INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-02-2010, 04:19 PM   #11
mary
Member
 
mary's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
mary is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mary Send a message via Skype™ to mary
Default

bv deabea astept sa ii lansezi :X:X ai mai postat pe siteul tau ? c ai mai lucrat
mary is offline  
Old 18-02-2010, 04:24 PM   #12
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by mary View Post
bv deabea astept sa ii lansezi :X:X ai mai postat pe siteul tau ? c ai mai lucrat
Eu nu am site . Poate ma confunzi .
alyn2009 is offline  
Old 18-02-2010, 04:34 PM   #13
mary
Member
 
mary's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
mary is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mary Send a message via Skype™ to mary
Default

opa da scz te confund scz
mary is offline  
Old 18-02-2010, 05:53 PM   #14
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

Jucatori la academie si scouting 13-18 ani ce sa mai zic :-?

echipele de genul Steaua , Dinamo , Rapid , Timisoara sa nu mai retrogradeze ca de obicei sau sa termine in ultimele 7-8 echipe sa nu mai fie bataie pe locul 1 intre Gloria Buzau , Otelul , Pandurii :-@ ceva fete noi pentru jucatori gen M.Niculae , F.Costea , Surdu , Tanase , Pantilimon , Eric Pereira.. Marius Constantin , Spadacio..etc

Overall-urile sa nu fie de genul fantastic sa vezi de exemplu pe Tanase de 77-80 :-j ceva mai micut un 71-72

sper sa nu te superi , am vazut ca ai zis sa postam sugestii sper ca nu deranjeaza postul meu..si daca vrei sa postezi si niste SS-uri

Bugetele reale ale echipelor din liga 1 daca vrei lasa un post aici si le pun eu , le-am gasit pe siteurile oficiale si in ziare.. )

daca s-ar putea ca in perioada decembrie - februarie sa nu se desfasoare meciurile de campionat/cupa si sa mai poti stabili 4,5 amicale ar fii perfect -> desii cred nu se poate

oricum multa bafta cu patch-ul

Last edited by sarsaila_fifa; 18-02-2010 at 06:23 PM.
sarsaila_fifa is offline  
Old 18-02-2010, 07:01 PM   #15
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

@ sarsaila_fifa : Nu ma supar , din contra iti multumesc pentru sugestii . La capitolul fete nu , nu va fi niciuna noua , insa veti gasi minifete la toti jucatorii creeati de mine si actualizati (minifete generice) . Clasarea echipelor va fi evidenta mai realistica si multe altele . Overall-urile vor fi precise , nu voi abuza sau voi scadea . In legatura cu amicalele , nu se poate face asa ceva , nu permite FIFA . Te-as ruga sa imi dai un PM cu bugetele reale , deoarece am doar la cateva echipe , nu la toate .
@ all : In cursul zilei de maine voi pune cate poze din ceea ce am lucrat pana acuma .
alyn2009 is offline  
Old 18-02-2010, 07:05 PM   #16
mary
Member
 
mary's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
mary is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mary Send a message via Skype™ to mary
Default


vezi dak iti e de folos
mary is offline  
Old 18-02-2010, 07:39 PM   #17
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

nu e problema..

bugetele sunt cele din sezoanele 2009-2010 postate de mary acestea vroiam sa le postez si eu

si in legatura cu amicalele spuneam doar ca ar fii fost mai frumos cu amicale in perioada iernii desii credeam ca e foarte putin posibil

P.S. inca ceva.. de exemplu este enervant cand vezi cate un jucator de overall 65-75 care nici nu prinde lotul la echipa lui sa ceara un salariu foarte mare.. sunt jucatori de liga 2 engleza , jucatori de la echipele gen Reggina , Chievo.. care cer salarii exagerate din prima la nivelul ligii intai nu se pot plati exemplu aici ar mai trebui sa se lucreze putin la management.. jucatori de genul Larson 83 overall chiar daca este ceva mai batran ( 17.000 euro pe meci cere din prima acum depinde si de echipa ta ce-ti permiti ) si jucatori gen Cahil , song , traore care vor mai mult ca el ( overall 78 , 71 , 63 ) daca se poate face ceva )

Last edited by sarsaila_fifa; 18-02-2010 at 07:47 PM.
sarsaila_fifa is offline  
Old 18-02-2010, 08:39 PM   #18
mary
Member
 
mary's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
mary is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mary Send a message via Skype™ to mary
Default

dar totusi nici astea nus prea reale in sezonul 2008-2009 rapid sa bage 15 mil CFR intradevar a investit mult dar rapid ori cum el le va pune pe cele din 2009-2010
mary is offline  
Old 18-02-2010, 09:25 PM   #19
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

mi-am mai amintit inca ceva .. in timpul meciului )

daca poti introdu in acest patch si acel mod cum este in fifa 03,04,05.. sa nu mai iei orice echipa vrei la manager mode.. e aiurea ca un "Antrenor" sa poata sa ajunga din prima la barcelona , manchester united , ac milan
sarsaila_fifa is offline  
Old 19-02-2010, 10:50 AM   #20
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

fa si ligile inferioare in patch , ma rog liga 2 si ceva din a3a
XaNdRys is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:12 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL