INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06 > Editare

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 01-08-2006, 08:48 PM   #11
the_gamer_xxx
Member
 
Join Date: Mar 2006
the_gamer_xxx is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by .:bâzy:.@Aug 1 2006, 07:12 PM
Am mai lucrat la gura, la nas, la par si la ochi:

[snapback]87537[/snapback]
E reusita fata....crezi ca poti sa o faci si pe a lui Victoras Iaob?
Hai Steaua!


the_gamer_xxx is offline  
Old 01-08-2006, 10:35 PM   #12
sisu_stelistul
Member
 
sisu_stelistul's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
sisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to sisu_stelistul
Default

Acuma ti-a iesit foarte bine, felicitari, poti sa o uploadezi pe ********** ca sa o downloadam si noi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sisu_stelistul is offline  
Old 02-08-2006, 08:52 PM   #13
.:bâzy:.
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Home
.:bâzy:. is on a distinguished road
Default

Link-ul nu mai e afisat aici pt. ca asa vrea acest CNA al forumului, probabil fiind ca Banel este de etnie roma, si rasismul il impiedica sa ma lase sa dau fata si altora!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Trup si suflet pentru Steaua
.:bâzy:. is offline  
Old 02-08-2006, 09:00 PM   #14
sisu_stelistul
Member
 
sisu_stelistul's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
sisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to sisu_stelistul
Default

E compatibila cu rlsp 2?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sisu_stelistul is offline  
Old 02-08-2006, 09:04 PM   #15
.:bâzy:.
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Home
.:bâzy:. is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by sisu_stelistul@Aug 2 2006, 09:00 PM
E compatibila cu rlsp 2?
[snapback]87643[/snapback]
da
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Trup si suflet pentru Steaua
.:bâzy:. is offline  
Old 02-08-2006, 09:13 PM   #16
stefan
Guest
 
Default

mie nu prea imi convine situatia asta cu add-on la RLSP, asa ca iti sugerez sa scoti linkul.
 
Old 03-08-2006, 12:18 AM   #17
.:bâzy:.
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Home
.:bâzy:. is on a distinguished road
Default

nu pot sa cred....omule, cu ce te-am deranjat eu???am facut pur si simplu o fata pentru un jucator din rlsp!!!doar nu vroiai sa i-o pun lui Ronaldinho!!!Nu strica cu nimic RLSP-ul, asa ca nu inteleg care e problema!!!daca imi dai ban ca am "tupeul" sa iti raspund, macar sterge si topicul asta, ca o sa imi dea ceilalti mesaje ca nu pot sa ia fata care nu poate fii postata pe site pentru ca nu e facuta de stefan, ratonu, sau mns
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Trup si suflet pentru Steaua
.:bâzy:. is offline  
Old 03-08-2006, 12:23 AM   #18
stefan
Guest
 
Default

Tot ce e pe site e facut de noi, am muncit foarte mult la patch si nu vreau ca numele altora sa fie asociat cu el prin diverse add-onuri
 
Old 03-08-2006, 12:27 AM   #19
.:bâzy:.
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Home
.:bâzy:. is on a distinguished road
Default

si credema, va sunt recunoscator ca munciti atat pentru a face un patch, si nu am contestat niciodata acest lucru.ba din contra, am ajutat la infrumusetarea patch-ului, cu o fata mai buna sau mai rea.....
deci ce sa inteleg?pentru ca fata este pentru Banel, trebuia sa va periez peste tot prin installer?
la fel au muncit si cei de la ea, ba chiar mai mult, si poate nici lor nu le convine ca voi faceti patch-ul...
oricum, putin imi pasa, nu mai pun fetele pe forum, si dupa cum am spus, daca consideri ca sunt demn de ban, te rog sa imi dai, si sa stergi si topicul!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Trup si suflet pentru Steaua
.:bâzy:. is offline  
Old 03-08-2006, 12:31 AM   #20
stefan
Guest
 
Default

cei de la EA chiar incurajeaza aparitia patchurilor, de asta scot si CC in fieare an, singura conditie pusa e sa nu le vindem. Dar pana acum nu am mai auzit in comunitatea FIFA ca cineva sa scoata patch la patchul altcuiva.
 
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:51 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL