INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa

Reply
 
Thread Tools
Old 01-04-2004, 07:46 PM   #21
8ic
Member
 
Join Date: Feb 2004
8ic is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to 8ic
Default

Care da la Mecanica il bat in gura ca pe coasa !!!!!!!!!!!!!!
E super f*****g de grea, si te f*t profii la icre cu tot felul de proiecte....
cutii de viteze , motoare, sist de directii..etc

NU DATI LA MECANICA !!!!!!!!
8ic is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2004, 09:23 PM   #22
KYssY
Guest
 
Default

da...... poate te pune sa repari o cutie de viteze :P ............. si nu stii
  Reply With Quote
Old 03-04-2004, 02:25 AM   #23
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

loale, eu nu am invatat de nici o culoare pentur bac (bine, pe vremea "noastra", :P, s-a copiat pe rupte peste tot), capacitate n-am dat (din fericire). Singurele examene pentru care am invatat serios au fost cele de admitere, la liceu, si la facultate.

La mine sesiunea este foarte placuta: Se copiaza la 90% din examene, iei 6/7. Daca inveti, iei fara probleme 8/9. Daca inveti ca lumea, iei 10 la toate examenele, te iubesc profii, te iubeste rectorul...

Oricum, din ce am auzit si eu, cum noua structura de abia si-a intrat in drepturi de 2 ani, nu se va copia. Ghinion pentru voi, imi pare rau...
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2004, 08:16 PM   #24
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

FRATE CE DRACII AM
am dat simulare la romana si am scris 5 pagini si jumate dintre care 2 pagini jumate la eseu si cand s-au afisat rezultatele era sa sparg geamul de draci scria ca am luat 4.75 SA II F*T IN GURA PE PROFESORII AIA CARE AU CORECTAT pt ca au corectat sambata si duminica cand nu avea nimeni chef si nu au fost platiti au corectat la futui masa
Profa de romana s-a uitat pe lucrare si mi-a spus ca meritam 7.30 sau 7.50
deci daca ii prindeam pe aia 2 care au corectat le rupeam capul
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2004, 08:54 PM   #25
Binlad3n
Member
 
Binlad3n's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: in the sky
Binlad3n is on a distinguished road
Default

...... usurel DarkComy ...
io meritam 9,80 la simulare si am luat 9,20 .... deci nu esti singurul neindreptatit ...
si mai sunt la mine in clasa inca vreo 5 asa ... in aceeasi situatie ca mine ....
dar ... noi sa fim sanatosi ... ca belelele curg ...
Binlad3n is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2004, 10:55 PM   #26
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

DarkComy, am o banuiala pentru ce te-au taxat. Presupun ca profa de romana va invata sa scrieti eseuri d-alea poetice cu proiectiile sentimentelor, creionari etc. Pe romaneste: se bat campii. Nu ma indoiesc ca eseul tau era bun din acest punct de vedere, insa, potrivit normelor astea noi trebuie mult mai concise si la subiect, pe ideile alea care se dau in cerinta. E doar o banuiala, dar stiu ca au fost o multime de astfel de cazuri la examenele acestea. Asa ca, ai grija...
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Old 05-04-2004, 02:02 AM   #27
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Fiti pe pace, notele sunt mici la simulare ca sa nu va puneti pe tanjit. Daca ai lua acum o nota foarte buna, poate te-ai gandii ca stii materia, si nu ai aprofunda in continuare. Desi, la literatura, daca faci o lucrare buna, nu ai cum sa faci altele "slabe", cred eu.

Sirius-> totusi, depinde de subiect, in "La tiganci" spre ex.(nici nu stiu daca o mai fi in programa ), nu ai cum sa dezvolti simplu un personaj, sau firul epic. Eu cred ca ar trebui sa se insiste pe a nu invata diverse "carti" pe dinafara, nu de altceva, dar e frumos sa ramai cu ceva in cap, dupa 4 ani de "eros"; "transhumanta"; "Schopenhauerism"; "logos"; "imnuri vedice" si tot asa.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 05-04-2004, 11:25 AM   #28
Gladiator
Member
 
Join Date: Mar 2004
Location: Cluj-Napoca
Gladiator is on a distinguished road
Send a message via MSN to Gladiator
Default

Si io am anu asta capacitate , la mate am ceva probleme da la ISTORIE am avut 10 in simulare si la romana 9, numai la mate am avut 6 . Dar pana la examen mai am asa ca trebuie sa invat la mate ca acolo ii bai. Numa daca vin subiecte ca la ultima simulare m-am scos . In jud. Cluj s-au mai dat inca 4 simulari si le-am trecut asa ca n-am probleme.
__________________
CAINE PANA LA MOARTE!
Gladiator is offline   Reply With Quote
Old 05-04-2004, 10:20 PM   #29
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally posted by D_Dogg@Apr 5 2004, 01:02 AM
Sirius-> totusi, depinde de subiect, in "La tiganci" spre ex.(nici nu stiu daca o mai fi in programa ), nu ai cum sa dezvolti simplu un personaj, sau firul epic. Eu cred ca ar trebui sa se insiste pe a nu invata diverse "carti" pe dinafara, nu de altceva, dar e frumos sa ramai cu ceva in cap, dupa 4 ani de "eros"; "transhumanta"; "Schopenhauerism"; "logos"; "imnuri vedice" si tot asa.
Pai tocma'! In programa de astazi numai sunt romane complexe, precum ''La tiganci''. De cativa ani sunt doar Baltagul, Popa Tanda, O scrisoare pierduta, Pasa Hassan, un basm-nu mai stiu care si niste poezii lirice.
Ce zici tu e perfect logic, doar ca nu se invata cartile pe dinafara ci comentariile uneori super-invechite ale profesorilor.
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Old 06-04-2004, 12:39 AM   #30
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Sirius nu am batut campii am scris introducerea bine si frumos am zis de autor am zis ce e drama bla bla bla am povestit opera am folosit concepte operationale si miam dat cu parerea la final ezxact ce trebuie
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:44 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL