INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08

Reply
 
Thread Tools
Old 20-11-2007, 05:52 PM   #11
Urmelinho
Nick vechi: iarca_romica
 
Urmelinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Iași
Urmelinho will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Juve View Post
si dak nu am jocul original ce tre' sa fac sa mearga?ca imi cere original cd/dvd.tot am cautat crack-ul dar nu am gasit nicaieri
man eu încerc să te scot din zona warez şi tu tot acolo te duci?
hai că îţi dau eu in link de crack UITE AICI
__________________
Daca îți cumperi ceva pe siteul
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Urmelinho is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2007, 07:08 PM   #12
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default Probleme FIFA Manager 08

nu reusesc sa schimb rezolutia la joc sa pot sa folosesc si eu widgets....dau la game options schimb la maxim si scrie langa ca dupa intru iar in joc optiunea va fi schimbata....ies din joc intru iar si ramane aceeasi rezolutie
margarit is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2007, 08:12 PM   #13
Urmelinho
Nick vechi: iarca_romica
 
Urmelinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Iași
Urmelinho will become famous soon enough
Default

F.A.Q. Fifa Manager 08: http://fm08.de/en/?menu=fm08&rubrik=fm08&site=fm08faq
__________________
Daca îți cumperi ceva pe siteul
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Urmelinho is offline   Reply With Quote
Old 21-11-2007, 10:28 PM   #14
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

am incercat asa...dar nu merge
margarit is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2007, 05:17 PM   #15
tonyneculai
Member
 
Join Date: Nov 2007
tonyneculai is on a distinguished road
Default Probleme FIFA Manager 08

m/am uitat in database si sunt totii juc din campionatul olandei si cei mari din celelalte campionate(cu f. putine exceptii) si sunt setati pe retaired from national team. ca urmare la nationala apar niste petarde de jucatori care nu au treaba cu viatza reala ...si nici nu se poate selecta echipa la inceput... stie cineva cum se poate rezolva aceasta probl.???
tonyneculai is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2007, 05:20 PM   #16
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Asta este din cauza faptului ca nationala Olandei (ca si cea a Serbiei, Adrian Mutu si Iulian Filipescu) nu au licenta pentru FIFA Manager 08!
De aceea, jucatorii Olandei care fac parte din echipa nationala sunt NUMAI jucatori generati de joc (adica nu sunt reali)!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2007, 06:55 PM   #17
tonyneculai
Member
 
Join Date: Nov 2007
tonyneculai is on a distinguished road
Default

k...m-am gandit si eu la asta...(de serbia nu stiam). dar cum pot sa modific
adik . lui mutu pot sa ii schimb numele ... dar cu natonala olandei ce sa fac??? am jucatori la mine in echipa care in mod normal sunt luati la nationala (huntelaar , van der vaart etc). poate parea o chestie minora dar nu e ...pt ca de ex ...il am si pe f. torres luat cand avea un market val de 50mil si a facut prapad lanationala la european , a iesit golgeter si i/a crescut m value la 110 mil. si nu e singuru... asa ca olandezi raman in urma la capitolu asta ...ashtept ajutor
tonyneculai is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2007, 08:58 PM   #18
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Nu ai ce sa faci.
Ai putea sa astepti sa apara vreun patch care sa "repare" asta!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2007, 04:58 PM   #19
zizou5
Member
 
zizou5's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: City of Craiova
zizou5 is on a distinguished road
Angry non Eu players

cum fac sa numai fie asa?cand vreau sa iau un jucator brazilian imi zice de legea alora ca jucatorii non EU au limita de varsta....de unde asta? de ce e treaba lor daca eu vreau sa-mi iau un extracomunitar....pana acum nu a mai fost asta la manager si e enervazant rau de tot.....pot cumva sa schimb asta din editor?
zizou5 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2007, 06:08 PM   #20
liquid
Student wanna' be...
 
liquid's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In the hood
liquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond repute
Default

Puteai foarte bine sa intrebi aici http://fifaromania.net/forum/showthr...t=fifa+manager
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

walk on...

Last edited by Astristul; 29-11-2010 at 12:40 PM.
liquid is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:36 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL