INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-04-2006, 12:17 PM   #1
stefan
Guest
 
Default

Marele ...."site"? romanesc care se ocupa cu "editarea" FIFA a comis-o din nou. A luat mingea UCL din RLSP, cea folosita de echipa FifaRomania, si au schimbat culorile si au scos 32 de versiuni ale ei, cu mentiunea ca cei care descarca patchul nu au voie sa puna fisierele pe alte siteuri sau sa le vanda fara acordul lor (macar de scriau fara acordul meu, ca eu am stat cateva ore sa fac mingea originala, nu ei)

Am si dovezi:

Mingea UCL facuta de mine (dimensiunea a fost redusa la jumatate pentru a observa mai bine asemanarea izbitoare)

[attachmentid=1735]

2 din cele 32 de minci copiate de ei:

[attachmentid=1736]
[attachmentid=1737]

O minge modificata in graba de mine. Am modificat pngul scos din joc pentru ca asa au procedat si ei cu ale mele, Nu am mai pus logouri, astea le poate pune orcine.

[attachmentid=1738]

Am postat pe forumul lor, dar mesajul meu a fost sters si eu am primit ban. Si pentru ca se plangeau ca nu au vizitatori din cauza ca le stricam noi imaginea, m-am hotarat sa le fac putina reclama....negativa pana vor scoate patchul de pe site si vor recunoaste ca au modificat mingea facuta de mine care apartine echipei FifaRomania.
 
Old 13-04-2006, 12:35 PM   #2
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Trimitem mail la Dave de la Sweetpatch sa trimita tuturor din comunitate?
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 13-04-2006, 12:36 PM   #3
stefan
Guest
 
Default

Logic, sa le facem reclama....vezi daca poti sa pui si pozele
 
Old 13-04-2006, 12:55 PM   #4
Soimu
Member
 
Join Date: Apr 2006
Soimu is an unknown quantity at this point
Default

da mah mancamiai poooooooooooooollllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaa si cei de la FIFA4FANS au copiat de la voi, sa te iau in pooooooooooooooolllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa,,,,,,,,,*** youpe mama ta............
Soimu is offline  
Old 13-04-2006, 12:57 PM   #5
stefan
Guest
 
Default

Prin asta tu recunosti ca ai furat?
 
Old 13-04-2006, 12:58 PM   #6
Soimu
Member
 
Join Date: Apr 2006
Soimu is an unknown quantity at this point
Default

normal ca meritam multa reclama.................fratilor sunteti jalnici rau ...........anu asta ati scos o divizia A jalnica rau.........
Soimu is offline  
Old 13-04-2006, 12:59 PM   #7
Soimu
Member
 
Join Date: Apr 2006
Soimu is an unknown quantity at this point
Default

de ce crezi ca am furat............ la instal da ma inspirat de la voi........dar la mingi nu cred....................:P
Soimu is offline  
Old 13-04-2006, 01:00 PM   #8
stefan
Guest
 
Default

Cum nu te-ai inspirat la mingi ma ca se vede de pe luna ca ai modificat mingea facuta de mine, nu vezi ca asezarea liniilor si zonelor colorate e IDENTICA?
 
Old 13-04-2006, 01:02 PM   #9
Soimu
Member
 
Join Date: Apr 2006
Soimu is an unknown quantity at this point
Default

normal la voi daca cineva face un lucru care seamana cu al vostru repede..............au furat...............normal asa sunteti voi va este frica sa nu o ia alti inaintea vostra, sa nu devina mai buni ca voi............x-(
Soimu is offline  
Old 13-04-2006, 01:02 PM   #10
Soimu
Member
 
Join Date: Apr 2006
Soimu is an unknown quantity at this point
Default

uitate si la minge celor de la fifa4fans sa vezi ca este la fel............
Soimu is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:58 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL