INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 25-03-2010, 02:45 PM   #11
cristiantodean
Member
 
Join Date: Mar 2009
cristiantodean is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Mersi mult pentru ajutor.
Dar astea le am deja facute.
la calitatea asta?...adica vreau sa zic astea eu le am vector (le'am facut pt cei de la romanager anul trecut..unde erai si tu) de acolo le ai?..ok...banuiesc ca tot vector ti le'a facut cineva, pt ca altfel nu exista decat destul de mici si deci..useless...
cristiantodean is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2010, 03:27 PM   #12
catalin24
Member
 
Join Date: Jan 2010
catalin24 is on a distinguished road
Default

Sunteti niste amatori dar va dati mari destepti si la astia care stiu mai putin le raspundeti de sus.Sunteti varza.E aproape luna aprilie si voi nu sunteti in stare sa scoateti patch-ul pentru Romania,dar aveti gura mare si cenzurati oamenii.Aia din afara au scos cate 3 patchuri la ligile lor iar voi va cacati pe voi.In 5 luni apare 2011.O sa stau sa joc doar 3 luni RSLP ca apoi sa apara celalalt si sa stau iar jumate de an sa va astept pe voi.Daca sunteti asa incompetenti stati dreaq deoparte si lasati pe altii si asteptati voi jocul.Bineinteles ca o sa-mi iau jigniri banuri sau alte cacaturi pentru ca voi doar asta stiti.Sa comentati si nu sa lucrati.Traiti in Romania si asta va ocupa tot timpul se pare.
FORZAAAA STEAUA
catalin24 is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2010, 04:15 PM   #13
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by cristiantodean View Post
la calitatea asta?...adica vreau sa zic astea eu le am vector (le'am facut pt cei de la romanager anul trecut..unde erai si tu) de acolo le ai?..ok...banuiesc ca tot vector ti le'a facut cineva, pt ca altfel nu exista decat destul de mici si deci..useless...
Unele din ele le-am facut personal.

---------- Post added at 05:15 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

Quote:
Originally Posted by catalin24 View Post
Sunteti niste amatori dar va dati mari destepti si la astia care stiu mai putin le raspundeti de sus.Sunteti varza.E aproape luna aprilie si voi nu sunteti in stare sa scoateti patch-ul pentru Romania,dar aveti gura mare si cenzurati oamenii.Aia din afara au scos cate 3 patchuri la ligile lor iar voi va cacati pe voi.In 5 luni apare 2011.O sa stau sa joc doar 3 luni RSLP ca apoi sa apara celalalt si sa stau iar jumate de an sa va astept pe voi.Daca sunteti asa incompetenti stati dreaq deoparte si lasati pe altii si asteptati voi jocul.Bineinteles ca o sa-mi iau jigniri banuri sau alte cacaturi pentru ca voi doar asta stiti.Sa comentati si nu sa lucrati.Traiti in Romania si asta va ocupa tot timpul se pare.
FORZAAAA STEAUA
Vad ca esti bun la observatii.
Cat platesti pentru patchul acesta ca sa ne vorbesti asa?
Din cate stiu patchul il fac de buna voie fara sa fiu platit, deci daca nu iti convine fa tu un patch precum cel facut de noi si apoi sa vorbesti.
Asta daca stii sa editezi ceva.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2010, 07:43 PM   #14
Silver-man
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Silver-man is on a distinguished road
Exclamation

Quote:
Originally Posted by catalin24 View Post
Sunteti niste amatori dar va dati mari destepti si la astia care stiu mai putin le raspundeti de sus.Sunteti varza.E aproape luna aprilie si voi nu sunteti in stare sa scoateti patch-ul pentru Romania,dar aveti gura mare si cenzurati oamenii.
// fara reclama pe site!

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Cat platesti pentru patchul acesta ca sa ne vorbesti asa?
Din cate stiu patchul il fac de buna voie fara sa fiu platit, deci daca nu iti convine fa tu un patch precum cel facut de noi si apoi sa vorbesti.
Asta daca stii sa editezi ceva.
Nu e nevoie de plata si nici sa stea cineva in fata voastra in genunchi pentru un patch RO care e gata deja pe alt site, apropos TOT GRATIS!
Urat din partea voastra ca ati cenzurat linkul postat de mine care contine un RO-patch care e deja adaptat la Update-ul 4!
Credeam ca vreti sa ajutati userii sa utilizeze toate patchurile aparute, dar voi puneti piedica unui patch de care voi nu ati fost in stare sa il faceti nici macar la 5 luni de la aparitia jocului!
Poate vreti niste donatii ca scoateti un patch!

Last edited by Astristul; 25-03-2010 at 10:31 PM.
Silver-man is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2010, 08:15 PM   #15
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Dar avand in vede ca sunt useri care incep sa vorbeasca in plus tin sa va promit un lucru NU MAI SCOT NICI UN PATCH jucati cu ce aveti poate asa va ve-ti da seama ca am si eu viata personala si nu sunt obligat sa stau in fata calculatorului pentru ca unii dintre voi sa vorbeasca in plus.
Si apropo am sa scot patchul CAND AI SA IMI TRIMITI DONATIILE DE CARE VORBEAI

Iar eu cand iau o hotarare asa ramane.

Bafta la toti userii care stiu sa respecte munca facuta voluntar.

Last edited by Astristul; 25-03-2010 at 10:25 PM.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2010, 08:34 PM   #16
Silver-man
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Silver-man is on a distinguished road
Question

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Uite asa pentru simplul motiv ca sunteti nerecunoscatori va voi spune ce va contine patchul:
Liga 3 cu 6 serii echipamente pentru toate echipele din liga 3 acasa deplasare si portar + numere personalizate (in cazul in care le voi mai face) + cantece de galerie (in cazul in care le voi mai face)
Si apropo am sa scot patchul CAND AI SA IMI TRIMITI DONATIILE DE CARE VORBEAI

Bafta la toti userii care stiu sa respecte munca facuta voluntar.
Sunt altii care nu folosesc cuvinte asa de Atotputernice care scot patchuri atat ROMANESC, cat si in alte tari si nu cer recunostinta, nici bani, cum insinuezi! Ne lasi cu chestiile astea?
1. Nu exista niciun patch scos de tine pentru FIFAM 10, deci nu are nimeni ce regreta ceva ce nu exista!! din moment ce sunt 5 luni si nu a aparut nimic!
2. In caz ca......, posibil, s-ar putea, releva lipsa acestui patch;
2. EU nu ti-a reprosat deloc de ce nu scoti patchul, din contra, am postat link cu ro-patch existent, facut de unii care nu au cerut recunostinta si alte prostii de 2 lei!
4. Nu iti face griji, nu va suferi nimeni dupa un patch care NU EXISTA! cum zicea un user mai sus, mai sunt cateva luni si apare o noua versiune FIFA MANAGER si tot nu ai terminat un patch- lucru care nu il condamn, insa incearca sa nu mai pari interesant si de undeva de sus, promitand ceva ce nu exista si ca userii ar trebui sa stea in genunchi pentru ce faci tu ca este egal fix cu 0 marinimia ta, in timp ce in toate tarile s-au facut GRATIS patchuri pentru tarile respective fara milogisme si de cateva luni aparute, nu ca in cazul de fata!!
Nu te obliga nimeni sa il faci sau sa stai in fata calculatorului pentru asta, insa faptul ca faci ceva voluntar NU OBLIGA PE NIMENI sa iti FIE RECUNOSCATOR, nici nu trebuie nimeni sa iti suporte REFULARILE!
Citeste atent ce iti scriu:
RESPECTUL SE CASTIGA nu SE CERSESTE si nici NU SE CONDITIONEAZA!!!

Last edited by Astristul; 25-03-2010 at 10:26 PM.
Silver-man is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2010, 09:02 PM   #17
Ciocoi
Member
 
Join Date: Mar 2009
Ciocoi is on a distinguished road
Default

Eu te cred ca nu ai sa mai scoti nici un patch dar tine cont ca nu toti ne-am luat de voi, unii va inteleg ca aveti viata si ca este doar o pasiune poate fm editting-ul. insa au fost unii cred "au presupus" ca nu mai scoateti patchul si acum dupa "certurile" astea mici o sa le dai dreptate si toti o zica ca asa e au avut dreptate aia. daca tot ati depus multa munca in asta si ati ca o sa apara cand e gata porma cand e update 4, e si ala de 20 de zile poate sau asa ceva, noi ca jucatori fm de ani de zile de cand era tcm poate ne uitam din juma in juma de ora pe site sa vedem daca e gata daca e scos.... daca vreti o renumeratie ptr munca voastra atunci nu aveti ce cauta pe un astfel de site/forum, aici tre sa fie oameni dispusi sa rupa din timp si altele ptr pasiunea lor si in final munca lor sa fie apreciata de toti de aici. in fiecare an cred ca au fost discutii cand apar patchurile... si au aparu, mie unul mi-au placut foarte mult, anul asta ati zis ca e cel mai tare, daca e chiar asa, puneti rlsp la download asta daca este gata si rupeti gura targului !!! asa se da peste nas, nu facand ambitie ca nu gata m-am suparat si nu mai vreau cand eram la final, dar va dau poze sa vedeti ce pierdeti.pe mine nu ma incalzesc cu nimic pozele voastre. threadul acesta este despre patchuri fm ! omul ala poate avea dreptate sa posteze un link cu un patch romania....stima,respect ptr munca fiindca sunt convins ca ati muncit,dar parerea mea de simplu user pe forum, este ca tre sa va onorati cuvantul cu patchul si nu cand apare fm 11.daca nu aveti timp de unul asa de sofisticat trebuia sa scoateti multe sa puneti ce e necesar in el,apoi veneau updateuri etc. voi stiti mai bine, nu va invat yo cum sa faceti patchuri/updateuri... la unele jocuri am editat si eu, nu neaparat din gama fm.in fine, vorba lunga si oamenii vor patchuri aici in posturi.frumos e salati msg sa nu se dea delete, cum mi s-a dat cand am anuntat doar ca cei de la ea or sa scoata patch pe la inceputl lui martie,apoi voi ati postat ce am zis eu,dar cu alte cuvinte,e urat....o seara buna sa aveti cu totii

---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

daca aveti un patch, il asteptam, poze nu ne trebuie. rupeti gura tagului cum ati promis,dar nu faceti scene de suparare,in plus nu doar un om lucreaza la patch ci o echipa... si lasati linkurile cu patchuri ro.
Ciocoi is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2010, 09:09 PM   #18
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Si daca in afara de baza de date si steaguri totul pentru fifa manager e facut de un singur om ce spui?

Last edited by Astristul; 25-03-2010 at 10:42 PM.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2010, 09:26 PM   #19
cristiantodean
Member
 
Join Date: Mar 2009
cristiantodean is on a distinguished road
Default

danny79, stiu ca nu este usor deloc sa faci un patch complet si bine pus la punct, mai ales daca nu ai o echipa capabila in spate...intr'adevar, ce promite acest patch este extraordinar si nu multi au patchuri asa de complete si complexe..dar acuma nu are rost sa va suparati si sa faceti zadarnica munca voastra...pana la urama asta e realitatea, ca ne place, ca nu neplace, mai sunt cateva luni (3-4) si apare fm11...macar, poate, nu va mai fi asa mult de lucru pt patchul pt fm11, in afara de loturi, cluburile noastre abia isi scimba din echipamente...sa vedem jumatatea plina...daca EA nu schimba mult platforma jocului, o sa avem un patch bun in maxim 2 luni pt fm11 (si nu sunt ironic deloc..stiu ce inseamna un patch bun, joc din 2003 si cel putin anul trecut patchul a fost ff bun)

Last edited by cristiantodean; 25-03-2010 at 09:29 PM.
cristiantodean is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2010, 09:38 PM   #20
Ciocoi
Member
 
Join Date: Mar 2009
Ciocoi is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Si daca in afara de baza de date si steaguri totul pentru fifa manager e facut de un singur om ce spui?
acelasi lucrudoar fara "...in plus nu doar un om lucreaza la patch ci o echipa...".. eu nu te-am acuzat ca nu l-ai scos doar mi-am spus o parere la suparare pe care o ai plus altele. daca pe toate le faci tu sau altul,un singur om, respect si asteptam si noi produs final nu este nevoie de poze cum te joci tu,ti-am zis nu asa se da peste nas, ci postand un mega ultra rlsp care este anuntat de muuult! vad ca in principiu nu ai altceva ce sa-mi reprosezi la postul de mai sus...yo zic sa te gandesti daca il mai scoti sau nu,omu la nervi zice multe si ceilalti sunt nerabdatori,toti suntem...si daca nu il mai scoti nu cred ca ar trebuii sa zici ca mai faci patch ptr fm 11.
Ciocoi is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 10, fifam, fifam 10, rlsp, rlsp fifam, rlsp fifam 10

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:47 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL