INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 11
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 27-02-2011, 08:58 PM   #481
ovydeovy
Member
 
ovydeovy's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Arad
ovydeovy is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by john21 View Post
stie cineva daca poti sa iei un jucator care se retrage in staf?si daca se poate cum?eu i
am trecut in contact ca il iau in staf,dar nu stiu cum
dar jucatorul trebuie sa aiba peste 30 de ani sau 30 de ani ca sa poti bifa acea optiune
ovydeovy is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2011, 10:55 PM   #482
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by adita17 View Post
Am o problema,am instalat update 2 si cateva patchuri cu niste ligi...dupa ce incep o carierea,joc cat vreau si dupa ce ies si intru din nou scrie asta: ATTENTION! THIS SAVED GAME CAN'T BE LOADED WITH THE CURRENT VERSION OF THE GAME!
N-ai jocul original!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2011, 11:32 PM   #483
adita17
Member
 
adita17's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: C de Arges
adita17 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to adita17
Default

poi si sa nu mai instalez update 2? ca pana sa-l instalez nu a facut asa,sau sa fie de la alt patch,am bagat doar patchuri cu unele ligi..
__________________
FORTA DINAMO!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adita17 is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2011, 09:16 AM   #484
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by adita17 View Post
poi si sa nu mai instalez update 2? ca pana sa-l instalez nu a facut asa,sau sa fie de la alt patch,am bagat doar patchuri cu unele ligi..
Aceste errori sunt date datorita faptului ca nu ai jocul cu licenta.
Am patit si eu la fel prin decembrie dupa care mi-am luat jocul si nu mai am aceste probleme. Jocul original ofera mai multa stabilitate.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 04:36 PM   #485
wind
Member
 
Join Date: Mar 2009
wind is on a distinguished road
Default

Am si eu o rugaminte la voi daca se poate. Spuneti-mi si mie care este cel mai bun plan de antrenament pentru jucatori ca abilitatile lor sa creasca destul de repede. Va intreb pentru ca eu am jucat la cariera si cu Barcelona si cu Real Madrid iar Messi si Ronaldo in 2 sezoane abia le cresc abilitatile, iar daca imi iau alta echipa in afara celor 2 in maxim 2 sezoane cei doi ajung cu abilitatile peste 95... Tine mult de assistant managerul pe care il ei?? De ex cand am jucat cu real si barca am castigat din primul sezon tot ce se putea castiga mai putin cupa spaniei deci rezultate au fost dar abilitatile nu au crescut asa cum cresc atunci cand joaca computerul cu cele 2 echipe... Deci va rog sa imi spuneti si mie ce factori influenteaza cresterea abilitatilor sau daca aveti un model de antrenament pentru tot sezonul sa pot face o comparatie cu al meu. Multumesc anticipat si astept un raspuns de la voi...
wind is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 10:53 PM   #486
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

S-a mai discutat despre acest aspect. Jucatorii care au depasit nivelul 90 vor creste in abilitati mai greu decat cei care n-au ajuns la acest nivel.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2011, 05:07 PM   #487
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Puteti citi un interviu dat de Gerald Kohler pentru FifaSoccerBlog aici:
http://fifasoccerblog.com/blog/fsb-i...gerald-kohler/
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011, 02:23 PM   #488
vlad_nego
Member
 
Join Date: Dec 2006
vlad_nego is on a distinguished road
Default

Am si eu o intrebare, recunosc, necitind forumul in prealabil pentru a vedea daca a mai fost pusa. Se poate juca Fifa Manager 11 pe Mac OS? Daca da, cum? Ma refer desigur la jocul original, nu vreau sa mi-l cumpar pe dvd aiurea cand poate exista vreun downloader pentru Mac pe net, platind cu cardul sau ceva de genul...

Multumesc
vlad_nego is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2011, 06:20 PM   #489
totty86
Member
 
totty86's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: at black sea
totty86 is on a distinguished road
Default

Prima intrebare , am luat o echipa din ligile inferioare bineinteles cu facilitatile foarte slabe , am o problema cu jucatorii , am unii cu 6 la talent de 19-20 dar le scad atributele pe parcursul sezonului , de exemplu unu a pierdut 5 puncte la acceleratie si asa mai departe , acum daca am facilitatile mai mari mai imi scad atributele la jucatorii tineri ?


A doua intrebare , am facut in Romania 3 ligi , 8 serii in liga a III a , acum problema este ca din liga a doua cele 8 echipe care cad nu se impart pe serii ci se duc in prima serie din liga a III a , iar cele care promoveaza in III se duc in ultima serie de III , asadar am in ultima serie 16 echipe nou promovate .
Cum schimb scriptul ca sa reglez lucrurile ? Astristule poate intrebi si tu pe global la fifa ca ai mai multe intrari pe acolo decat mine .
__________________
Iar cand noi nu vom mai fi
Va veti aminti
Ca a fost odata
Dream Team
totty86 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2011, 12:37 PM   #490
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

1. Atributele scad cand ai probleme la echipa si/sau cand echipa joaca slab, e pe la mijlocul clasamentului etc.
Te referi la 6 stele (adica 11 stele), sau la 6 stele adica 3 stele galbene?
2. Stiu problema, e veche, dar se poate rezolva ... cu un script prestabilit, precum e cel facut de mine pentru RLSP FIFAM 10.

Quote:
Originally Posted by vlad_nego View Post
Am si eu o intrebare, recunosc, necitind forumul in prealabil pentru a vedea daca a mai fost pusa. Se poate juca Fifa Manager 11 pe Mac OS? Daca da, cum? Ma refer desigur la jocul original, nu vreau sa mi-l cumpar pe dvd aiurea cand poate exista vreun downloader pentru Mac pe net, platind cu cardul sau ceva de genul...

Multumesc
Salutare Vlade!
Nu, din pacate jocul acesta nu este compatibil cu Mac OS, asa ca n-are rost sa-l cumperi in cazul asta.
Cu placere!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 23-03-2011 at 12:41 PM.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 11


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:27 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL