INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Arhiva

 
 
Thread Tools
Old 13-02-2004, 09:09 PM   #11
Draqla
Member
 
Join Date: Dec 2003
Location: Bucharest
Draqla is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Draqla
Default

Uite eu am un ziar in fata care dezbate problema asta. Titlul este sugestiv:"Pariurile, o noua sursa de venit pentru romani".
Scrie aici reteta succesului pentru un baiat, Catalin: "Eu am inceput cu 20.000 de lei, am ales timp de cateva saptamani numai meciuri foarte usoare, am investit mereu castigurile din ziua respectiva pana am strans primul milion. De atunci aleg doua sau maximum 3 meciuri, atat, pe cat posibil cu riscuri mici. De obicei castig 2-3 milioane, un milion il investesc la loc, iar restul ii bag in buzunar."
Destept baiatul nu? E o idee... Voi ce ziceti? V-ati imbogatit de la pariuri? Liviule, tu mai pariezi ma?
Draqla is offline  
Old 13-02-2004, 09:12 PM   #12
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

hmm
m-ai convins

o sa pariez si eu !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline  
Old 14-02-2004, 12:47 AM   #13
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

cam acelasi lucru l=a zis si d_dogg.....

si crezi ca merge tot timpu ? nu ai noroc tot timpu....si eu am jucat...si cam tot asa..puneam numai pe meciuri sigure gen real - una slaba......si tot asa...si tot am pierdut....nu am castigat tot timpu.
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline  
Old 14-02-2004, 12:57 PM   #14
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

pai draqula e un amic de-al meu din cartier mah :P.

Stie el de exemplul lui Kano, ala pe care vi l-am pus la "Pariuri". Cu ocazia asta, noroc Andrei!

__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline  
Old 14-02-2004, 01:47 PM   #15
Draqla
Member
 
Join Date: Dec 2003
Location: Bucharest
Draqla is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Draqla
Default

Noroc Liviule. azi sau maine fotbal ceva in Boli? Am auzit ca l-au convins astia si pe Dan28.

In legatura cu pariurile, un coleg de-al meu a castigat joi un milion jumate si joaca de 2 sptamani deci depinde de om (no offence dj-cata). Oricum nu consider ca poti castiga bani cu pariurile. Sunt mai mult un hobby daca nu ai ce face cu banii...
Draqla is offline  
Old 14-02-2004, 03:22 PM   #16
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

eu o sa ma mai duc pe la pariuri desi nu prea am sperante ca tot timpul am avut parte numai de ghinioane adika ma scos meciul Franta -Senegal care erau sansele??
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline  
Old 14-02-2004, 03:35 PM   #17
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Pune meciuri numai din campionate de care esti mai sigur, chiar daca cota e mai mica, macar castigi ceva.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Old 14-02-2004, 09:48 PM   #18
Draqla
Member
 
Join Date: Dec 2003
Location: Bucharest
Draqla is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Draqla
Default

Corect. Pune cote mici daca nu esti pregatit sa iti risti banii...
Draqla is offline  
Old 14-02-2004, 10:27 PM   #19
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

cam care sunt preturile ?

care-i diferentza daca-ti iei un bilet mai scump si unu mai ieftin... ?
care-s avantajele... ?

vreau sa joc si eu si vreau detalii
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline  
Old 14-02-2004, 10:57 PM   #20
Draqla
Member
 
Join Date: Dec 2003
Location: Bucharest
Draqla is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Draqla
Default

Cel mai bine ar fii sa ne explice D_Dogg ca el e cu experienta mai mare Oricum raman la parerea ca daca vrei sa faci bani calumea din asta trebuie sa capeti experienta si sa ai ceva bani sa bagi. Nu cred ca reteta aluia din ziar se aplica pentru toti, ci doar pentru cei care au avut cel putin unul pe langa ei sa le explice cum sta treaba, care meciuri sa parieze, etc.
Vorba aia, "Cine nu are batrani sa-si cumpere"
Draqla is offline  
 

Bookmarks
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:55 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL