INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Alte jocuri de fotbal > Pro Evolution Soccer / Winning Eleven

Reply
 
Thread Tools
Old 03-01-2004, 11:02 PM   #31
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

are mai ... super grafica... !

deci poate nu l-atzi jucat voi in maxime ca sa vedetzi !
DAR ARE O SUPER GRAFICA !!!!!!!

si in plus m-am obisnuit cu slow.... am inceput sa comentez pe la meciuri ... mi se pare chiar real jocul.... e super !

are niste fetze... si un stil al parului....... care nici intr-o saptamana daca te chinui nu potzi face asa ceva ! DOAR O FATZA AM VAZUT LA FIFA COMPARANDUSE CU CEEA CE AM VAZUT IN PES 3... si NU ERA FACUTA DE "EA" ... CI DE UN AMATOR .... AMAZING... !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2004, 11:40 PM   #32
Scaraosky2000
Member
 
Join Date: Dec 2003
Scaraosky2000 is on a distinguished road
Default

Am si eu o intrebare pentru cine stie s-mi raspunda. Eu am acum 256 DDRAM. Daca mai imi iau inca 512 si fac 768,sunt sanse ca PES 3 sa-mi mearga mai bine?
Sau asta tine doar de placa video?
Scaraosky2000 is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2004, 11:41 PM   #33
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

degeaba itzi iei....

tine de placa video !!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2004, 12:46 AM   #34
JohnnyUSA
Tata' LOR
 
JohnnyUSA's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: Pitesti
JohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to behold
Default

"Johnnyusa, pai man ....... Nu stiu cum sa zic . Pai mi se pare cam exagerat ca un joc ca PES 3 sa ceara o place video chiar atat de performanta."

.. ma repet .. este prima incercare de a porta PES-ul de pe PlayStation pe PC .. so KONAMI nu au facut o portare prea reusita tinand cont de faptul ca jocurile pentru PS nu necesita testari HARDWARE variate cum necesita cele PC.. ma gandesc ca ei nu au testat decat pe cateva sisteme PC. So .. oricum lasand la o parte acest minus si privind jocul in profunzime .. eu zic inca o data ca este PESTE Fifa2004. O sa vedeti anul asta PES4-ul cum va fi .. apoi o sa uitati de fifa daca cei de la EA vor continua in stilul asta.
__________________
VINDE !! PLEACA !! MORI !!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
JohnnyUSA is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2004, 11:11 AM   #35
Scaraosky2000
Member
 
Join Date: Dec 2003
Scaraosky2000 is on a distinguished road
Default

Da man sunt de acord cu tine. Jocul este mult mai frumos decat fifa2004. Dar daca ne uitam bine cati oameni din Romania au fx-uri si titanium nu cred ca o sa aiba mare vanzare(cel putin in Romania). Acum sa fim sinceri,cine dadea banii pe jocul ala care nici numele echipelor,nici stemele,nici numele jucatorilor nu le avea corecte(ma refer la o persoana care nu avea internet). Am avut noroc cu superpatch-urile alea care au iesit,ca altfel...... . Ma gandesc ce o sa ceara PES 4. Cred ca tre' sa ai ultimu racnet de calculator ca sa-l joci.
Scaraosky2000 is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2004, 01:50 PM   #36
JohnnyUSA
Tata' LOR
 
JohnnyUSA's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: Pitesti
JohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to behold
Default

Atentie cu superpatch-urile.. contin PES3.EXE care este versiunea originala a jocului.. deci pentru a avea rezultate optime copiati peste acel fisier versiunile patchuite.
__________________
VINDE !! PLEACA !! MORI !!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
JohnnyUSA is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2004, 07:15 PM   #37
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Am facut exact tot ce ai zis tu johnnyusa si parca a prins ceva viteza jocul dar tot incet mere... <_<
Poate totusi iti aduci aminte link-ul sitului cu creditele pes...

Observ ca mi sa reparat bugul de mi se vedea gazonul in dungi dar celalalt bug, adik cel prin care cand imi intra in meci,cand arata un replay sau cand imi iese din meci de mi se facea monitorul negru si trebuia sa dau windows task ca sa imi intre la loc fara imaginea neagra tot a ramas...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2004, 07:52 PM   #38
cocomic
Member
 
Join Date: Nov 2003
cocomic is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by Scaraosky2000@Jan 4 2004, 12:11 PM
Acum sa fim sinceri,cine dadea banii pe jocul ala care nici numele echipelor,nici stemele,nici numele jucatorilor nu le avea corecte(ma refer la o persoana care nu avea internet).
N-are rost sa generalizezi... eu l-am cumparat de dincolo, pt. ca aici nu aparuse si nici pe net nu era inca de gasit...
Alta chestie interesanta: pe PS2 PES3 este mult mai vandut decat FIFA2004.. asta spune multe...
Nu sunt genul care sa dea banii aiurea, mai ales pe jocuri, dar in general jocurile care le-am cumparat (si n-au fost prea multe) sunt jocuri numai de sport, care stiam ca le voi juca mult timp de atunci incolo...
Si apropo de toate problemele pe care le aveti, nu uitati ca un avantaj in a avea jocul original este tocmai posibilitatea de a instala patchurile fara sa cautam disperati crack-ul pentru nocd pentru versiunea de patch respectiva...
Sincer, eu ma bucur (cred ca am mai spus asta intr-un post mai demult) ca am platit pt. PES3 si nu pt. fifa2004... care dupa reinstalarea sistemului de acu 2 sapt nici macar nu l-am reinstalat... (o spune unul care a jucat fifa de la fifa'94)
apropo... ati fost la http://www.pesfan.com ?... au acolo o competitie de cele mai frumoase goluri... luna trecuta a fost premiu un Tablet DVD Player, meserias... check it out, poate castigati... si uitati-va si la golul castigator din noiembrie... si sa imi ziceti daca poate la fifa 2023 o sa putem oare da asa gol...

... pentru ca realismul este cel mai important, nu fetele si numele care se pot edita, si pentru care exista patchuri...

P.S. Cum dreq poti lasa niste canadieni care numa hochei au in cap sa dezvolte un joc atat de popular cum e fotbalul... numa EA poate gandi asa...
cocomic is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2004, 12:31 PM   #39
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Yey johnnyusa , problemele mele au disparut !

Cel de mi se bloca intre replayuri sau cand intra in joc si acela de aveam gazonul in dungi foarte enervante au disparut printr-un frumos format c: dupa care reinstall windows xp... (cauza pt formatare insa a fosta alta )

Problema care ma enerva cel mai tare era aceea de mi se misca in reluare...m-am apucat sa joc 20 de meciuri asha pana cand am facut 1000 credite pes asha ca am cumparat double speed-u si cand sa intru am vazut ca se misca chiar mult prea rpd !!!
Faza foarte misto e ca acum mi se misca totul perfect cand este pe high quality si 1024x768 si cand dau pe double speed.

Asha ca si viteza gameplayului e normala acum dar si calitatea este mai buna
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2004, 09:33 PM   #40
JohnnyUSA
Tata' LOR
 
JohnnyUSA's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: Pitesti
JohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to behold
Default

Bv Rapidutz :-))

oricum te rog si eu ceva .. spune la sectiunea adectava a forumului PES3 , ce sistem folosesti si cum l-ai facut sa mearga sa stie toata lumea ce si cum. ( pas cu pas daca se poate )

P.S.: si cum ti se pare jocul acum ? ai pus si add-on-ul ?
__________________
VINDE !! PLEACA !! MORI !!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
JohnnyUSA is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:03 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL