INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Reply
 
Thread Tools
Old 07-04-2004, 06:19 PM   #1
djal3x
Member
 
Join Date: Dec 2003
djal3x is on a distinguished road
Default

Aici va puteti spune parerile de bine sau de rau despre cea mai buna echipa din divizia a...(asta ca sa-l oftic pe D_Dogg )
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djal3x is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2004, 07:08 PM   #2
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Fan din copilarie....Steaua e echipa mea de suflet din campionatul intern...
Acum nici nu stiu ce e de zis....echipa mere mai bine decat sezonul trecut...sper ca o sa ia campionatul...pentru ca inca un pas gresit al lui Dinamo colaborat cu 3 puncte ale noastre ne duce pe primul loc...

Ca jucatori...pot spune numai ca nu vad rostul lui Pompiliu Stoica ca titular..restul chiar daca (Neaga rateaza enervant de mult , Oprita si el, Aliuta nu mai e cel de sezonul trecut) pot alcatui o echipa care poate ocupa un loc 3 in grupele Champions League..

In concluzie HAI STEAUA !!!!!!!
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2004, 07:10 PM   #3
djal3x
Member
 
Join Date: Dec 2003
djal3x is on a distinguished road
Default

ai dreptate... nush de ce dar mie chiar imi place de pompi(ca jucator , normal) si nu-i vad rostul lui Nesu..(Piciorush) In rest despre Pastiluta(Neaga)cred ca si-a revenit..!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djal3x is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2004, 12:11 AM   #4
djatomic
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
djatomic is on a distinguished road
Send a message via MSN to djatomic Send a message via Yahoo to djatomic
Default

Fratilor Steaua merge mai bine decat anul trecut si dupa mine , asta datorita faptului ca nu a vandut prea multi jucatori si in mare parte e acelasi lot destul de valoros.
Si eu tin cu Steaua de mic , desi la mine in familie sunt numai rapidisti si dinamovisti, dar asta e singur impotriva tuturor , m-am obisnuit ! :P
Cat despre jucatori , imi pare rau ca Aliuta nu mai merge ; ma bucur de venirea lui Munteanu , mare om , mare jucator ; mie personal imi place Pompilica ; Neaga isi revine ; Oprita nu mai merge deloc ; Radoi desi e favoritul meu , in ultimele meciuri a gresit cam mult ; Nesu e prea fragil ; in rest echipa merge ok , sper sa castigam campionatul anul asta desi dupa parerea mea avem cam 45 % sanse , dinamo avand restul , radin nu prea mai are , parerea mea ....

Si la bine si la rau ... HAI STEAUA !
__________________
BUC<span style=\'color:yellow\'>URESTI

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djatomic is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2004, 04:42 AM   #5
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

si eu sunt de aceeasi parere....steaua joaca bine acum....si sper sa o tzina tot asa....

tzin si eu cu steaua de multi ani si sper sa ii vad cat mai repede in liga campionilor ca a trecut foarte mult timp de la ultima participare

in momentul de fatza as vedea un prim 11 cu radoi pe dreapta cu dumitru mijlcas si cu dica pe stanga pt ca s-a vazut in meciu cu petrolul ca asa au avut multe ocazii de gol
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2004, 05:02 PM   #6
djal3x
Member
 
Join Date: Dec 2003
djal3x is on a distinguished road
Default

asa e..ma bucur ca mns nu l-a inchis(topicul) dar vad ca si el e stelist..!!!!!!mns astept postul tau!!!!!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djal3x is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2004, 06:00 PM   #7
sanshine
Member
 
sanshine's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
sanshine will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to sanshine
Default

Quote:
Originally posted by dj-cata@Apr 9 2004, 03:42 AM
in momentul de fatza as vedea un prim 11 cu radoi pe dreapta cu dumitru mijlcas si cu dica pe stanga pt ca s-a vazut in meciu cu petrolul ca asa au avut multe ocazii de gol
lasa-l pe Radoi pe centru. e mare nevoie de el acolo. si cred ca dica poate sa joace in fata lui Dumitru, s-ar intelege binisor.
__________________
We don't need a fountain of youth. We need a fountain of smart.
sanshine is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2004, 01:37 PM   #8
djal3x
Member
 
Join Date: Dec 2003
djal3x is on a distinguished road
Default

inca un stelist...!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
djal3x is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2004, 12:13 AM   #9
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

ce bine joaca steaua acum cu dica pe stanga....acum avem jucatori tehnici si pe stanga si pe dreapta.....vai de capu apararilor pe care o sa le intalnim ))) si cand o sa intre si munteanu....o sa ii rupem pe toti

acum sunt si eu optimist.....si sper sa nu ma linistesc miercuri seara.....sa batem pe apulum....si sa trecem pe primu loc
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 02:38 PM   #10
Cosmin_ultrasteaua
Member
 
Join Date: Jan 2004
Cosmin_ultrasteaua is on a distinguished road
Default

Avem cel mai bun lot la ora actuala. Daca Piti nu castiga campionatul anul asta ar trebui sa plece.
__________________
ARMATA<span style=\'color:blue\'>ULTRA</span>
Cosmin_ultrasteaua is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
banel, campioana romaniei, cea mai frumoasa echipa, cel mai tare stadion, dodel, gigi becali, steaua pana la moarte!, suflet pentru culori, super echipa, super fotbal, the best, tiki taka, tiki-taka barcelona, tikitroaca, trup si suflet!

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:27 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL