INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 01-04-2012, 06:21 PM   #21
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by ionutuz View Post
mai bn iti cumperi un ps3 cel mai bun pentru fifa sau un xbox preturile peste 10 mil
sa dai 1000 de lei pentru doar un singur joc e cam aiurea, ori ai bani ori nu ai ce face cu ei..mai bine iti imbunatatesti pc-ul sau daca neaparat vrei consola cumpara-ti, dar ai grija sa ai un lcd sau led altfel nu ai facut nimic.
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2012, 08:34 PM   #22
derrick88
Member
 
derrick88's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: resita
derrick88 can only hope to improve
Default

pai asta e chestia ca daca vreau sa-mi cumpar un ps3,imi trebuie si un lcd.
derrick88 is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2012, 03:36 PM   #23
reddyBo
Member
 
reddyBo's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Brasov
reddyBo is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by sergiu93 View Post
sa dai 1000 de lei pentru doar un singur joc e cam aiurea, ori ai bani ori nu ai ce face cu ei..mai bine iti imbunatatesti pc-ul sau daca neaparat vrei consola cumpara-ti, dar ai grija sa ai un lcd sau led altfel nu ai facut nimic.

eu mi-am luat x-box-ul doar pt a juca fifa , oricum nu am timp de altceva...

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

probabil nu vor fi imbunatatiri dat fiind faptul ca va fi un dlc, insa multi il vor cumpara(probabil si eu), din pasiune, si pt a traii odata cu competitia din RL
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

I'm in the game !
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reddyBo is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2012, 07:29 PM   #24
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Eu vreau sa il cumpar,dar nu stiu daca voi putea. Din cate am inteles jocul se cumpara cu ''Fifa Points''. Pai eu am incercat sa cumpar puncte din astea pentru UT,dar imi spune ca seria cardului este gresita. Cardul este valabil,deci nu stiu care este problema?!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2012, 12:31 AM   #25
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by alyn_basshunter View Post
Eu vreau sa il cumpar,dar nu stiu daca voi putea. Din cate am inteles jocul se cumpara cu ''Fifa Points''. Pai eu am incercat sa cumpar puncte din astea pentru UT,dar imi spune ca seria cardului este gresita. Cardul este valabil,deci nu stiu care este problema?!
pai depinde si ce card ai daca ai maestro sau mai stiu eu ce nu ai facut nimic, trebuie sa fie visa electron sau mastercard pentru tranzactii online.
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2012, 11:44 AM   #26
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Da,am Maestro...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2012, 12:34 PM   #27
reddyBo
Member
 
reddyBo's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Brasov
reddyBo is on a distinguished road
Default

http://www.youtube.com/watch?v=W9FDF_hD7Xg
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

I'm in the game !
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reddyBo is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2012, 08:29 PM   #28
pistonica91
Member
 
Join Date: Apr 2012
pistonica91 is on a distinguished road
Default

Bai baiatule cata lume joaca fifa 12 pe ps3...sunt uimit..de cand caut si eu pe cineva ca mine...hai sa facem un campionat ceva.....
Las aici id-ul de mess pt cine vrea sa jucam : bobyp69
Salut
pistonica91 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2012, 10:18 AM   #29
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Esec este doar din punctul tau de vedere. Eu il joc cu toate setarile la maxim si imi merge perfect.
Daca ai mai investi ceva banuti in calculatorul tau sa vezi ce bine va merge jocul.
@razor, şi ţie.

De fapt subscriu la ce spune el. Fifa 12 este o mizerie din punct de vedere al optimizării. Este cel mai bun Fifa făcut vreodată, indiscutabil. Dar la capitolul tehnic este varză.

Pānă să-mi fac upgrade mie-mi mergea foarte cursiv cu toate setările pe low. Apoi mi-am upgradat ram-ul şi placa video şi jocul a dat-o īn nişte sacadări insuportabile, indiferent de detalii, setări sau ştiu eu ce alte trucuri.

Īn acelaşi timp īmi merg jocuri "adevărate" gen Crysis 2, Arkham City, Skyrim, Mass Effect 3 sau Assassin's Creed Revelations pe detalii superioare, la majoritatea maxime.

Nu e o părere, e un fapt - este o mizerie la optimizare. Şi e păcat de gameplay-ul ăla...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephen is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2012, 04:31 PM   #30
reddyBo
Member
 
reddyBo's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Brasov
reddyBo is on a distinguished road
Default

ceea ce dovedeste inca odata ca cei de la EA se bazeaza pe console
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

I'm in the game !
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reddyBo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:46 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL