INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa

Reply
 
Thread Tools
Old 29-03-2004, 05:48 PM   #11
KYssY
Guest
 
Default

BIG DIFERENCE intre CAP si BAC stiu !!!!!!!!
cat ziceai ca mai ai de trait, DarkComy??
  Reply With Quote
Old 29-03-2004, 07:49 PM   #12
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

lol, bacul, capacitatea si alte alea sunt un nimic, la facultate la un singur examen o sa invatati cat pentru bac, si intr-o sesiune sunt intre 4 si 6 examene :P

dar deja la facultate nu se mai invata, doar cei ce copiaza ca procii iau examenele
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2004, 07:51 PM   #13
KYssY
Guest
 
Default

Quote:
Originally posted by DarkComy@Mar 27 2004, 03:24 PM
Hmmm cum va descurcati l astea ??
eu azi am dat simulare la rom la Bac am scris 5 pagini mia dat drama sa fac eseu am facut geniul neinteles Mesterul Manole
si ce nota ai luat? daca tot te-ai laudat cu cat ai scris!!
  Reply With Quote
Old 31-03-2004, 09:15 PM   #14
Binlad3n
Member
 
Binlad3n's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: in the sky
Binlad3n is on a distinguished road
Default

am si io anu` asta testare nationala .... si mi-e frica de mor la geografie ca nu am invatat nici o lectie ...

nu stu` ce ma fac ....
bine ca la mate si info sunt un GENIU ....
:P :P
2 la toti daca intru la mate-info ...
Binlad3n is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2004, 12:06 AM   #15
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

mns nu stiu cum e la tine la fac...dar la mine e foarte usor.....la bac am invatat mult mai mult decat invat acum in toata sesiunea....si am 6-7 examene pe sesiune

la bac o sa fie mult mai usor decat va asteptati....adica asa a fost la mine.....m-a stresat prea mult....si a fost mai usor decat credeam
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2004, 01:26 AM   #16
djatomic
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
djatomic is on a distinguished road
Send a message via MSN to djatomic Send a message via Yahoo to djatomic
Default

Fratilor dupa cum v-au mai spus si dj-cata si mns , capacitatea si bacul sunt usurele in comparatie cu ce e la facultate , depinde de fac , eu am ales aia mai usoara ASE-ul , aici e de cei care vor sa ia si o diploma buna si nici nu vor sa se streseze cu invatatul , cine se gandeste la Poli sau Med sau Drept , sa se mai gandeasca o data pt ca acolo e de toceala nene , la ASE am 1 , max 2 ore pe zi si o zi pe sapt liber (in afara de weekend), iar la alte fac nu vezi asa ceva , vezi programe din alea cum are un tov de-al meu de la 9 dim pana la 7 seara (are 1 ora si juma pauza :P ) !!! Nu zic ca la ASE e foarte usor , dar aici daca te chinui putin mai mult in cele 2 sesiuni (uneori si in aia de toamna :P ) atunci esti boer in restul anului
__________________
BUC<span style=\'color:yellow\'>URESTI

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djatomic is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2004, 01:36 AM   #17
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Acum sunt exact la mijloc...acum 2 ani am dat Capacitatea..care a trecut in alea 3 zile uitandu-ma la 6 meciuri din Cm 2002...si mai am 2 ani si dau bacul...care sper sa treaca la fel de repede...de aceasta daca cu 12 meciuri vazute la Cm 2006 :P
P.S. Din alea 12 meciuri..sper sa vad vreo 3 si cu Romania
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2004, 04:35 PM   #18
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

hmm....
a fost chiar cool ... la simulare
mai ales ca am avut niste supraveghetori bestiali....
am picat langa unii din 310.... mama ... am facut totzi repede prima parte (grila) in 20 min ... si apoi am lasat pixurile ... si dai si vorbeste de Steaua - Dinamo.... ne-am scos ochii timp de 2 ore... care o sa bata... si am uitat de simulare... m-am trezit in ultimele 10 minute... si oricum nu ma interesa... ca facusem prima parte ... luam un 5... si am luat 5.80 !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2004, 05:31 PM   #19
KYssY
Guest
 
Default

Quote:
Originally posted by Totti@Apr 1 2004, 04:35 PM
am luat 5.80 !
bine totti!!!
la ce ai dat, la mate??probabil daca zici de faza cu testu grila!! eu tot acolo am dat si am luat 99.5 p. da' nu ma laud!!
  Reply With Quote
Old 01-04-2004, 07:41 PM   #20
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

Quote:
Originally posted by KYssY+Apr 1 2004, 04:31 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (KYssY @ Apr 1 2004, 04:31 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Totti@Apr 1 2004, 04:35 PM
am luat 5.80 !
bine totti!!!
la ce ai dat, la mate??probabil daca zici de faza cu testu grila!! eu tot acolo am dat si am luat 99.5 p. da' nu ma laud!! [/b][/quote]
lol...
la mate am dat...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:08 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL