INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Reply
 
Thread Tools
Old 14-04-2004, 06:58 PM   #11
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

si eu sunt romanostelist :P !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2004, 11:16 PM   #12
Cosmin_ultrasteaua
Member
 
Join Date: Jan 2004
Cosmin_ultrasteaua is on a distinguished road
Default

Nu imi vine sa cred cum s-a schimbat jocul stelei. Dupa ce in tur ne aparam bine acum atacul merge iar apararea mai slaba.
__________________
ARMATA<span style=\'color:blue\'>ULTRA</span>
Cosmin_ultrasteaua is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2004, 12:06 AM   #13
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Daca fraierii castigau macar un derby...cu dinamo sau rapid acum eram pe val si nu mai scapam titlul....eee..macar au ajuns pe primul loc
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2004, 02:02 PM   #14
Cosmin_ultrasteaua
Member
 
Join Date: Jan 2004
Cosmin_ultrasteaua is on a distinguished road
Default

Si sa ramanem acolo pana la final.
__________________
ARMATA<span style=\'color:blue\'>ULTRA</span>
Cosmin_ultrasteaua is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2004, 04:43 PM   #15
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

avem meci greu acum la pinalty....si aia o sa joace cu cutitul la os pt ca daca pierd se cam duc catre B. Vai ce bine ar fi...sa bata steaua...iar ceahlaul sa pice in B

sa vedem cat timp sa fie in forma neaga...
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2004, 11:39 PM   #16
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Si eu am ramas foarte uimit sa vad cum merge echipa, chiar foarte uimit, numai ca am o ciudata presimtire ca nu e ceva curat la mijloc. Si zic asta ca suporter stelist din nastere... ceva nu e curat :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2004, 12:39 AM   #17
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Quote:
Ceva e putred in regatul Danemarcei
Parca asa era expresia..desi am dubii...imi cer scuze daca nu este intocmai corecta sintaxa...
Sunt de parere ca Steaua are moral bun...si cam atat....jucatorii tot aia sunt...cam acelasi stil de joc...doar Neaga s-a schimbat de cand arata dosul marilor seici :P...sper s-o tina cu moralul asta pana la sfarsitul sezonului si sa ia aminte din greseala dinamovistilor care au crezut ca sezonul s-a terminat de atunci
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2004, 11:29 PM   #18
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

se aprope momentul adevarului pt steaua...daca batem la bistrita ....dinamo o sa joace sub o presiune imensa....si sporesc sansele noastre la titlu...iar daca nu batem putem sa ne luam adio de la titlu
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2004, 08:36 AM   #19
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Sa vedem, oricum Steaua nu mai pierde nici un punct acasa pana la sfarsitul sezonului asta e clar. Sunt stelist de cand ma stiu, dar nu am fost pe Ghencea decat de 2 ori pana acum: sezonul trecut, cu Poli si sambata trecuta cu FC Arges. Atmosfera a fost absolut senzationala (mai ales cand a dat mamaie golul 2 era nebunie) si, fara indoiala, Steaua are cea mai frumoasa atmosfera acasa dintre echipele bucurestene. Totusi nu stiu ce sa mai zic de Piti daca nu castigam campionatul - avem de departe cel mai valoros lot.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2004, 12:02 AM   #20
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

poate se uita si blu pe aici...sa vada ca nu sunt singurul care spune ca la steaua e atmosfera frumoasa.....

sa vedem duminica....sa bata rapid si e perfect...

titlul se va decide in et 28
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
banel, campioana romaniei, cea mai frumoasa echipa, cel mai tare stadion, dodel, gigi becali, steaua pana la moarte!, suflet pentru culori, super echipa, super fotbal, the best, tiki taka, tiki-taka barcelona, tikitroaca, trup si suflet!

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:09 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL