INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 13 > Cariere
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 08-12-2012, 03:42 PM   #21
rapidistul
Member
 
rapidistul's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Suceava
rapidistul is on a distinguished road
Default

Ca sa postezi imagini direct pe site trebuie prima data sa uploadezi imaginea pe un site ,ca de ex asta http://www.postimage.org/. Dupa ce ai dat upload copii ce scrie acolo la direct link , intrii pe forum la cariera ta unde vrei sa pui imaginea si dai click acolo unde iti apare pictograma cu "insert image" si introduci acolo acel link. Sper sa fi fost destul de explicit Bafta !
__________________
Rapidistul Career mode:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
rapidistul is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2012, 07:39 AM   #22
D1ablo
Member
 
Join Date: Jun 2012
D1ablo is on a distinguished road
Default

ohoo ai reusit sa o domini pe Barcelona :> bv bv Bft in campionat
D1ablo is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2012, 01:27 PM   #23
floreageorge27
Member
 
Join Date: Nov 2012
floreageorge27 is on a distinguished road
Default

etapa a unsprezecea nea adus o infrangere neasteptata impotriva Viitorului Constanta

Last edited by floreageorge27; 09-12-2012 at 01:37 PM.
floreageorge27 is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2012, 10:03 AM   #24
rapidistul
Member
 
rapidistul's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Suceava
rapidistul is on a distinguished road
Default

Pacat de aceasta infrangere....si pe mine m-a batut viitorul in primul sezon
Succes in continuare
__________________
Rapidistul Career mode:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
rapidistul is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2012, 07:07 PM   #25
floreageorge27
Member
 
Join Date: Nov 2012
floreageorge27 is on a distinguished road
Default

in etapa a 2 si a 3 preliminariilor cupei mondiale muntenegru 5-2 cu vecinii sarbi si un 4-2 cu austria.Concluziá; o echipa buna si in crestere...ca in realitate sigur o sa auzim de muntenegru pe la un turneu final in viitorul apropiat si nu uitati ca e o federatie destul de tanara

[IMG]http://s13.postimage.org/5wvin70c7/2012_12_11_17_25_51.jpgetapa 12

etapa a 12 prima partida din campionat fara gol primit 1-0 cu turnu severin gol marcat in minutele de prelungire


---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

etapa a 13 un esec la brasov cu 3-4 din pacate
http://s10.postimage.org/uox79v3sp/2...1_17_46_46.jpg
cupa romaniei un meci de infarct cu in care am condus cu 2-0 3-1 4-3 si perzand pe final partita cu 5-4.Dar hei deacea e frumos fotbalul datorita acestor gen de meciuri nu?



---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

etapa a 14 o victorie cu concordia chiajna desi scorul arata strans victoria a fost destul de clara echipa avand o multime de ocazii si un om in plus din minutul 10


---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 09:02 PM ----------

etapa a 15 dulce razbunare o victorie cu astra insa putin a lipsit ca istoria sa se repete ca la meciul din cupa romaniei cu aceast succes ne-am apropiat la doar 4 puncte de astra giurgiu liderul clasamentului fiind intr-o pierdere de turatie vizibila in ultimele etape

Last edited by floreageorge27; 11-12-2012 at 06:43 PM.
floreageorge27 is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2012, 07:47 PM   #26
rapidistul
Member
 
rapidistul's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Suceava
rapidistul is on a distinguished road
Default

Pacat ca ai fost eliminat din cupa, dar asta e...bine ca te-ai revansat in campionat Rezultate foarte bune obtinute cu Muntenegru , felicitari
__________________
Rapidistul Career mode:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
rapidistul is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2012, 08:33 PM   #27
floreageorge27
Member
 
Join Date: Nov 2012
floreageorge27 is on a distinguished road
Default

Clasamentul in primele 15 etape Daca in primele 10 etape Astra avea maximum de puncte in ultimele 5 etape Dracii Negrii nu au otinut decat 4 puncte iar jucatorii Vasluiului i-au egalat la numarul de puncte.Noi o nesperata pozitie 3 la 4 puncte de lider si cu obiectivul de o clasare in prima jumatate a clasamentulu aproape realizat inca de la jumatatea campionatului


---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

chiar daca am un atac fantastic cu un procentaj de 3 goluri pe meci in devensiva suntem un dezastru.Dar nü?Golurile sunt sarea si piperul in acest minunat sport.
P.S. Daca sunteti amabili va rog sa-mi dati niste idei de o tactica in aparae sau ceve de genul acesta.
floreageorge27 is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2012, 08:17 AM   #28
D1ablo
Member
 
Join Date: Jun 2012
D1ablo is on a distinguished road
Default

In aparare stai prost trebui sa cumperi niste fundasi centrali buni .. si unul ar fi Srdjan Luchin.. eu unul sunt foarte multumit de el daca il joci meci de meci creste la 80-81 dar pacat ca are 26 de ani.. si icnearca sa-l iei pe Marc Bartra de la Barca 2 poate poti sa-l imprumuti
In campionat o duci bine ai sanse sa castigi titlul :> Bft in continuare
D1ablo is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2012, 07:43 PM   #29
floreageorge27
Member
 
Join Date: Nov 2012
floreageorge27 is on a distinguished road
Default

etapa a 16 o victorie la pas cu universitatea cluj lanterna rosie a ligii I


---------- Post added at 08:50 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

etapa a 17 un egal nemeritat pe terenul celor de la gaz metan medias acesta fiind cel mai slab meci al sezonului


---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 08:50 PM ----------

clasamentul la jumatatea turului echipa ocupa un onorant loc 2


---------- Post added at 09:20 PM ---------- Previous post was at 09:18 PM ----------

clasamentul golgeteterilor la jumatatea turului de campionat


---------- Post added at 09:22 PM ---------- Previous post was at 09:20 PM ----------

etapa a 18 un nou egal si tot odata un nou meci slab 3-3 cu nemtenii lui pinalti


---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:22 PM ----------

etapa a 19 am pierdut cu FC Vaslui scor 3-5 din nefericire am sters screenshotul din graseala o partita an care am avut noroc cu doar cele 5 goluri primite pute fi mult mai rau.Neparat trebuie sa fac niste achizitii in pauza de iarna am sa vand niste jucatori din echipa chiar din cei care au fost achizitionati in vara pentru a putea face un buget de achizitii

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:26 PM ----------

acasta e pozitia pe care vom petrece iarna.Avand in vedere acest tur de campionat obiectivele s-au schimbat adica un loc de cupe europene daca nu vom reusii asta.
oricum pana acum a fost un an excelent


---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:31 PM ----------

acestea sunt transferurile efectuate in aceasta pauza competitionala
[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

15 jucatorii au plecat acestia mi-au umplut conturile cu proximativ 35 de milioane de euro Din aceasta suma am reusit 8 achizitii si am reusit sa pu ceva banii deoparte si pentru extinderea clubului
floreageorge27 is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2012, 08:34 PM   #30
rapidistul
Member
 
rapidistul's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Suceava
rapidistul is on a distinguished road
Default

Interesante transferuri. Sper ca cu acesti jucatori sa ai rezultate mult mai bune , bafta !
__________________
Rapidistul Career mode:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
rapidistul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:59 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL