INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 12
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 03-02-2012, 10:06 AM   #261
jneap11
Member
 
Join Date: Sep 2011
jneap11 is on a distinguished road
Default

are cineva badge-urile originale de la instalarea jocului? Am instalat megapatch-ul celor de la fm-corner si mi-a pus niste badge-uri urate, cele de la inceput erau frumoase, aveau si un aspect 3D. Va rog mult daca le are cineva sa le uploadeze...
jneap11 is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2012, 11:07 AM   #262
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by jneap11 View Post
are cineva badge-urile originale de la instalarea jocului? Am instalat megapatch-ul celor de la fm-corner si mi-a pus niste badge-uri urate, cele de la inceput erau frumoase, aveau si un aspect 3D. Va rog mult daca le are cineva sa le uploadeze...
Daca vrei sa ti se vada din nou badge-urile originale sterge folderul badge din C/My Comupter/ Fifa Manager 12 / Graphics/ 3D Match.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2012, 11:11 AM   #263
jneap11
Member
 
Join Date: Sep 2011
jneap11 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Daca vrei sa ti se vada din nou badge-urile originale sterge folderul badge din C/My Comupter/ Fifa Manager 12 / Graphics/ 3D Match.
Multumesc pentru raspuns.
jneap11 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2012, 08:31 PM   #264
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Razvee View Post
Am si eu o intrebare la ai' mai initiati in FIFAM12: CE inseamna acel "AI Strategy" din Editor -> Club settings -> Stadium/Ground ... ?? Sunt mai multe optiuni disponibile: General , Financial, Training & Youth etc. La ce se refera mai exact?
Strategia pe care se bazeaza acel club controlat de AI, nu de tine. Daca are financial, inseamna ca se va baza pe profit, nu pe performanta (ia un jucator, ii creste cota, dupa care il vinde). Daca are youth, inseamna ca se va baza mai mult pe promovarea tinerilor de la academia de tineret proprie. Daca are stadium, veniturile vor veni din bilete si abonamente (campanii de atragere a suporterilor) si tot asa. Banuiesc ca ai prins ideea.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2012, 02:17 PM   #265
dividead
Member
 
Join Date: Feb 2012
dividead is on a distinguished road
Default

cam cat de des se intalnesc jucatorii de 6 stele? si care e maximul ca pana sa il cumpar pe asta credeam ca maximul e 5 stele .
postimage.org/image/wx92w8oqf/

Last edited by dividead; 19-02-2012 at 02:23 PM.
dividead is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2012, 03:50 PM   #266
Messi19
Member
 
Messi19's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Messi19 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by dividead View Post
cam cat de des se intalnesc jucatorii de 6 stele? si care e maximul ca pana sa il cumpar pe asta credeam ca maximul e 5 stele .
postimage.org/image/wx92w8oqf/
maximul e de 10 stele
__________________
<script src='http://img413.imageshack.us/shareable/?i=hagisignature.png&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
</noscript>
Messi19 is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2012, 04:34 PM   #267
dividead
Member
 
Join Date: Feb 2012
dividead is on a distinguished road
Default

nu intelegi,uitete la poza(link postimage.org/image/wx92w8oqf/ ,nu ma lasa siteu sa postez partea cu http dar merge si asa cu copy paste)
sunt 10 nivele asa stiam si eu,max 5 stele ,fiecare stea avand 2 nivele gri si galben.messi si cristiano au 5 stele.am acumparat unu din brazilia si are 6 ...wtf ?
si mai ciudat e ca e praf la finalizare dar are 79-82 ca atacant

Last edited by dividead; 19-02-2012 at 04:37 PM.
dividead is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2012, 05:15 PM   #268
Cristy.
Member
 
Cristy.'s Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Romania
Cristy. is on a distinguished road
Default

prin sezonul in care esti se mai intampla fenomene dintr-astea
Cristy. is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2012, 06:05 PM   #269
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

nu sunt buguri, este ceva normal. exista jucatori de 6 stele, sa zicem ca sunt aia cu adevarat "exceptionali" (cu toate ca nu imi dau seama cam ce ar insemna in viata reala, comparativ cu, sa zicem, Zidane, Ronaldo-brazilianul, Maradona, etc), dar apar rar. la jocurile anterioare, astia de 6 stele se dezvoltau destul de greu, nu stiu daca intre timp au rezolvat ceva...
felicitari pentru achizitie si sa te bucuri de el!
acum, pune-l la antrenament si joaca-l ca sa iti creasca si sigur va ajunge mare!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mikkel is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2012, 02:19 AM   #270
dividead
Member
 
Join Date: Feb 2012
dividead is on a distinguished road
Default

da ,imi imaginez ca e, am mai gasit vreo 2,3. cam ciudat sa fie o eroare si totusi sa functioneze,sa afiseze peste tot corect si par a si creste ceva mai rpd ca aia de 5 stele.acum presupun ca a fost implementat in joc de la inceput sa fie pe viitor cate un star dar cred ca au gresit cifrele ca acu apar ca ciupercile.
PS: teoretic cred ca ar fi vrut sa zica ca e ceva de genul maradona,sau mai bine zis cum a fost considerat maradona, cum spui si tu. zidane si ceilalti pe care ii mentionezi nu au fost nici jumate din ronaladinio cand era cel mai bun si ronaldinio a avut mereu 5 stele .+ nu vazusem la nici un manager 6 stele pana acum si am jucat destule sezoane la toate.

Last edited by dividead; 21-02-2012 at 02:26 AM.
dividead is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:47 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL