INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-04-2006, 01:26 PM   #21
stefan
Guest
 
Default

Ba, tu esti tampit, te-ai inspirat incat o iesit 100% identica (exceptand logourile)?
 
Old 13-04-2006, 01:32 PM   #22
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Soimule, nu ca le iau apararea baietilor mei, dar mai invata! Pune mana pe carte si nu mai fura! Ai auzit de dreptul proprietatii intelectuale?
__________________



gianni is offline  
Old 13-04-2006, 01:39 PM   #23
Soimu
Member
 
Join Date: Apr 2006
Soimu is an unknown quantity at this point
Default

bah Fiecare crede ce vrea ................
Soimu is offline  
Old 13-04-2006, 01:42 PM   #24
stefan
Guest
 
Default

Ma, daca tu imi spui ca ai facut o minge identica cu a mea asa, doar din pura intamplare, inseamna ca esti dus rau. Hai ca am terminat discutia cu tine.
 
Old 13-04-2006, 01:45 PM   #25
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Fara suparare, dar pe aici folosim un limbaj cat de cat respectabil! Nu stiu cum este pe site-ul vostru, dar, aici,oamenii, incearca, pe cat pot, sa se respecte! Injura in alta parte! Daca nu ii respecti pe ceilalti, atunci cum sa te mai respecti pe tine?
In plus, vad ca aici ai avut dreptul la replica, pe cand Stefan a primit ban la voi! Asa intelegeti sa respectati oamenii? Imi pare rau!
__________________



gianni is offline  
Old 13-04-2006, 02:09 PM   #26
Soimu
Member
 
Join Date: Apr 2006
Soimu is an unknown quantity at this point
Default

uitati dovezile ca nu am furat mingea...........(o sa vi se para ciudat rau partile pe care vi le voi arata, fiecare are stilul lui)




Soimu is offline  
Old 13-04-2006, 02:13 PM   #27
stefan
Guest
 
Default

Astea probabil ca le-ai facut acuma in disperare, si tot identice cu mingea mea raman. Probabil nu stii, dar mingile astea la fifa se pot face pe mai multe structuri 3D, inclusiv mingea aia Roteiro pe care sunt convins ca tot de la noi ai copiat-o.
 
Old 13-04-2006, 02:49 PM   #28
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Da-i in mortii lor va bate-ti capul cu toti prostii
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Old 13-04-2006, 04:23 PM   #29
stefan
Guest
 
Default

Mda, cu idiotul ala de Soimu nu prea ai ce discuta, el zice ca din pura intamplare a facut o minge identica cu a mea, si dupa astea imi arata niste linii care sunt putin diferite de cele de pe mingea lui. Din pacate nu prea avem ce le face, decat sa trimitem mailuri si sa postam pe forumurile importante sa vada toti ce jalnici sunt astia. Si asa nu prea ii baga nimeni in seama, deci estimez ca nu mai au mult pana la desfiintare.
 
Old 13-04-2006, 04:40 PM   #30
JohnnyUSA
Tata' LOR
 
JohnnyUSA's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: Pitesti
JohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to behold
Default

Lol, inspirat .. macar astia au recunoscut ca s-au inspirat de la voi. La mine p**incompletii nici in ziua de azi nu recunosc ca se tot inspira si fura cam tot ce prinde la public, de la mine :-))
__________________
VINDE !! PLEACA !! MORI !!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
JohnnyUSA is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:58 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL