INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 30-11-2009, 10:52 PM   #21
mariusghe
Banned
 
mariusghe's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
mariusghe is on a distinguished road
Default

Pai...cam asta e recordul meu recent sincer imi place mult acest jucator...daca nu ma insel l-am adus de la PSV...Il tine pe Zapata doar pe banca...Ce pot sa zic un portar foarte bun si nu am dat decat jumatate de milion pe el sau un milion nu mai stiu...Si acum e 2 milioane jumatate...Totusi eu zic ca la un milion merita...
mariusghe is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2009, 12:03 AM   #22
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Helder e la fel de bun:X:X
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2009, 09:22 AM   #23
mariusghe
Banned
 
mariusghe's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
mariusghe is on a distinguished road
Default


Totusi...am inceput negocieri pentru helder...Performanta ar fi ca am avut cei mai puternici atacanti...Poate si pe Cernea il voi aduce...Totusi pt Helder la un milion zice ca e ridicol :| vrea sa imi dau toti bani de transfer pe el...

Cupa eu zic ca e ca si castigata trebuie sa joc cu Ceahlaul sau Otelul...Meciul cu Unirea mi-a dat emotii...Cand m-au egalat...Imi era frica sa nu pierd...Totusi penalty-ul putea fi castigat...Cu International Arges , Cassio a scos toate suturile...



Trebuie sa joc in cupa cu Otelul care nici nu are manager ) =)) Cupa e deja a mea...Otelul,Rapid,Timisoara si Unirea au vrut sa vin la ei...Deci eu zic ca sunt destul de bun



Christian Lell-l-am adus de la Bayern Munchen...Am dat maxim un milion pe el...

Si-au gasit antrenor de lvl 10



Dar am castigat...



Si cupa...

Last edited by mariusghe; 01-12-2009 at 02:18 PM.
mariusghe is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2009, 02:35 PM   #24
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Damian, poate poza asta te ajuta:
Cumva pregatesti vreo surpriza cu baza de date pt Japonia ,ar fi super
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2009, 07:05 PM   #25
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

As vrea eu, dar deocamdata avem foarte mult de lucru pentru RLSP FIFAM 10!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2009, 07:08 PM   #26
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
As vrea eu, dar deocamdata avem foarte mult de lucru pentru RLSP FIFAM 10!
Banuiesc ca va fi un patch foarte complex de vreme ce lucrati atat la el
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 01-12-2009, 08:10 PM   #27
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Asa speram si noi!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2009, 10:33 PM   #28
George05
Member
 
George05's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Constanţa
George05 is on a distinguished road
Default

Am postat fiindca mi s-a parut ceva rar E prima oara cand mi se intampla de cand joc fifa manager.
Attached Images
File Type: jpg Gol Asenjo.jpg (214.2 KB, 136 views)
George05 is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2009, 12:14 AM   #29
Puiutu_adi
Member
 
Join Date: Mar 2008
Puiutu_adi is on a distinguished road
Default

) asta chiar ii tare:P...frumos...
Vad ca toata lumea a inceput cate o cariera:P...nu va pun poze pentru ca 1 la mana nu am paint)....si 2 la mana decat sa tot pun atatea poze care eu cred ca,chiar nu isi au rostul,mai bine va zik asa in mare.
Am inceput o cariera de la 0...adik faza aia sa iti alegi dintre echipele care te oferteaza,am ales 10 tari si culmea,desi nu prea vroiam sa merg asa de la inceput m-au ofertat doar echipe din argentina si brazilia...am ales Rosario din arg.
Sun in al 3-lea sezon: in primul sezon am reusit sa ma calific in Copa Libertadores de pe locul 6...In al 2-lea sezon am castigat copa libertadores din noroc si in campionat am ramas tot pe locul 6)...si azi am intrat in sezonul 3 dar nu am facut nimic, doar niste transferuri...nu am inceput campionatul.
Ce imi place foarte mult aici este ca mai toate echipele joaca cu 3 fundasi ceea ce mie imi convine pentru ca joc mult pe flancuri.Dar nu am avut vreun meci sa le dau mai mult de 4 goluri.
echipa mea este cam asa...nu va zik jucatorii pentru ca sunt slabuti dar asa pozitiile poate pe cineva intereseaza
Clasicul 4-4-2 dar cu ceva schimbari

----------GK----------
RB----CD------CD----LB
----------CM----------
RM--------AM--------LB
-------ST------ST----
dar cand conduc la 2 goluri sau in ultimele 10-15 minute scot un atacant si introduc inca un CM.Sunt un adept al rotatiei jucatorilor si totodata a jucatorilor tineri.Si destul de important cred eu...am ajuns la nivel 5 ca antrenor)
Dar cred ca acesta va fii ultimul meu sezon la Rosario...as vrea sa merg in lume...dece nu in Romania...Sa aveti o zii buna

Last edited by Puiutu_adi; 04-12-2009 at 03:28 PM.
Puiutu_adi is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2009, 10:07 PM   #30
Law
Member
 
Join Date: Sep 2007
Location: Bucuresti
Law is on a distinguished road
Default

Bogdan Stancu - Jucatorul Anului.
Attached Images
File Type: jpg stancu.JPG (93.9 KB, 127 views)

Last edited by Astristul; 05-12-2009 at 11:52 PM.
Law is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
cariera, fifa manager 10, recorduri, statistici

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:00 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL