INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08

Reply
 
Thread Tools
Old 09-01-2008, 03:39 PM   #21
Kahn
Member
 
Kahn's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Braila
Kahn will become famous soon enough
Default

Jucatori foarte buni gasiti in Italia si Austria
Kahn is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2008, 10:04 PM   #22
alexynho_91
Member
 
Join Date: Nov 2006
alexynho_91 is on a distinguished road
Default

Daca vreti jucatori tineri si buni , aveti grija de departamentul de juniori ... la mine , in fiecare an imi ies minim 7 jucatori de cate 70 skill-ul (la FC Vaslui) ... (am editat sa am echipa a 2-a in Liga a 2-a) , si ii promovez mai intai la echipa a 2-a , si dupa aceea in prima echipa (dupa ce se mai retrag veteranii) .
alexynho_91 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2008, 03:20 PM   #23
Kahn
Member
 
Kahn's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Braila
Kahn will become famous soon enough
Default

Cumparati-l pe Marko Marin de la Borussia Monchengladbach ca e foarte bun.
__________________
Timpul este imaginea mobila a eternitatii imobile-Platon
Cunoaste-te pe tine insuti-Socrate
Nu de vorba celor multi trebuie sa tinem seama,ci de judecata celui care cunoaste adevarul pur-Platon
Chibzuieste fara graba dar executa repede hotararile ce le-ai luat-Socrate
Dumnezeu nu joaca zaruri cu lumea-Einstein
Kahn is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2008, 06:00 PM   #24
udar
Member
 
Join Date: Dec 2006
udar is on a distinguished road
Default

eu joc fara level, adica nu imi arata talentul la jucatori, cu stelute, si as vrea sa stiu si eu daca are careva idee cum pot sa imi dau seama mai repede cat de talentat e un jucator
udar is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2008, 06:01 PM   #25
udar
Member
 
Join Date: Dec 2006
udar is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by alexynho_91 View Post
Daca vreti jucatori tineri si buni , aveti grija de departamentul de juniori ... la mine , in fiecare an imi ies minim 7 jucatori de cate 70 skill-ul (la FC Vaslui) ... (am editat sa am echipa a 2-a in Liga a 2-a) , si ii promovez mai intai la echipa a 2-a , si dupa aceea in prima echipa (dupa ce se mai retrag veteranii) .
cum ai editat sa pui echipa a doua sa joace intr-o liga?!
udar is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2008, 07:38 PM   #26
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

frate eu sunt cu rapid si nu am echipa a 2 -a ???cum fac sa o bag in competitie?
margarit is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2008, 08:07 PM   #27
totty86
Member
 
totty86's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: at black sea
totty86 is on a distinguished road
Default

modifici in editor si pui echipa de rezerve a clubului in Div B si o sa ai echipa a doua
totty86 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2008, 08:31 PM   #28
alexynho_91
Member
 
Join Date: Nov 2006
alexynho_91 is on a distinguished road
Default

Daca vreti echipa a 2-a , intrati in Editor , duceti-va la Romania (pe urma la Country Settings) ... va duceti la League System , pe urma la "Select Generic League System" si modificati din 1 , ori in 1-1 ori in 1-2 (depinde cate serii vreti sa aiba Liga a 2-a) . Pe urma dati click la noua Liga , si selectati : "Rezerve Team allowed in this League" . Dupa aceea , va duceti la League Composition si selectati echipele pe care le vreti in Liga a 2-a , pe urma la Calendar (nu uitati pe 2 ani) , si la Fixture List (unde puteti da "Computer Generated Fixture List" ...

PS : Un mic sfat ... mai intai copiati Database-ul original in alta parte , si pe urma dati de la Editor "Write Current Database for Game" . In cazul in care sunt erori si nu le descoperiti , sa nu fie probleme !

Succes
alexynho_91 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2008, 09:25 PM   #29
udar
Member
 
Join Date: Dec 2006
udar is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by alexynho_91 View Post
Daca vreti echipa a 2-a , intrati in Editor , duceti-va la Romania (pe urma la Country Settings) ... va duceti la League System , pe urma la "Select Generic League System" si modificati din 1 , ori in 1-1 ori in 1-2 (depinde cate serii vreti sa aiba Liga a 2-a) . Pe urma dati click la noua Liga , si selectati : "Rezerve Team allowed in this League" . Dupa aceea , va duceti la League Composition si selectati echipele pe care le vreti in Liga a 2-a , pe urma la Calendar (nu uitati pe 2 ani) , si la Fixture List (unde puteti da "Computer Generated Fixture List" ...

PS : Un mic sfat ... mai intai copiati Database-ul original in alta parte , si pe urma dati de la Editor "Write Current Database for Game" . In cazul in care sunt erori si nu le descoperiti , sa nu fie probleme !

Succes
multam
udar is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2008, 10:54 PM   #30
Streeter
Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Pitesti
Streeter is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Streeter
Default

jucatori buni dar ieftini hmm.eu mi-am creat echipa si am jucat cam pana in 2023 dar deja de 5 sezoane nu mai iau nici o bataie,poate doar foarte rar(rating la echipa 1025-1050 max),asta cand pleaca toata echipa la nationala si prind cate un meci greu.am ajuns la valoarea clubului de 1 miliard,stadion de 100 000 locuri,450 mil bani,200 mil banii mei...cativa dintre jucatori de exceptie care i-am avut sau care mi-au trecut pe la club dar i-am vandut pt bani in ciuda rezultatelor ar fi
Nacer Barazite 17 ani Arsenal
Francisco Merida 18 ani Arsenal
Vincent van den berg 17 ani Arsenal
Bojan Krkic 16 ani Barca
Anderson 19 ani M United
Diego 24 parca Werder Bremen
Hasan Kabze 26 H.Kazan
Ruben Bilos 26 Buenos Aires
si Bendtner,Marica,Radu Stefan,Richards,Gareth Bale,Ed. Ratinho,Walcott,Neuver,Akinfeev,Chatelle,Farcas,Fe rnandes majoritatea au ajuns 99,eu joc LB,CD,RB,DM,LM,AM,RM,ST,ST (diamond),acum am inceput ca manager tot la very hard din liga II,dupa ce am fost pe la Ariesul Turda,U Cluj si acum UTA unde am term pe 2 la un punct de dinamo,dar parca mi se pare mai palpitant :P
Enjoy

Last edited by Streeter; 27-01-2008 at 10:56 PM.
Streeter is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:32 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL