INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Feedback

Reply
 
Thread Tools
Old 12-06-2011, 10:32 PM   #91
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

SI nu-i opreste nimeni sa intre in continuare.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 12-06-2011, 10:33 PM   #92
io0
Banned
 
Join Date: Aug 2010
Location: Arad
io0 is a name known to allio0 is a name known to allio0 is a name known to allio0 is a name known to allio0 is a name known to allio0 is a name known to all
Default

Poate s-au saturat ..
Eu zic sa incerci sa faci sa intri si tu cat mai des sa vada lumea ca mai dai ceva si pe useri..
io0 is offline   Reply With Quote
Old 13-06-2011, 11:16 AM   #93
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Eu, in 2007, cand m-am inregistrat erau o multime de subiecte si inca o multime de membrii, moderatori extrem de activi si neiertatori. Toate lucrurile erau asezate la locul lor.
Toate astea dintr-un singur motiv... FIFA, sa fim seriosi, fiecare user s-a inregistrat pentru FIFA, iar asta era ceea ce ii lega de forum.
Pana la FIFA08 se stiau toate metodele de editare posibile, toata lumea edita, nu era forte greu si erai mandru cand cineva te lauda. A urmat FIFA 09 care a fost un pas inainte, unul mediocru ce-i drept, insa a fost, mai ales din punct de vedere grafic. Lucrurile s-au schimbat, fetele erau greu de realizat, necesitau mai mult timp, iar expertii din anii precedenti nu se multumeau cu ce iesea (exemplu Liquid); forumul a fost subtiat, doar vechii mai postau in partea de jos a forumului.
FIFA 10 a trecut, aceeasi smecherie ca la 09.
A venit FIFA 11, nextgen-ul asteptat de toata lumea, fiecare jucator de FIFA care il putea rula era satisfacut de noul joc, insa aici este o mare problema: EDITAREA. In primele saptamani nu se cunoastea nimic despre editat, multi se gandeau ca aici se termina, iar majoritatea au abandonat forumul (partea de sus). Cu greu, s-au creat unelte pentru editarea noului joc, care sunt destul de complicate fata de ceea cu ce eram obisnuiti. Aici a fost colapsul total.

Inainte, dadeai refresh la secunda si vedeai post nou la categoria editare.
Recunosc, de 2 ani aproape nu prea mai intru nici eu in partea de sus a forumului, doar din cand in cand sa mai laud efortul unora.
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2011, 11:32 AM   #94
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Liquid a iesit din combinatie, fiindca are altceva de facut...
Asa cum s-a discutat si pana acum: intram pentru jocul Fifa si apoi ramanem datorita forumului...acelasi forum care aduce pe baza prieteniei noi membri site-ului...
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:14 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL