INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12 > Manager Mode

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-03-2012, 07:41 PM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default Concurs Cariere Fifa 12 si RLSP 2012

Dupa cum am anuntat si in urma cu cateva luni, odata cu aparitia RLSP 2012 vom lansa si un concurs la care puteti castiga un joc original Fifa 12. Tot ceea ce trebuie sa faceti este sa va povestiti cariera din Fifa 12 (jucand bineinteles cu o echipa din Romania) la sectiunea de Manager Mode Fifa 12 de pe Forumul FifaRomania.

In cazul in care sunteti deja familiarizati cu forumul Manager Mode, nu trebuie sa faceti altceva decat sa deschideti un nou topic pentru cariera voastra din Liga 1 si sa selectati la titlul topicului prefixul RLSP.

Concursul se va incheia pe data de 7 aprilie 2012 si vor fi luati in considerare toti cei ce au terminat cel putin un sezon in Liga 1. Castigatorul va fi ales de catre un juriu format de catre cei din echipa FifaRomania, iar la stabilirea castigatorului vom lua in considerare calitatea mesajelor, popularitatea topicului, numarul de sezoane terminate etc.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 12-03-2012, 05:08 PM   #2
coco_extrem
Member
 
coco_extrem's Avatar
 
Join Date: May 2010
coco_extrem is on a distinguished road
Default

Are importanta daca am jocul cu transferurile la zi... am si liga 1 bineinteles, si voi juca cu o echipa din liga 1????
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by coco_extrem; 12-03-2012 at 05:33 PM.
coco_extrem is offline  
Old 12-03-2012, 05:42 PM   #3
ciohodaru
Banned
 
Join Date: Jan 2012
ciohodaru is on a distinguished road
Default

sincer imi este dor de anul trecut ,cand erau managerii care postau ceva calumea...acum ma uit si nu vad nimic frumos
ciohodaru is offline  
Old 13-03-2012, 10:53 PM   #4
Tutunaru Florin
Member
 
Tutunaru Florin's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Tutunaru Florin is on a distinguished road
Default

Cand vreau sa postez evolutia echipei si restul cu imagini imi spune ca : "your post count must be 10 or greater, you have 0 post". Sunt nou pe forumuri si nu prea ma descurc .Ma poate ajuta cineva?
Tutunaru Florin is offline  
Old 13-03-2012, 11:19 PM   #5
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Ca sa poti pune imagini pe forum trebuie sa ai 10 posturi (comentarii).
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline  
Old 13-03-2012, 11:31 PM   #6
Tutunaru Florin
Member
 
Tutunaru Florin's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Tutunaru Florin is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by alyn_basshunter View Post
Ca sa poti pune imagini pe forum trebuie sa ai 10 posturi (comentarii).
Am inteles asta, dar am deja peste 10 comentarii, si nu inteleg din ce cauza inca nu imi da voie sa postez.
Tutunaru Florin is offline  
Old 14-03-2012, 06:20 PM   #7
codreanu91
Member
 
Join Date: Mar 2012
codreanu91 is on a distinguished road
Default :(

Quote:
Originally Posted by Tutunaru Florin View Post
Am inteles asta, dar am deja peste 10 comentarii, si nu inteleg din ce cauza inca nu imi da voie sa postez.
Aceeasi problema o am si eu...si la fel am postat peste 10 comentarii, dar tot nu imi da voie sa adaug imagini.
codreanu91 is offline  
Old 14-03-2012, 08:41 PM   #8
Tutunaru Florin
Member
 
Tutunaru Florin's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Tutunaru Florin is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Dupa cum am anuntat si in urma cu cateva luni, odata cu aparitia RLSP 2012 vom lansa si un concurs la care puteti castiga un joc original Fifa 12. Tot ceea ce trebuie sa faceti este sa va povestiti cariera din Fifa 12 (jucand bineinteles cu o echipa din Romania) la sectiunea de Manager Mode Fifa 12 de pe Forumul FifaRomania.

In cazul in care sunteti deja familiarizati cu forumul Manager Mode, nu trebuie sa faceti altceva decat sa deschideti un nou topic pentru cariera voastra din Liga 1 si sa selectati la titlul topicului prefixul RLSP.

Concursul se va incheia pe data de 7 aprilie 2012 si vor fi luati in considerare toti cei ce au terminat cel putin un sezon in Liga 1. Castigatorul va fi ales de catre un juriu format de catre cei din echipa FifaRomania, iar la stabilirea castigatorului vom lua in considerare calitatea mesajelor, popularitatea topicului, numarul de sezoane terminate etc.
Si daca am inceput cariera, si nu am selectat prefixul RLSP nu se ia in cosiderare? Nu prea ma pricep la forumuri, deja am facut o cariera destul de lunga si m-as oftica tare daca as fi gresit.
Tutunaru Florin is offline  
Old 14-03-2012, 08:42 PM   #9
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Tutunaru Florin View Post
Si daca am inceput cariera, si nu am selectat prefixul RLSP nu se ia in cosiderare? Nu prea ma pricep la forumuri, deja am facut o cariera destul de lunga si m-as oftica tare daca as fi gresit.
Nu cred ca asta e o problema . Pana la urma tot in Romania joci/jucam .
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline  
Old 14-03-2012, 08:44 PM   #10
Tutunaru Florin
Member
 
Tutunaru Florin's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Tutunaru Florin is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by kevin10 View Post
Nu cred ca asta e o problema . Pana la urma tot in Romania joci/jucam .
Da, dar nu facem noi regulile. Daca ei considera ca am gresit, nu cred ca se va lua in considerare. Sper sa fie totul oke.
Tutunaru Florin is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:56 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL