INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 13 > Cariere
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 10-01-2013, 02:45 PM   #1
cataboy12
Member
 
Join Date: Nov 2012
cataboy12 is on a distinguished road
Default

Salut,m-am decis sa fac o cariera cu Barcelona,tin sa mentionez ca sunt in sezonul 2 si in primul sezon am castigat diferite cupe atat cu echipa de club ,dar si cu nationala(Spania)(poze mai jos cu performantele).









Am transferat si doi jucatori sezonul trecut:



Hummels din pacate nu sa ridicat la asteptarile mele,dar totusi l-am tinut titular pentru ca Puyol era prea batran.

Acum sa incepem cu sezonul actual

Plecari:









Pe Xavi si Villa i-am vandut pentru ca erau prea batrani si m-am gandit ca pot sa mai scot un banut scu ajutorul lor,iar pe ceilalti doi nu ii foloseam asa de mult si aveam si nevoie de buget.

Veniri:




Pe Morata l-am transferat pentru ca am auzit ca este foarte bun si am observat asta si la nationala,iar pe El Shaarawy l-am luat pentru ca imi place foarte mult de el in realitate.

Aceasta este echipa,dar fotografia a fost facuta dupa mai multe meciuri si de aceea au jucatorii nivelul foarte mare.(meciuri foarte bune)


In primul meci pentru cupa am profitat la maxim de acel om in plus si am observat ca cei doi veniti si-au meritat toti banii.


Iar in al doilea deja cei de la Madrid aveau moralul la pamant.


Asadar am mai luat inca o cupa!

Si a inceput campionatul :




Meciul de supercupa a fost castigat foarte usor datorita unui jucator de-al lor:





O grupa in care cred ca nu imi va fi foarte greu sa fiu campion.


Last edited by Astristul; 11-01-2013 at 01:03 PM.
cataboy12 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2013, 05:36 PM   #2
D1ablo
Member
 
Join Date: Jun 2012
D1ablo is on a distinguished road
Default

vad ca la tine Morata rupe norma.. la mine e PETARDA :-j Ai o echipa destul de buna :> o duci bine in campionat si in UCL ai o grupa destul de usoara Bft in continuare
D1ablo is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2013, 08:46 AM   #3
cataboy12
Member
 
Join Date: Nov 2012
cataboy12 is on a distinguished road
Default

Am decis sa o mai tin pe Barcelona inca un sez. sau maxim 2 pentru a-mi face o reputatie si sa fiu ofertat de o echipa bunicica,dar cu care sa lupt mult ca sa ajung undeva sus.









cataboy12 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2013, 07:43 PM   #4
pestescu4
Member
 
Join Date: Oct 2012
pestescu4 is on a distinguished road
Default

Cam prea ieftini au plecat jucatorii puteai sa obti de 2 ori mai mult pt fiecare dar in fine la barca cred ca ai destuli bani . In meciurile mai slabe incearca sa iti promovezi 2 sau 3 pusti de la rezerve Thiago dupa parerea mea este printre cei mai buni jucatori incearca sa il bagi macar 30 de minute intr-un meci vei vedea nu vei fi dezamagit mie in 2016 mia refuzat barca oferta de 115 de mil pentru el :| sper sa ai rezultate bune felicitari sezonul trecut ai castigat tot . Morata e un atacant destul de bun felicitari se pare ca ai ales bine.
P.S. treci si pe la mine
pestescu4 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2013, 11:32 PM   #5
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default

nu am vazut in viata mea grupa de UCL mai usoara Esti condamnat sa faci 16-18 pt. Ai o echipa beton.. Campionatul este al tau
paulica39 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2013, 06:27 PM   #6
cataboy12
Member
 
Join Date: Nov 2012
cataboy12 is on a distinguished road
Default

Am renuntat la Barcelona si m-am gandit sa incep cu o noua echipa unde sa am si dificultati in a castiga o cupa sau diferite meciuri.


Am ales echipa Schalke 04 si ca nationala pe Romania



Veniri:





Plecari:




Echipa cu care sper sa razbat in acest campionat:



cataboy12 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2013, 09:29 PM   #7
cataboy12
Member
 
Join Date: Nov 2012
cataboy12 is on a distinguished road
Default

Primul meci eu zic ca a fost destul de bun,avand in vedere ca Hannover era cea mai in forma echipa la inceputul campionatului.


O grupa in care obiectivul este locul doi,iar locul 3 este ca si ocupat (sper).
cataboy12 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2013, 10:06 PM   #8
pestescu4
Member
 
Join Date: Oct 2012
pestescu4 is on a distinguished road
Default

De ce chiriches are 5 stele la telent

Last edited by pestescu4; 12-01-2013 at 10:18 PM.
pestescu4 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2013, 11:09 PM   #9
burean
Member
 
burean's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Arad,Șiria
burean will become famous soon enough
Default

Pe Chiriches l-ai modificat de are 10stele de talent sau?
burean is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2013, 01:30 AM   #10
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default

Chiriches o sa creasca frumos La mine intr-un sezon jumate a ajuns sa varieze intre 81 si 84 la ovr Pacat ca ai inceput cariera noua Bafta cu Vaslui-ul
paulica39 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:49 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL