
5. Foarte frumos ideea de poze stadioane + orase.
6. Numele ligilor sunt corecte si numele echipelor.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Update Fifa Manager 08 Romania ! Vrei si tu ?

Team InSaNE
InSaNe is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2007, 09:51 PM   #14
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Bine mai margarit, dar tu crezi ca un patch se face asa de simplu, batand din palme?? Nu e usor. Intai trebuie sa apara jocul, sa "culegi" tot felul de informatii despre un club, dupa aia treci la urmatorul club si tot asa. De exemplu eu am stat 1 saptamana intreaga sa "culeg" informatii despre Concordia Chiajna, imagineaza-ti cat am stat pentru Steaua!

Ai si tu rabdare cum am si eu, joaca alt joc pana apare Megapatchul sau patchul care il vrei tu neaparat. Nu te mai gandi cand o sa apara si asa o sa dispara si starea de frustrare pe care o ai acu!
frate eu nu zic ca nu va chinuiti ....da nu mai scoateti 1000 de patchuri pana la patchul oficial , beta , nebeta si toate prostiile .sincer am inceput pana acum 3 cariere si deja incep sa ma plictisesc
margarit is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2007, 11:57 PM   #15
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by InSaNe View Post
La o versiune finala se v-a modifica numele Ligi II , iar numele cluburilor vor contine FC CSM , etc , din cauza ca asa sunt echipele din alte ligi trecute in joc.

Modificari care vor aparea vor fi gen National Bucuresti in Progresul , si multe alte.
E treaba ta, dar asa patchul tau arata mai rau in loc sa arate mai bine.
Un mic exemplu:
UT Arad nu U.T.A. Arad
Poli Stiinta Timisoara (sau Politehnica Timisoara, ca am auzit ca au castigat palmeresul vechii Poli) nu F.C.U. Poli Timisoara!

Ca asa poti sa pui la initiale d'alea pana iti vine rau.
S.C. F.C. XXXX S.A. COM S.R.L Arata destul de bine nu?

Quote:
Originally Posted by InSaNe View Post
Am luat patch-ul URL acum dupa coment :

1. Siglele sunt jalnice 20%
2. Divizia Burger nu se editeaza dupa capul unor oameni sa strici jocul
3. Liga II da faliment instant e facut foarte prost din punct de vedere LVL / Economy, iar Team InSaNE nu editeaza jucatori. Noi am creat un patch bine echilibrat din punct de vedere lvl / economy pentru a putea juca cu orice echipa.
Valorile Ligi II sunt mult supra evaluate.
4. Stadioane gresite la capacitate.
5. Foarte frumos ideea de poze stadioane + orase.
6. Numele ligilor sunt corecte si numele echipelor.
Echipa URL este cea care a lucrat la baza de date oficiala a jocului.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 29-12-2007 at 12:02 AM.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2007, 12:14 AM   #16
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Si se vede <_<
Alex is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2007, 03:00 PM   #17
vladnego
Member
 
vladnego's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
vladnego is on a distinguished road
Default

BAI INSANE CAP PATRAT...se vede ca tu nu prea le ai cu realismul...sau traiesti virtual...daca tu consideri ca sa pui 7 mil buget la o echipa din liga a II-a este REALISM esti chiar P - - - T .GANDESTE SI TU LOGIC...Acum 1 an Gloria Bistrita a avut buget de 800 000 de euro in liga I.Echipa URL de care tu nu ai auzit:-@ sau nu ai vrut sa auzi este cea care a lucrat pentru EA Sports pentru conceperea Databaseului pentru Fifa Manager 08...Asa ca informeaza-te baiete...nu vreau sa cred ca esti un om care a intrat in Editorul de la Fifa Manager si s-a trezit patchmaker...STIU ASTA:|
__________________
Mai bine sa iti incurajezi echipa favorita decat sa denigrezi echipa rivala!Asa ca...FORZA DINAMO!!!
vladnego is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2007, 03:16 PM   #18
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Ce treaba ai tu cu patchul lui? Nu-ti convine nu il joci, omul e de apreciat pentru munca depusa si n-ai tu niciun drept sa te bagi in seama aiurea. Cat despre echipa URL, numai bine, daca niste hoti care acum 2 ani furau dintrun patch facut in graba toate stadioanele si toate fetele a ajuns sa lucreze la database-ul romaniei intrun joc dovedeste inca o data cat de prost realizat e jocul si cat de disperati sunt baietii de la BF si EA pentru a mai strange niste bani. Lasati prostiile si nu va mai laudati cu faptul ca "lucrati" pentru EA pentru ca de fapt sunteti niste simpli oameni, nu castigati nimic din asta si daca va imaginati vreodata ca o veti face va inselati amarnic. Sunt ca voi alte sute de oameni care fac aceeasi treaba si o fac la fel de prost ca si voi.
Alex is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2007, 03:41 PM   #19
InSaNe
Member
 
Join Date: Dec 2007
InSaNe is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by vladnego View Post
BAI INSANE CAP PATRAT...se vede ca tu nu prea le ai cu realismul...sau traiesti virtual...daca tu consideri ca sa pui 7 mil buget la o echipa din liga a II-a este REALISM esti chiar P - - - T .GANDESTE SI TU LOGIC...Acum 1 an Gloria Bistrita a avut buget de 800 000 de euro in liga I.Echipa URL de care tu nu ai auzit:-@ sau nu ai vrut sa auzi este cea care a lucrat pentru EA Sports pentru conceperea Databaseului pentru Fifa Manager 08...Asa ca informeaza-te baiete...nu vreau sa cred ca esti un om care a intrat in Editorul de la Fifa Manager si s-a trezit patchmaker...STIU ASTA:|
1 la mana patch nu e final , nu toate echipele au fost testate.
2. Liga a doua este generata, Team InSaNE nu a editat nici-un jucator din joc si mai ales liga II , sunt generati la un anume lvl.
3. patch-ul a fost creat din distractie intr-un cerc restrans si pus pe internet dupa.
4. Patch-ul final va contine toate numele de echipe corecte / stadioane , echipele echilibrate financiar venit per costuri pentru a nu da faliment. Gen echipa Concordia cu Stadion de 3.000 de locuri
5. Toate bug-urile la beta am specificat ca le puteti posta pentru un update mai usor la versiunea finala.

Versiunea 1.02 Final v-a fi lansata pe data de 7 Ian 2008

Multumim Team InSaNE
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Update Fifa Manager 08 Romania ! Vrei si tu ?

Team InSaNE
InSaNe is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2007, 08:08 PM   #20
vladnego
Member
 
vladnego's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
vladnego is on a distinguished road
Default

KELLERMAN...tu stiu ca nu prea ma inghiti...iar revenim la concurenta dintre Fifa Manager si FM...dar...este clar ca nici unul dintre noi nu va castiga nimic8-)du-te si intra pe forumuri cu football manager...8-) ca nu ai de ce sa scrii aici daca nu joci sau stii cate ceva despre Fifa Manager

PS:Iti multumesc kellerman ca te-ai lasat de editat Fifa Manager asta pentru ca nu mai suntem tentati sa furam de la tine...
__________________
Mai bine sa iti incurajezi echipa favorita decat sa denigrezi echipa rivala!Asa ca...FORZA DINAMO!!!

Last edited by vladnego; 29-12-2007 at 08:17 PM.
vladnego is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:02 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL