INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale
Register FAQ Community Calendar

View Poll Results: Care este cea mai buna echipa din lume?
Chelsea 8 11.59%
Manachester UTD 8 11.59%
Liverpool 3 4.35%
Barcelona 33 47.83%
Real Madrid 17 24.64%
Arsenal 3 4.35%
Ac Milan 5 7.25%
Inter Milano 2 2.90%
ma scuzati banuiesc ca am omis multe (ALTELE)mentionati 5 7.25%
Multiple Choice Poll. Voters: 69. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 19-03-2010, 06:23 PM   #11
dinamovistu_ady
Nick vechi: dinamovistu_hai dinamo
 
dinamovistu_ady's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Bucuresti
dinamovistu_ady has a spectacular aura aboutdinamovistu_ady has a spectacular aura about
Default

Sfeturi UCL:
http://www.onlinesport.ro/uploads/mo...60947/draw.jpg
dinamovistu_ady is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2010, 07:21 PM   #12
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Semifinalele vor fi:

Lyon - Man. Utd
Barcelona - Inter

Iar Finala:

Barcelona - Man.Utd

Iar castigatoarea:

FC Barcelona
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2010, 07:36 PM   #13
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Lyon - Bordeaux, e un real ghinion pentru fotbalul francez, cum a fost in urma cu 4 ani Steaua - Rapid in Cupa Uefa pentru romani. Dar oricum nu am preferinte dintre cele doua.

Apoi, Bayern - Manchester United, e un meci in care consider ca favorita e Manchester, tinand cont de jocurile din campionatul englez al acestora.

Al treilea sfert, Arsenal - Barcelona (din nou echipele engleze "domina" sferturile, de data aceasta doar cu 2 echipe, fata de anul trecut cand aveau 3), va fi un meci in care cred ca balanta se va inclina catre Barcelona. Nu prea cred ca Arsenal va reusi sa elimine campioana.

Si... ultimul sfert de finala, meci greu pentru Inter, dar totusi nu cred in vreo surpriza.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2010, 07:52 PM   #14
dinamovistu_ady
Nick vechi: dinamovistu_hai dinamo
 
dinamovistu_ady's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Bucuresti
dinamovistu_ady has a spectacular aura aboutdinamovistu_ady has a spectacular aura about
Default

Quote:
Originally Posted by Caly View Post
Lyon - Bordeaux, e un real ghinion pentru fotbalul francez, cum a fost in urma cu 4 ani Steaua - Rapid in Cupa Uefa pentru romani. Dar oricum nu am preferinte dintre cele doua.

Apoi, Bayern - Manchester United, e un meci in care consider ca favorita e Manchester, tinand cont de jocurile din campionatul englez al acestora.

Al treilea sfert, Arsenal - Barcelona (din nou echipele engleze "domina" sferturile, de data aceasta doar cu 2 echipe, fata de anul trecut cand aveau 3), va fi un meci in care cred ca balanta se va inclina catre Barcelona. Nu prea cred ca Arsenal va reusi sa elimine campioana.

Si... ultimul sfert de finala, meci greu pentru Inter, dar totusi nu cred in vreo surpriza.
Bordeaux-Lyon v-a fi un super meci insa Lyon v-a castiga deoarece se v-a mobiliza mai bine dupa ce v-a rata UCL pentru ca nu este in primele 4 in Ligue1 FR. si vrea sa se razbune pe Bordeaux care i0a luat titlul.
Bayern este si ea in forma mai ales Robben si Ribery dar si Manchester ii are pe Rooney si Nani in plina forma si acesta v-a fi un meci frumos si echilibrat da cred ca Man.UTD v-a castiga(sper ca Man.UTD sa ia UCL pentru al lua pe Di Maria de la Benfica pentru a suplini in sfarsit plecarea lui Ronaldo(de cand a plecat Ronaldo de la Man.UTD nu mai tin cu ei pt. ca nu mai au jucaori super-valorosi decat 2-3 asa ca sper sa il i-a pe Di Maria) )
Arsenal are sanse cu Barcelona dupa 6-0 cu Porto Arsenal are 2 sanse:sa pinda Barca o forma proata cum a fost la Stuttgart sau Realul sa o zdrobeasca in El Clasico(si o va face(sper sa oa faca) si implicit sa i-a titlul(Realul).
Inter-CSKA v-a fi bun meci usor pentru Inter,CSKA ajungand dintr-un meci accesibil cu Sevillia,ins nu trebuie subestimati.
dinamovistu_ady is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010, 02:43 PM   #15
Stegaru
Nick vechi: JaRdEl
 
Stegaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Brasov
Stegaru is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stegaru
Default

Manchester United & FC Barcelona sunt cele mai bune echipe din lume in momentul asta...ambele au doi jucatori de super clasa Rooney & Messi...urmaresc fiecare meci al celor doua si desi sunt fan Manchester United pot sa zic ca si Barcelona e la fel de buna...cel mai probabil cele doua isi vor disputa finala pe Bernabeu...Manchester ma surprinde prin forta de grup pe care o au joaca de mult impreuna la fel ca Barcelona si m-a surprins faptul ca nu se simte deloc lipsa lui Ronaldo...toata lumea se astepta ca United sa aiba o scadere anul asta in campionat si in liga dar se pare ca vor lua iar campionatul s-au dus la 4 puncte de Chelsea...si Real Madrid este o echipa de super valoare dar mai are pana se va ajunge la niste automatisme...cu lyon a fost doar o intamplare...oricum vot Man United

Quote:
Originally Posted by Caly View Post
Lyon - Bordeaux, e un real ghinion pentru fotbalul francez, cum a fost in urma cu 4 ani Steaua - Rapid in Cupa Uefa pentru romani. Dar oricum nu am preferinte dintre cele doua.
eu zic sa zica merci francezii au avut noroc vor avea o echipa in semifinale...daca ar fi picat Lyon-Barcelona Bordeaux-Manchester nu ar fi avut nici o echipa
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Stegaru; 22-03-2010 at 02:47 PM.
Stegaru is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2010, 12:46 PM   #16
dinamovistu_ady
Nick vechi: dinamovistu_hai dinamo
 
dinamovistu_ady's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Bucuresti
dinamovistu_ady has a spectacular aura aboutdinamovistu_ady has a spectacular aura about
Default

Quote:
Originally Posted by JaRdEl View Post
Manchester United & FC Barcelona sunt cele mai bune echipe din lume in momentul asta...ambele au doi jucatori de super clasa Rooney & Messi...urmaresc fiecare meci al celor doua si desi sunt fan Manchester United pot sa zic ca si Barcelona e la fel de buna...cel mai probabil cele doua isi vor disputa finala pe Bernabeu...Manchester ma surprinde prin forta de grup pe care o au joaca de mult impreuna la fel ca Barcelona si m-a surprins faptul ca nu se simte deloc lipsa lui Ronaldo...toata lumea se astepta ca United sa aiba o scadere anul asta in campionat si in liga dar se pare ca vor lua iar campionatul s-au dus la 4 puncte de Chelsea...si Real Madrid este o echipa de super valoare dar mai are pana se va ajunge la niste automatisme...cu lyon a fost doar o intamplare...oricum vot Man United



eu zic sa zica merci francezii au avut noroc vor avea o echipa in semifinale...daca ar fi picat Lyon-Barcelona Bordeaux-Manchester nu ar fi avut nici o echipa
Pacat de accidentarea lui Rooney
dinamovistu_ady is offline   Reply With Quote
Old 05-04-2010, 08:02 PM   #17
Stegaru
Nick vechi: JaRdEl
 
Stegaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Brasov
Stegaru is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stegaru
Default

Quote:
Originally Posted by dinamovistu_hai dinamo View Post
Pacat de accidentarea lui Rooney
se pare ca nea Ferguson le pregateste o surpriza nemtilor...il va forta pe Rooney in retur...chiar daca nu e refacut (a stat doar o saptamana,perioada de pauza ar fi normal de 3 saptamani)...fara Rooney e greu s-a vazut sambata la meciul cu Chelsea.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stegaru is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010, 04:02 PM   #18
dinamovistu_ady
Nick vechi: dinamovistu_hai dinamo
 
dinamovistu_ady's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Bucuresti
dinamovistu_ady has a spectacular aura aboutdinamovistu_ady has a spectacular aura about
Default

Quote:
Originally Posted by JaRdEl View Post
se pare ca nea Ferguson le pregateste o surpriza nemtilor...il va forta pe Rooney in retur...chiar daca nu e refacut (a stat doar o saptamana,perioada de pauza ar fi normal de 3 saptamani)...fara Rooney e greu s-a vazut sambata la meciul cu Chelsea.
Rooney are 40% sanse sa joace cu Bayern
dinamovistu_ady is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010, 04:13 PM   #19
Stegaru
Nick vechi: JaRdEl
 
Stegaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Brasov
Stegaru is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stegaru
Default

Quote:
Originally Posted by dinamovistu_hai dinamo View Post
Rooney are 40% sanse sa joace cu Bayern
da se pare ca nu o sa joace Rooney...totusi poate intra 5 min pe final le da o boaba la nemti si aia a fost
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stegaru is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2010, 08:21 PM   #20
puma_nike
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Targu-Jiu
puma_nike is on a distinguished road
Default

Barcelona ...RuLLz
puma_nike is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:37 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL