INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 28-06-2010, 08:49 PM   #791
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Placa ta video nu e suportata de joc asa ca, daca vrei sa vezi meciul in "3d mode", cumpara-ti o placa video mai noua si suportata de joc.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2010, 09:00 PM   #792
AkiRoX
Member
 
AkiRoX's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
AkiRoX is an unknown quantity at this point
Default

am o problema sunt in sezonu 6 cu dinamo in ultimul an de contract ca antrenor, as vrea sa mai raman dar nu gasesc sau nu vad pe nicaieri o optiune sa discut o eventuala prelungire de contratc. ma puteti ajuta spunandu'mi cum sa fac sau unde sa dau? merci
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
AkiRoX is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2010, 02:01 AM   #793
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Career > Career Options si alegi acolo optiunea "extend contract", daca e disponibila.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2010, 07:59 AM   #794
AkiRoX
Member
 
AkiRoX's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
AkiRoX is an unknown quantity at this point
Default

merci mult astristul

// cu placere.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 30-06-2010 at 02:07 AM.
AkiRoX is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2010, 07:09 PM   #795
Iulyan
Member
 
Join Date: Dec 2005
Iulyan is on a distinguished road
Wink ajutor...

am un laptop cu rezolutia de 1366x768 si am instalat si eu fifa manager 09 si fifa manager 10 si nu pot sa dau alta grafica sa imi apare pe tot ecranu....imi apare decat rezolutia de 1024x768...stie cineva cum sa fac sa dau rezolutia pe tot ecranu?????placa video o am ati radeon hd 4500 1gb.....plsss ajutati-ma si pe mine cum fac ca nu stiu imi apare decat pe mijlocul ecranului si mic ....scuze daca am postat gresit dar vreau sa joc si eu fifa manager si nu stiu cum sa rezolv problema aceasta.......
Iulyan is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2010, 12:27 PM   #796
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Omule, ai impanzit tot forumul cu acelasi mesaj. Daca puteam sa te ajut, te ajutam. Daca nimeni nu te poate ajuta nu mai posta de "n" ori acelasi mesaj pe forum. La urmatoarea abatere ai ban!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2010, 10:07 PM   #797
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Iulyan View Post
am un laptop cu rezolutia de 1366x768 si am instalat si eu fifa manager 09 si fifa manager 10 si nu pot sa dau alta grafica sa imi apare pe tot ecranu....imi apare decat rezolutia de 1024x768...stie cineva cum sa fac sa dau rezolutia pe tot ecranu?????placa video o am ati radeon hd 4500 1gb.....plsss ajutati-ma si pe mine cum fac ca nu stiu imi apare decat pe mijlocul ecranului si mic ....scuze daca am postat gresit dar vreau sa joc si eu fifa manager si nu stiu cum sa rezolv problema aceasta.......
Jocul nu are in setarile lui aceasta rezolutie. Singurele pe care le poti folosi sunt cele ale jocului.Uite aici toate solutiile.
Attached Images
File Type: png Clipboard01.png (563.7 KB, 10 views)

Last edited by Danny79; 12-09-2010 at 10:09 PM.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2010, 12:16 PM   #798
RabeSandraTan@
Member
 
RabeSandraTan@'s Avatar
 
Join Date: Nov 2009
RabeSandraTan@ is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Iulyan View Post
am un laptop cu rezolutia de 1366x768 si am instalat si eu fifa manager 09 si fifa manager 10 si nu pot sa dau alta grafica sa imi apare pe tot ecranu....imi apare decat rezolutia de 1024x768...stie cineva cum sa fac sa dau rezolutia pe tot ecranu?????placa video o am ati radeon hd 4500 1gb.....plsss ajutati-ma si pe mine cum fac ca nu stiu imi apare decat pe mijlocul ecranului si mic ....scuze daca am postat gresit dar vreau sa joc si eu fifa manager si nu stiu cum sa rezolv problema aceasta.......
am avut o problema asemanatoare cu laptopul meu si am rezolvat-o instaland Virtual Machine de la Microsoft cu care iti creezi un pc virtual pe care iti instalezi o alta versiune de windows decat cea pe care o ai tu pe laptop. Dupa ce o sa termini si o sa accesezi acest program o sa fie ca si cum ai avea un alt pc in laptopul tau cu un hard virtual pe care iti poti pune jocuri si ai avantajul ca poti sa faci full screen aproape orice dintr-o scurtatura setata de tine din Virtual Machine (gen ALT CU ENTER sau cum doresti)

Dar nu stiu daca si la tine o sa functioneze aceasta metoda si daca Virtual Machine e destul de performant sa duca un joc precum Fifa Manager.
RabeSandraTan@ is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2010, 07:49 PM   #799
Iulyan
Member
 
Join Date: Dec 2005
Iulyan is on a distinguished road
Question

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Jocul nu are in setarile lui aceasta rezolutie. Singurele pe care le poti folosi sunt cele ale jocului.Uite aici toate solutiile.

la rezolutie acolo imi apare decat 1024x768 nu imi apare si celalalte rezoluti cum e in poza aia care imi aratasi tu...din ce cauza o fi?si nu le vad?numai jocul original o avea toate rezolutiile acelea care mi le ai tu in poze???
Iulyan is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2011, 08:26 PM   #800
marcel78
Member
 
Join Date: Jan 2011
marcel78 is on a distinguished road
Default fifa manager 2009 si fifa 2009

buna .imi puteti si mie spune daca pot sa joc efectiv fotbal -control total al jucatorilor ( ca si in fifa 2009 ) in fifa manager 2009? si daca da cum sa fac ? intreb asta deoarece la fifa manger 2008 puteam juca efectiv fotbal avand imaginea virtuala de la fifa 2008.va multumesc
marcel78 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:22 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL