INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 16-05-2008, 10:59 PM   #1
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Smile Discutii FIFA Manager 09

Asa cum am promis, de indata ce primele screenshot-uri vor aparea despre noul joc, voi deschide noul topic.
Asadar primele poze despre FIFA Manager 09 au aparut astazi. Le puteti gasi la adresa de mai jos:

http://www.fm08.de/de/index.php?menu...m09screenshots

Enjoy!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 16-05-2008, 11:34 PM   #2
totty86
Member
 
totty86's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: at black sea
totty86 is on a distinguished road
Default

Mi se pare absolut superb si cred ca va fi mult mai marfa decat 08
totty86 is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2008, 12:12 AM   #3
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Si eu zic la fel. Ma bucura faptul ca s-a revenit la interfata alba de la FIFA_M 07, desi nu pot sa zic ca imi displace cea neagra din actualul joc.
Ceea ce pare complet schimbat este modulul "text-mode" care a fost refacut 100% anul acesta!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2008, 01:06 AM   #4
kata_to
Member
 
kata_to's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Pitesti
kata_to can only hope to improve
Default

arata super...cam in ce perioada o sa apara???
Sfarsitul lui august/septembrie?
kata_to is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2008, 08:49 AM   #5
totty86
Member
 
totty86's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: at black sea
totty86 is on a distinguished road
Default

Oricum nu joc eu la text mode dar e bine ca l-au schimbat pentru cei care il prefera , pe mine ma intereseaza 3d sa stiu cum e , poate au regandit si scoutii si atunci e si mai bine
totty86 is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2008, 10:57 AM   #6
gorghette
Member
 
gorghette's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Craiova
gorghette is on a distinguished road
Default

Se pare ca s-au pus pe munca baietii de la EA. Am observat ca, cauta "experti in baza de date", alta categorie fiind cei care se pricep la fete 3D. Sa speram ca o sa fie mult mai bun ca precedentul.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


"Suntem singura echipa care ar fi putut sa nu joace, pentru ca nu aveau loc spectatorii pe stadion !"
Petre Deselnicu
gorghette is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2008, 11:50 AM   #7
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by totty86 View Post
Oricum nu joc eu la text mode dar e bine ca l-au schimbat pentru cei care il prefera , pe mine ma intereseaza 3d sa stiu cum e , poate au regandit si scoutii si atunci e si mai bine
Scouterii vroiai sa zici
In ceea ce priveste motorul 3d, se pare ca anul asta vor inlocui motorul de la UCL 2004 cu cel de la FIFA 08.

Pentru cei care stiu limba germana si sunt interesati, acestea sunt informatiile referitoare la noul joc, ce va contine, generalitati etc.:

http://www.fm08.de/de/?menu=fm09&rub...site=fm09infos
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2008, 12:03 PM   #8
kata_to
Member
 
kata_to's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Pitesti
kata_to can only hope to improve
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Scouterii vroiai sa zici
In ceea ce priveste motorul 3d, se pare ca anul asta vor inlocui motorul de la UCL 2004 cu cel de la FIFA 08.

Pentru cei care stiu limba germana si sunt interesati, acestea sunt informatiile referitoare la noul joc, ce va contine, generalitati etc.:

http://www.fm08.de/de/?menu=fm09&rub...site=fm09infos
pai cred ca asta e cel mai bun lucru
cel vechi avea o grafica urata,prea putine driblinguri si faze spectaculoase
kata_to is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2008, 12:17 PM   #9
margarit
Member
 
margarit's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
margarit is on a distinguished road
Default

astristule sti prin ce luna o sa apara?e adevarat ca putem sa traducem jocu in romana?
__________________
Cariera mea Fifa Manager 2010 :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
margarit is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2008, 12:24 PM   #10
Maryusake
Member
 
Maryusake's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Estul nenoricit
Maryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to Maryusake
Default

Descrierea jocului
09 de Football Manager vă oferă control total asupra dvs. de club. Ei sunt responsabili atât pentru pregătirea, tactici şi formarea echipei dvs., precum şi angajamentul de dreptul de player si extinderea de la club şi motive de stadion. Ar trebui de asemenea să vă asiguraţi că aveţi o relaţie bună cu jucătorii, consiliului executiv, sponsori şi a presei. Dar Football Manager 09 merge chiar mai departe. Aveti posibilitatea de a o echipa naţională de a prelua ca jucator sau antrenor aufzulaufen (în acest caz, vă puteţi utiliza jucator de pe teren, chiar de control). Şi în sfârşit, tot mai asteapta The Ultimate Challenge: motive pe propriul club de muncă şi prin modul dvs. de ligi început până la sfârşit, ca, pentru a sărbători radiantă campion!

Noi declaraţii şi tactici
De instalare şi tactice, zone au fost de 09 Football Manager complet reconcepută. Deşi sunt atât de uşor de utilizat, care vă oferă oportunităţi de cumplit. Aveţi posibilitatea să modificaţi instrucţiunile de dvs. cu privire la modul individuale de lupte doi jucatori, acte de provocare, pasaport-stil de poziţie laterală şi frecvenţa şi vă va oferi anumite roluri în cadrul echipei (ca căpitan, free kick shooters, jocuri de decizie şi actori-cheie) de a atribui. În plus, desigur,
Echipa de tactici, cum ar fi offside trap, sau să joace Konter orientare. În general, puteţi de la mai mult de 20 de opţiunile dvs. tactice optime se amesteca impreuna. Şi, dacă nimic nu ajută mai mult, tot mai aveţi posibilitatea de a câştiga prima creştere sau cel mai important joc al sezonului de a explica!

3D Joc
Datorita noua, complet personalizabil de interfaţă cu utilizatorul, aveţi control complet asupra dvs. jucatori de pe teren. Substituţii de modificări şi de tactici sunt doar un clic al mouse-ului, şi puteţi tabele şi echipa si jucator de informaţii permanent, dacă doriţi afişa aceste informaţii. The Football Manager 09 include un nou sistem public animate cu fanii, generator de stadion, o mai bună (cu dumneavoastră în câteva minute de fiecare stadion din lume pot fi copiate), sunet foarte bună şi o îmbunătăţire suplimentară KI. Vă mulţumim pentru un turn de extreme, camera, aveţi toate detaliile tactice pe teren în orice moment, având în vedere.

Noul mod text
Textul Mod de realizat în 09 Football Manager un nou nivel. În combinaţie unică de Internet şi clasic Liveticker vii comentarii este fascinant şi informative în acelaşi timp şi abilităţi de frunze de jucători şi tactici în mod clar. Vă mulţumim enorm de a influenţa că situaţia de joc, (adica, timpul probabil, ventilatoare, etc), pe de comentarii, textul este absolut in viata. Apărătorii şi de mijlocas central defensiv jucători să joace un rol mult mai mare decât în modurile anterioare de text, şi puteţi oricând să vă schimbaţi tactica, fără a avea nevoie pentru a opri redarea.

Baza pentru deciziile dumneavoastră, vă vii statistici cuprinzătoare, cu jocul de date, statistici player, player, comparaţii, tabele, liste de aprovizionare şi Torjäger. Special de "co-trainer" widget este deosebit de importantă pentru începători. The Wizard vă ajută să vă optimizaţi tactici de

Jocuri ori de cate ori te-au analizat şi problemele de fitness, slab performante, tactic şi mult mai multe probleme.

Îmbunătăţită de interfaţă cu utilizatorul
Sistem de control din meniul principal include 10 noi widgets şi pentru trecerea simultană de comutare şi de o opţiune pentru automate de rotaţie. Despre noi "Ultima vrut", vă puteţi de repede anterioare privind accesul la club şi jucător de interogări. 09 de Football Manager suportă până la 9 Feed-uri RSS în Campionatele mondiale.

Meciul instrument de prognoză
Cu acest utilitar puteţi utiliza rezultatele reale din fiecare joc de prevăzut. Pur şi simplu alegeţi două echipe şi apoi atunci a aduna jucatori de la Football Manager baza de date. Mai multe detalii, cum ar fi forma de fitness si face acest instrument chiar mai realiste.

Mai multe de conţinut local
Acestea includ noul sistem de liga germană, speciale noi statistici pentru Spania (piata interna Scorerliste, antrenor de evaluare), noile reglementări speciale pentru jucatorii straini si turnee in Spania, înainte de sezon.

Personal
Noua facilitate de personal include multe elemente noi, cum ar fi antrenori din sălile de fitness, talent scouts şi avocaţi. În calitate de manager pe care le-au mulţumit să păstraţi angajaţi, oferindu-le cu provocări şi sarcini interesante si desemneaza-le să plătiţi corespunzător cursului. Un excelent atmosfera in club este cheia pentru a mari talente şi angajamentul de a sprijini dvs. de jucatori.

Cabina de chimie
Vă mulţumim pentru o varietate de noi jucatori discursuri şi promisiunile pe care le-aţi mai mult influenţa, de echipa de chimie, şi noul ecran de ansamblu face mai uşor pentru tine de managerul de viaţă, de toate problemele dintr-o privire. Dar dvs. este relaţia dvs. cu jucători suficient de bine la aceste probleme pot fi remediate?

Istoric al sezonului - Versiunea 3
Această caracteristică este popular in treilea sezon. În plus, utilizarea Soccer Manager 09, pentru prima dată filme de statistici specifice de tabele şi să prezinte. Împreună cu muzica si regionale multe informaţii noi (cum ar fi În anul Belle, sau Europene Dream Team), Manager de lume cu adevarat viata.

Iar editorul de baze de date
The Soccer Manager, cu mai multe campionate la linia de start. Baza de date cuprinde mai mult de 1.500 de cluburi si 25.000 de jucatori, cu peste 7.000 jucatori de mare sunt prezentate imagini. Joaca include, de asemenea, un editor, cu care vă ligile, cluburile şi atât de mulţi jucători pot adăuga doriţi.

Sisteme de operare acceptate
Microsoft Windows 2000 (Microsoft Windows 95, Windows 98/Me şi Windows NT nu sunt acceptate), Microsoft Windows Vista.

Cerinţe de sistem
1,3 GHz Intel Pentium III procesor sau echivalent, 512 MB RAM, 1024 MB recomandat, de 64 MB (AGP / PCI-E), placă grafică, 4,5 GB de spaţiu liber pe disc
Iubiti-ma!
__________________
suveran din subteran
Maryusake is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:34 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL