INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-09-2009, 08:13 PM   #121
cristi93
Member
 
Join Date: Sep 2008
cristi93 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by LcK View Post
Am jucat si cu alte echipe in afara de Dinamo, cu Timisaora si Urziceni, ce am obervat G.Bucur 79 Si M.Niculae 75, Karamyan 79 - A.Cristea 72 ar trebuii invers zic eu . Marog

Am o intrebare : Voi ati bagat aceste gazoane sau e vrun miracol ? )




Si acesta este un BUG, jucatorul din imagine Luchin ( FC Bragadiru ) )

decat fc militia mai bine fc bragadiru.si nu uita,fc bragadiru,cum spui tu e vicecampioana romaniei,fc militia ce e?
Scuze de off-topic,m-a enervat specimenul asta,apropo foartereusit patch.
cristi93 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 08:21 PM   #122
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by razvann View Post
Felicitari pentru acest patch, imi place si e clar ca oamenii au introdus in patch primele sase clasate din sezonul trecut. Eu fiind stelist o sa fac cateva precizari cu privire la Steaua, am observat cateva mici erori si le spun acum ca sa nu mai apara si in versiunea full a patch-ului cu Liga 1, asa cum a spus MNS sa facem: in ceea ce priveste echipamentul de deplasare al Stelei, este o eroare la culoarea semnului Nike, atat de pe tricou, cat si de pe sorturi, adica in patch este neagra iar in realitate este alabstra, va spun sigur, mai ales ca am tricoul original cumparat, plus ca se vede si pe site sau la televizor; a doua observatie este culoarea numelor jucatorilor de pe tricourile de deplasare, in patch este albastra iar in realitate este rosie, ca si a numerelor; o a treia observatie este pozitia lui Bicfalvi, care in patch este CAM, pozitia lui corecta din realitate cred ca este CM simplu. Cam atat ar fi de spus, sper sa va fie de ajutor aceste mici observatii pentru a fi remediate pe viitor. Si o sugestie ar fi daca ati putea introduce in patch-ul pentru Fifa full cand va aparea si un al treilea kit pentru Steaua, fie cel din Cupa Romaniei fie cel de acasa din Europa League cu steagul Romaniei si cele doua logouri cu Europa League si Respect iar sorturile sunt rosii si nu albastre ca in campionat. Personal eu as opta pentru cel de Europa League si nu cel de cupa. Multumesc anticipat.
Cam multe vrei tu pt o fosta echipa comunista,zii mersi ca baieti au facut si asa.
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 08:35 PM   #123
razvann
Member
 
razvann's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Targoviste
razvann is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by alexis1016 View Post
Cam multe vrei tu pt o fosta echipa comunista,zii mersi ca baieti au facut si asa.
Tu nici nu traiai pe vremea aia sau nici macar nu erai in proiect, asa ca te rog frumos vezi-ti de treaba ta. Esti cam offtopic si mai esti si nesimtit. Eu vorbesc cu baietii nu cu copilasii de pe forum, dupa raspunsul lor nu cred ca s-au simtit ofuscati sau deranjati de observatiile mele, asa ca nu te mai baga tu ca OB-ul in discutie. Baga-ti in continuare unghia-n gat ca nu este Crapidul tau in demo si lasa oamenii seriosi sa discute omeneste si respectuos pe forum.

Last edited by razvann; 14-09-2009 at 08:37 PM.
razvann is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 08:42 PM   #124
Lentziu
Member
 
Join Date: Sep 2009
Lentziu is on a distinguished road
Default

atzi zis k echipele sunt facute la zi... de la fc timisoara de o saptamana a plecat vali badoi.. in centrul defensivei joaca abiodun... shi stadionu dan paltinisan ii renovat shi modificat de cand a jucat cu shahtior... spre k in rlsp 10 full sa facetzi stadionu... shi echipa.. aaa shi inca ceva peluza timisoarei nu asah arata la un meci jos pe gard scrie in mare politehnica timisoara. putetzi gasi shi poze cu stadionu renovat shi mai ales q peluza sud succes la reinoire.. apropo .. ii destul de fain rlsp 10 .

totzi au dreptate... chiar dak ar retrograda setaua tot atzi bagao 100%
Lentziu is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 08:42 PM   #125
forbidden
Member
 
forbidden's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Bacau
forbidden is on a distinguished road
Default

alexis1016 sau cum te cheama taci nu stiii nimic despre ce inseamna fotbal si steaua
forbidden is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 08:59 PM   #126
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by forbidden View Post
alexis1016 sau cum te cheama taci nu stiii nimic despre ce inseamna fotbal si steaua
Ia spune-mi tu ce inseamna Steaua o mare echipa nu? ,dar de ce cele doua isi imparteau trofeele pe vremea comunismului (dinamo si steaua)si cu toate acestea am reusit sa smulgem un campionat si multe cupe.Si stiu multe despre fotbal mai mult decat iti imaginezi tu ,ca nu prea am talent la fotbal(sa joc) e cu totul altceva aici recunosc.Scuzati-ma de off topic
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 09:06 PM   #127
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Lentziu View Post
atzi zis k echipele sunt facute la zi... de la fc timisoara de o saptamana a plecat vali badoi.. in centrul defensivei joaca abiodun... shi stadionu dan paltinisan ii renovat shi modificat de cand a jucat cu shahtior... spre k in rlsp 10 full sa facetzi stadionu... shi echipa.. aaa shi inca ceva peluza timisoarei nu asah arata la un meci jos pe gard scrie in mare politehnica timisoara. putetzi gasi shi poze cu stadionu renovat shi mai ales q peluza sud succes la reinoire.. apropo .. ii destul de fain rlsp 10 .

totzi au dreptate... chiar dak ar retrograda setaua tot atzi bagao 100%
Stadioanele nu au fost updatate inca.

Nu inteleg ce vrei sa spui cu Badoi si Abiodun. Nici unul din ei nu e in lot pentru ca toate transferurile au fost facute la zi.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2009, 01:17 PM   #128
cotzzo
Member
 
cotzzo's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Resita
cotzzo has a spectacular aura aboutcotzzo has a spectacular aura about
Send a message via Yahoo to cotzzo
Unhappy

Quote:
Originally Posted by lukyan_09 View Post
nu stiu dar uitati cum imi apare...ce sa fac???? foarte ciudat ((
lucy si eu am aceasi problema cand lam instalat mia dat eroare s<i mia spus ca lipseste z_data28 sau ceva cu 28 ! o sugestie sau ceva pls !
cotzzo is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2009, 01:43 PM   #129
Veschy
Member
 
Join Date: Sep 2009
Veschy is on a distinguished road
Default

in primul rand felicitari pentru patch
am fost un vizitator constant al acestui site dar nu m-a interesat sa imi fac cont
dar acum m-am simtit nevoit sa il fac
Daca wolfsburg a luat campionatul in germania credeti ca jucatorii acestei echipe vor fi mai bine cotati decat cei ai lui bayern, werder,..etc? Eu sunt sigur ca nu
ceea ce ati facut voi cu skillurile jucatorilor denota amatorism din partea voastra!
cum unirea urziceni sa aiba 3 stele iar dinamo si steaua 2 stele si jumate?
ca valoarea jucatorilor aceste 2 echipe sunt mult peste urziceni!!!
a se vedea jucatorii convocati la nationala(cea mare dar nu uitati de nationala de tineret) care e pe primul loc in grupa cu vreo 5 jucatori de la steaua si vreo 4 de la dinamo, jucatori care in patchul vostru sunt mult prea slabi! ma refer la un torje, onicas, alexe, ionescu,etc..
cum portarul lui urziceni sa aiba 80? si dolha 70?
ar fi multe comparatii de facut dar important e sa intelegeti ideea: daca bayern are 4 stele jumate atunci wolfsburg va avea 5 stele?
Veschy is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2009, 01:57 PM   #130
FichiRichi
Member
 
FichiRichi's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: München
FichiRichi is on a distinguished road
Default

Thanks pt patch
FichiRichi is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:02 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL