INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Jocuri mai vechi din seria TCM/Fifa Manager > Fifa Manager 06
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 09-02-2006, 03:01 PM   #1
dan17
Member
 
Join Date: Feb 2006
dan17 is on a distinguished road
Default

Hey! Cine are divizia A pt Fifa manager 2006 pls prv me.... pls..pls pls
dan17 is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2006, 05:39 PM   #2
bogdideac
Member
 
Join Date: Feb 2006
bogdideac is on a distinguished road
Default

este divizia a
ce iti tre tie?

bogdideac is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2006, 11:46 AM   #3
dan17
Member
 
Join Date: Feb 2006
dan17 is on a distinguished road
Default

eu vreau Divizia A .asta imi trebuie.. dak vrei poti sa imi lasi si mie idu tau de messenger.. k sa vorbim? Pls k am cautat si nu am gasit-o
dan17 is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2006, 01:34 PM   #4
stefan
Guest
 
Default

este in joc ma Divizia A :P
  Reply With Quote
Old 10-02-2006, 03:15 PM   #5
dan17
Member
 
Join Date: Feb 2006
dan17 is on a distinguished road
Default

pai ma.. eu stiu k e in joc divizia A, da eu vreau patchu cu stemele , echipamentele echipelor, fetele jucatorile si celelalte chestii.. dak are cineva prv me pls pls pls
dan17 is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2006, 03:45 PM   #6
djorkaef
Member
 
djorkaef's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
djorkaef is on a distinguished road
Default

Daca ai citii topicurile vei gasii raspunsurile.Sunt facute si fete de jucatori, si patch cu stemele echipelor. Ca venii vorba de fete , am luat si eu fetele facute de bogdideac . Sunt nice, cred ca ai muncit ceva. Am facut si eu lotul stelei in genul celor facute initial de steaua4ever, adica sunt luate din joc, jucatorii avind diferite pozitii si se vede o parte din echipament. Le-as pune undeva sa le luati,dar nu prea am avut timp sa ma ocup.
djorkaef is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2006, 06:46 PM   #7
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Deci....daca echipa FifaRomania imi da voie sa le folosesc echipamentele, pana luni seara aveti pentru download Divizia A Burger cu echipamente, poze cu jucatori, steme, loturi actualizate...si intr-un patch viitor poate si posibilitatea de a juca fifa manager de la tastatura cu football fusion....dar totul depinde de acordul echipei FifaRomania!!
Alex is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2006, 09:27 PM   #8
dan17
Member
 
Join Date: Feb 2006
dan17 is on a distinguished road
Default

Sper sa te lase man... k ne faci un bine ......si abia astept...poate reusesti sa faci si DIVIZIA B ..
dan17 is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2006, 11:18 PM   #9
bogdideac
Member
 
Join Date: Feb 2006
bogdideac is on a distinguished road
Default

imi pare rau sa va spun da nu stiu daca o-sa aveti patchu pana luni seara pt. ca mai am de facut fete la inca 6 echipe si nu am poze bune.
Poate ma ajuta careva cu niste poze.
am nevoie de poze pt. echipele Fc Vaslui, Panduri Targu Jiu, Gloria Bistrita, Jiul Petrosani, Fcm Bacau si Otelu Galati la restu am facut fete!!!
bogdideac is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2006, 04:52 PM   #10
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Daca nu primesc acordul echipei FifaRomania patchul va apare doar cu steme si fete . Dar eu inca sper sa fie si echipamente
Alex is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:40 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL