INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 06-12-2010, 09:06 PM   #1
Boddynight
Member
 
Boddynight's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Slatina
Boddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really nice
Default Balonul de Aur 2010

Hi hello FIFA Romania.Din lipsa de ocupatie m-am gandit sa postez si eu un mic thread despre subiectul urmator.In ultima vreme a existat o agitatie mai mult sau mai putin necesara legata de finala acestui trofeu si respectiv castigatorul.Ma gandeam ca ar fi frumos sa ma agit si eu, impreuna cu cine e doritor de asa ceva, si sa ne dam cu parerea despre castigator,top 3 sau chiar top 23.Eu unul cred ca -avand in vedere criteriile dupa care se aleg jucatorii(adica trofee inainte de goluri si/sau valoarea jucatorului,parerea fiecaruia etc)- Xavi,Sneidjer si Iniesta ar trebui sa fie top 3, in ordinea in care au fost mentionati.Avand in vedere ca Messi e defapt in locul lui Sneidjer, topul se modifica in mod corespunzator cu Messi pe 2.Restul topului in opinia mea suna cam asa: 4.Sneidjer, 5.Forlan, 6.C.Ronaldo, 7.Cassilias, 8.Villa, 9.Shweinsteiger, 10.Eto'o, 11.Robben, 12.Puyol ,13.Muller ,14.Puyol ,15.Maicon, 16.Fabregas ,17.Dani Alves, 18.Xavi Alonso, 19.Julio Caesar 20.Lahm, 21.Klose, 22.Ozil ,23.Gyan.Asa ca daca vrea cineva sa ma combata sau sa-si scrie parerea,go ahead!

Last edited by Boddynight; 06-12-2010 at 09:09 PM.
Boddynight is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2010, 09:10 PM   #2
roberto97
Nick vechi: roby_dinamo39
 
roberto97's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Nu ma intreba.....
roberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to roberto97 Send a message via Skype™ to roberto97
Default

L-ai pus pe Puyol de 2 ori.....
Puyol ca (,) campion mondial ar fi meritat cel puţin locul 10 īn locul lui Eto.
__________________
Il vrei la Steaua?!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
roberto97 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2010, 09:27 PM   #3
Boddynight
Member
 
Boddynight's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Slatina
Boddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by roberto97 View Post
L-ai pus pe Puyol de 2 ori.....
Puyol ca (,) campion mondial ar fi meritat cel puţin locul 10 īn locul lui Eto.
Prima parte e corecta,a doua nu-s chiar asa sigur(Eto'o e atacant si oricum cred eu ca mai bun).Puyol al doilea e de fapt Drogba.
Boddynight is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2010, 10:14 PM   #4
roberto97
Nick vechi: roby_dinamo39
 
roberto97's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Nu ma intreba.....
roberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to roberto97 Send a message via Skype™ to roberto97
Default

A jucat ceva Eto īn 2010 ? NU!. Puyol a fost campion mondial a jucat excelent la WC 2010 cāt şi in campionat.Īl pui pe Klose pe locul 21 ? Este aproape să-l ajungă pe Ronaldo la goluri date la campionate mondiale, şi tu īl pui doar pe 21...Muller golgeterul campionatului doar locul 13. C.Ronaldo locul 6 Mă faci să rād....
__________________
Il vrei la Steaua?!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
roberto97 is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2010, 10:11 AM   #5
Boddynight
Member
 
Boddynight's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Slatina
Boddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by roberto97 View Post
A jucat ceva Eto īn 2010 ? NU!. Puyol a fost campion mondial a jucat excelent la WC 2010 cāt şi in campionat.Īl pui pe Klose pe locul 21 ? Este aproape să-l ajungă pe Ronaldo la goluri date la campionate mondiale, şi tu īl pui doar pe 21...Muller golgeterul campionatului doar locul 13. C.Ronaldo locul 6 Mă faci să rād....
Stai asa ca nui asa.Eto'o ca si Sneidjer a castigat ceva trofee anul trecut(adica sezonul 2009/2010) si anul ista (2010/2011)am o senzatie ca va iesi cel putin in top 3 golgheteri macar in CL unde are 7 goluri in 5 meciuri si chiar in campionat unde are 9.Klose in afara de CM nu a jucat nimic.Muller:campionat bunicel+CM foarte bun.In privinta lui CR poate ai dreptate cu toate ca nu imi d-au seama daca vreai sa il pun mai sus sau mai jos(eu cred ca mai jos,adica 11-12).
Boddynight is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:47 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL