INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Alte jocuri de fotbal > Pro Evolution Soccer / Winning Eleven

Reply
 
Thread Tools
Old 05-11-2003, 09:09 AM   #1
fiesta4ever
Member
 
Join Date: Nov 2003
fiesta4ever is on a distinguished road
Default


Daca vreti sa jucati un joc de fotbal realist va recomand sa jucati Pro Evolution Soccer 3 . Asta pt. cei ( si nu numai ) care s-au saturat de deja omniprezentul Fifa care de vreo 2-3 ani nu prea a facut mare lucru in privinta realismului, doar grafica, grafica si iarasi grafica.....si cam atit ( spun asta pt cei care joaca fifa de la inceputul seriei ). Pe cine incanta ca se da gol din foarfeca ( cum am citit pe forum) dc nu este realist....spuneti-mi cite goluri din foarfeca vede-ti saptaminal in fotbal ?!?! .
Pro Evolution Soccer 3 o sa apara (se pare) in noiembrie si se anunta un JOC adevarat . O sa fie primul joc de fotbal care o sa ceara GeForce !! si se pare ca o sa ocupe 5 Giga (!?) ...desi si mie mi se pare prea mult
Si pina apare jocul puteti sa jucati International Superstar Soccer 3, un alt joc de fotbal realist care a aparut anul asta, e adevarat cu o grafica mai slaba decit Fifa, dar cu un gameplay superb si in plus are si echipa Romaniei , pe cind idiotii de la Electronic Arts ne-au cam scos din joc de 2 ani incoace si nu prea sint sanse sa aparem in joc nici anul viitor
Demo-ul la Pro Evolution Soccer 3 se gaseste pe net
fiesta4ever is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2003, 09:17 PM   #2
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

am jucat odata jocurile astea si ce sa zic..e peste fifa la gameplay, dar intre fifa si iss si pes, nu as alege decat fifa...si grafica e mult mai buna si ...cel putin deocamdata in romania e mai greu sa faci rost de cele 2...

cat despre romania, cine stie, poate va fi la anul... :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 08-11-2003, 07:08 AM   #3
fiesta4ever
Member
 
Join Date: Nov 2003
fiesta4ever is on a distinguished road
Default


Te inseli !!! :P
fiesta4ever is offline   Reply With Quote
Old 08-11-2003, 07:11 AM   #4
fiesta4ever
Member
 
Join Date: Nov 2003
fiesta4ever is on a distinguished road
Default

Te inseli, jocurile au aparut in Romania, de fapt doar ISS 3 (pe care-l am....si cum sa nu apara la noi, ce sintem chiar asa de inapoiati ?!? ), pt. ca Pro Ev. Soccer 3 o sa apara luna asta (si sigur o sa fac rost si de el) si daca te agiti putin o sa faci si tu rost de el :P .
Si te inseli si in privinta grafici ; poate dc ISS 3 e intr-adevar mai slab la capitolul asta fata de Fifa, Pro Ev. Soccer 3 este slab fata de Fifa doar in privinta....licentelor, atit, la grafica straluceste.....nu degeaba cere GeForce..gandeste-te :P .
Si daca vrei sa te convingi joaca demo-ul de la Pro Ev. Soccer 3 .....si o sa VEZI
fiesta4ever is offline   Reply With Quote
Old 08-11-2003, 04:59 PM   #5
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

dar din cate stiu eu astea sunt pentru play station...sau apar si pt pc acum?
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2003, 11:23 AM   #6
fiesta4ever
Member
 
Join Date: Nov 2003
fiesta4ever is on a distinguished road
Default


Intr-adevar jocurile astea au fost numai pe Play Station ...pina anul asta.
International Superstar Soccer 3 a aparut pt. PC anul asta in mai iar Pro Evolution Soccer 3 o sa apare, se pare, luna asta.
Demo-ul dupa cum am mai spus a aparut deja.....incercati-l sa vedeti un fotbal realist cu o grafica superba.
fiesta4ever is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2003, 01:01 AM   #7
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Hmmm... am auzit multe de PES3 cum ca are grafica mai misto si altele...
Cred ca o sa mi-l cumpar cand o aparea ca oricum nu vreau sa ma incarc cu demo-uri...

ISS3 am jucat si mi-am facut o parere destul de buna despre el , in afara grafici care nu e chiar bine pusa la punct (toate lucrurile de pe teren nu stau pe iarba ci
la cativa cm deasupra ei )
Cea ce imi place f mult la el este ca are imnurile la inceputul meciurilor,torte si inca cateva chesti de fundal care mi se par misto si care din pacate lipsesc in fifa . Din pacate insa am o mica problema la el , atunci cand sunt multi jucatori in preajma mea se misca mai incet, chiar se sacadeaza dar cand ma duc singur spre poarta de ex. se misca perfect <_<

Una peste alta tot Fifa 2004 este mai tare...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 16-11-2003, 12:52 PM   #8
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

La mine PES3 sacadeaza in draci
nu apare imagine dupa imagine ......... ci merge jucatorul greu ........
zici ca e pe super slow .......
meniul e de kkt !

SUNT CURIOS CUM ESTE ISS3 !!! Am auzi ca joci pe net jocu fara probleme cu altii.... care imi zice si mie niste link-uri de unde iau arhiva???
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2003, 08:46 PM   #9
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Nujtu de unde sa iei arhiva pt ISS3
Dar chestia e ca intradevar e usor de jucat pe net dar nu joaca nimeni !
Asa ca e un
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2003, 06:29 AM   #10
fiesta4ever
Member
 
Join Date: Nov 2003
fiesta4ever is on a distinguished road
Default


In curind o sa am PES3 (deja a aparut pe net), e o chestiune de citeva zile si o sa va reconfirm faptul ca este o varianta superba la Fifa
fiesta4ever is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:25 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL