INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 13 > Cariere
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 13-09-2013, 11:03 AM   #1
Lucatr0nlk
Member
 
Join Date: Aug 2013
Lucatr0nlk is on a distinguished road
Default

Salut ,

Sunt nou pe la voi pe forum , jocul Fifa Manager 13 a fost primul meu joc de acest gen jucat , pana la el jucam doar Fifa . Am inceput să îl joc cam de 6 luni sa zic , deci nu am foarte mare experienţă . Am jucat numai cu Steaua , fiind si echipa mea preferata , am facut o groază de transferuri de jucatori destuli de buni si scumpi , overalul la echipa e aproape de 1000 in general dar sunt momente cand trece ...dar nu sunt multumit , aş vrea sa fac doar transferuri de jucatori români pe care să îi cresc şi nu stiu ce sa fac sa le crească talentul . Ideea e ca aş vrea sa cresc nationala Romaniei să se poata bată de la egal la egal cu echipele de top.

Aveţi sugestii ceva sugesti ? Ce ar trebuii sa fac? Cum sa fac ?

Astept pareri .

Aceasta e echipa mea actuala la fifa manager


Am sa mai postez cu cariera actuala pana ma hotarasc sa incep o cariera de la inceput


























Last edited by Astristul; 15-09-2013 at 04:34 PM.
Lucatr0nlk is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2013, 10:49 PM   #2
cristianlica89
Member
 
Join Date: Jan 2013
cristianlica89 is on a distinguished road
Default

fain...da eu ma cam plictisesc sa aleg echipe din romania...alegeti si tu o echipa mica din anglia liga 3.4..sa vezi ce misto e ..
cristianlica89 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2013, 03:59 AM   #3
SOULBLAST
Member
 
SOULBLAST's Avatar
 
Join Date: Feb 2013
Location: București
SOULBLAST is just really niceSOULBLAST is just really niceSOULBLAST is just really niceSOULBLAST is just really niceSOULBLAST is just really nice
Send a message via Yahoo to SOULBLAST Send a message via Skype™ to SOULBLAST
Default

Eu de mult tot aveam în plan să fac o echipă ca Steaua, una legendară. Mi-a fost cam lene totusi ) Felicitări pentru super echipa ta!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
- Welcome to the "League of Football"

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
- "True performance is shown when there are low expectations."
SOULBLAST is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2013, 12:35 PM   #4
Lucatr0nlk
Member
 
Join Date: Aug 2013
Lucatr0nlk is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by SOULBLAST View Post
Eu de mult tot aveam în plan să fac o echipă ca Steaua, una legendară. Mi-a fost cam lene totusi ) Felicitări pentru super echipa ta!
Mersi ..

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:33 AM ----------

Quote:
Originally Posted by cristianlica89 View Post
fain...da eu ma cam plictisesc sa aleg echipe din romania...alegeti si tu o echipa mica din anglia liga 3.4..sa vezi ce misto e ..
Pai ma gandeam sa incerc lucrul asta , ca vreau sa prind mai multa experienta sa creez o echipa cu 100% romania la steaua , cu care sa pot sa ajung departe in champions league , chiar sa o si castig , si sa creez o nationala a Romaniei foarte puternica.




Stadionul Ghencea

Meciul de cupa cu T.Severin



Dupa o victorie clara in fata lor in cupa se pare ca am tratat meciul cu superficialitate si am fost invinsi....



Ultimul meci din grupa din C.L ..suntem calificati ...indiferent de rezultat


Tragerea la sort pentru optimi , am avut noroc ...si am picat cu o echipa modesta





Felicitari jucatorilor , toti 3 sunt de la echipa Steaua Bucuresti

Semifinala FIFA Club World Cup

Si finala castigata categoric


---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------


Last edited by Astristul; 15-09-2013 at 04:34 PM.
Lucatr0nlk is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2013, 06:32 PM   #5
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default

Cate locuri are stadionul ?
paulica39 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2013, 07:04 PM   #6
Lucatr0nlk
Member
 
Join Date: Aug 2013
Lucatr0nlk is on a distinguished road
Default

Tragerea la sorti pentru sferturile de finala la C.L

Etapa 26 , Liga 1


Echipele calificate pentru World Cup Rusia 2018


Tragerea la sorti , una foarte norocoasa !!!!

Campionatul European din 2016

O victorie categorica si suntem in carti pentru semifinala

Marele Derbi



Returul sferturilor de finala ...

SI tragerea la sorti este una dezamagitoare , cu cel mai greu adversar posibil


Campionii , Campioniii


Victorie la scor

Primul tur a semifinalei .


si returul exact la fel se termina si ne calificam in finala cu un scor general de 4-0









Finala cupei


nu stiu daca sa zic noroc , dar un ghinion cu carul dupa ce am efectuat schimbarile mi l-au accidentat pe Neymar .



Finala UCL




Campionii , sezonul asta ...am terminat in top ..am castigat tot ce se putea castiga



---------- Post added at 06:12 PM ---------- Previous post was at 06:11 PM ----------

All time stats




Am sa mai revin cu poze de la aventura Romaniei la Cupa mondiala din Rusia , sper sa ajungem cat mai departe!

Quote:
Originally Posted by paulica39 View Post
Cate locuri are stadionul ?

Last edited by Astristul; 15-09-2013 at 04:33 PM.
Lucatr0nlk is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2013, 07:30 PM   #7
cristianlica89
Member
 
Join Date: Jan 2013
cristianlica89 is on a distinguished road
Default

misto

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:30 PM ----------

oricine poate sa faca la steaua asa ceva..alege si tu o echipa din anglia..din liga 4 si nu umbla la editor. sa vad esti in stare de asa ceva..eu cred ca nu))
cristianlica89 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2013, 08:22 PM   #8
Lucatr0nlk
Member
 
Join Date: Aug 2013
Lucatr0nlk is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by cristianlica89 View Post
misto

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:30 PM ----------

oricine poate sa faca la steaua asa ceva..alege si tu o echipa din anglia..din liga 4 si nu umbla la editor. sa vad esti in stare de asa ceva..eu cred ca nu))
Posibil , ar mai putea sa faca cineva ce am facut eu cu Steaua , eu am facut-o cu Steaua pentru ca e echipa mea de suflet , oricum in viitorul apropiat cand am mai mult timp la dispozitie..am sa iti dovedesc ca am sa fac acelasi lucru cu orice echipa aleasa de tine ..asa sa fie mai challenging

Salut
Lucatr0nlk is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2013, 08:19 AM   #9
Andrey22
Member
 
Join Date: Apr 2012
Andrey22 is on a distinguished road
Default

eu nu inteleg cum ai putut face echipa aia in 5 ani la steaua cu buget de cateva milioane de euro
__________________
Cariera Corona Brasov

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Andrey22 is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2013, 11:26 AM   #10
Lucatr0nlk
Member
 
Join Date: Aug 2013
Lucatr0nlk is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Andrey22 View Post
eu nu inteleg cum ai putut face echipa aia in 5 ani la steaua cu buget de cateva milioane de euro
Daca iti faci private life la cariera...ai acolo optiune sa faci investitii , si poti sa donezi ..clubului banii ...eu castig din drepturile de la TV 40 de mil de euro pe an ...plus ca mi-am facut tot felul de cani , tricouri si alte lucruri sa le vand...

---------- Post added at 10:26 AM ---------- Previous post was at 10:25 AM ----------

La propunerea lui cristianlica89 as vrea sa incep o noua cariera cu o echipa din liga a 4-a din Anglia ...am sa incep sa postez ..cat de curand .
Lucatr0nlk is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:42 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL