INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 25-05-2013, 02:52 PM   #1
AlynAvaloh
Member
 
AlynAvaloh's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Galati
AlynAvaloh is on a distinguished road
Default Cu ce echipa imi recomandati sa incep cariera?

Salutare.Vreau sa incep o cariera maine,duminica in Fifa Manager 2010.Nu imi merg alte jocuri mai avansate,mai noi,alte editii.Nu am mai jucat fifa manager pana acum ,doar fifa si managere de fotbal online pe browser.Sunt nerabdator.
Vreau sa va intreb cu ce echipa sa incep cariera si ce sfaturi in general,in mare,mi-ati da?CUm sa fie politica si managementul echipei ,a unei echipe de liga 2 sau 1 Romania?
Ma gandeam la Dunarea Galati(prin patchul vostru minunat si frumos) sau la Otelul Galati.Dar si la Werder Bremen sau Saint Etienne sau Valencia.
Ce imi recomandati?Totusi as vrea sa aleg o echipa mediocra,nu foarte slaba sau mai slabuta,nu vreau sa aleg echipe de top.Imi place sa joc cu echipe slabe,sa le fac puternice.Sa nu fiu la o echipa celebra,cu pretentii.Totusi ce sa fac?Ce echipa sa iau si ce sfaturi imi dati mai ales PENTRU INCEPUT?

Va multumesc mult si astept macar 1 raspuns bun
Have Fun !!!
AlynAvaloh is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2013, 04:18 PM   #2
Dergos
Member
 
Join Date: Apr 2010
Dergos is on a distinguished road
Default

De unde ai luat rlsp , ca eu am incercat sa il iau de pe site si nu am reusit.
Dergos is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2013, 05:40 PM   #3
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Linkurile de gamefront sunt inca active. Instalati-va HotSpot Shield (e gratis) si puteti descarca fara probleme. Aveti nevoie de acel program pentru ca Romania este pe lista tarilor interzise de acel site.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2013, 08:04 PM   #4
AlynAvaloh
Member
 
AlynAvaloh's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Galati
AlynAvaloh is on a distinguished road
Default

Nu am instalat inca patchul.Am instalat doar jocul.Patchul vroiam sa il iau de aici de pe site-ul acesta.Dar nu merge?E adevarat.M-am uitat la joc pe youtube,la detalii ,gameplay si mi s-a parut foarte interesant.Deci sa instalez programul acela si sa downloadez de pe gamefront ca sa instalez patchul?
Aici nu merge?
Are si stadionul Dunarea?Dar Otelul?
Voi ce mi-ati recomanda,liga 2 din Romania sau strainatate?
Cred ca aleg liga 2,Dunarea Galati,dar nu sunt total decis.Vreau sa raman multe sezoane la ei.Sa fac o echipa buna si sa o duc in liga 1.
Apropo,mai joaca cineva Fifa Manager 2010?
Astristul cate sezoane si ce cariera ai avut?Imi poti raspunde la intrebarile de mai sus?
AlynAvaloh is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2013, 12:01 PM   #5
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Da, instaleaza-ti programul acela si vei putea descarca de pe gamefront fara probleme. Personal ti-as recomanda sa pleci din liga a 6-a din Romania, ca eu de acolo am inceput, dar e bine si in liga a 2-a.
Ce importanta are daca mai joaca cineva FIFAM 10? Important e daca-l joci tu!
Eu am jucat vreo 10 sezoane, dupa care a trebuit sa modific anumite chestii in baza de date si cariera aia s-a dus.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2013, 05:43 PM   #6
AlynAvaloh
Member
 
AlynAvaloh's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Galati
AlynAvaloh is on a distinguished road
Default

Ok.Merci mult.
Tu cu cine ai jucat vreo 10 sezoane?Care e istoria carierei tale?Vad ca esti moderator la FIFAM.Te pricepi bine.Stii bine.
Imi poti da cateva sfaturi pe inceput(2-3)?
Inca nu m-am decis intre Dunarea Galati,Valenciennes sau Parma.Toate se lupta la retrogradare.Primele is in ligue 1 ,a doua e in liga 2.In proportie de 60-65% aleg Dunarea Galati.Dar nu e sigur.Ma mai gandesc.Tu ce zici?Fii subiectiv sau obiectiv daca vrei.
Merci mult.Te astept.
AlynAvaloh is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2013, 06:00 PM   #7
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Daca n-ai mai jucat FIFAM pana acum, cel mai bine este sa te inveti cu jocul la inceput. Dupa aceea iti poti crea propriul plan de dezvoltare.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2013, 06:23 PM   #8
AlynAvaloh
Member
 
AlynAvaloh's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Galati
AlynAvaloh is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Daca n-ai mai jucat FIFAM pana acum, cel mai bine este sa te inveti cu jocul la inceput. Dupa aceea iti poti crea propriul plan de dezvoltare.
Ok.Da.Nu am jucat FifaM pana acum.Deloc.Am jucat doar FIFA si managere de fotbal online(OFM,managerzone,trophy manager) etc.

Exista vreun site,ceva,soft,cu care sa ma invat/obisnuiesc cu jocul?Ma refer la FIFAM 8,9,10.Stii ceva?

In seara asta downloadez patchul cu liga 1-3.,pana acum am fost putin ocupat
Ma mai documentez,mai vad sfaturi,ma gandesc si imi propun obiectivele ssi cred ca aleg echipa.
Anunt aici ce echipa.Totusi nu cred ca voi face un topic cu cariera aici fiindca nu prea mai urmareste nimeni FIFAM 10 sau nu prea mai este interesat.Sau sa fac?Cu ce programe bune as putea sa fac un topic cu o cariera frumoasa?

Apropo,merge si sa fac o echipa fictiva?Sau 2 cariere?Una fictiva si alta cu echipe reale.M-as baza mai multe pe cea reala dar si fictiva asa de rezerva/proba.

Cam care e bugetul unei echipe ca Dunarea Galati?
Merci mult.
AlynAvaloh is offline   Reply With Quote
Old 28-05-2013, 01:19 PM   #9
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Intai invata-te cu jocul. Dupa ce te prinzi de mecanismele lui si ai o viziune asupra jocului, poti sa-ti postezi cariera, daca doresti. Vizitatori avem, dar nu prea se comenteaza, de aceea este si impresia generala ca nimeni nu urmareste topicul cu cariere.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 28-05-2013, 03:40 PM   #10
AlynAvaloh
Member
 
AlynAvaloh's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Galati
AlynAvaloh is on a distinguished road
Default

Okey.Merge sa imi fac echipa fictiva pe langa o echipa reala?Sa am 2 echipe.Oricum joc mai mult cu cea reala.Dar vreau si fictiva.Ce poti sa faci la cea fictiva?
Okey mersi mult Astristule.
AlynAvaloh is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:43 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL