INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 02-10-2009, 08:05 PM   #21
CataSteaua
Member
 
Join Date: Feb 2008
CataSteaua is on a distinguished road
Default depinde de echipa cu care joci

Quote:
Originally Posted by Varaloi View Post
Pai aici e vorba si de noroc, depinde cat de norocos esti. Daca iti vine un jucator bun, nu ezita sa-l iei la echipa, sa nu cumva sa-l lasi in centrul de juniori, ca se dezvolta foarte putin spre deloc. In schimb, daca-l rulezi meci de meci in echipa de rezerve, va creste de nici n-o sa stii cand a crescut asa de mult. O tara foarte bune pentru construirea unui centru de juniori (la maxim facut, altfel pierzi din potential) este Brazilia.
e drept, cu echipele din Romania cu centre de jucatori din america de sud merita. Joc acum cu Man. Utd si am in Romania la Medias (daca nu ma insel) youth camp. cel putin 10 jucatori cu 8* imi ies pe sezon. Acum (i-am redenumit dupa placerea mea) am titulari in atac (joc 3-4-3 diamond modificat) Lacatus 10* ST, Raducioiu 9* CF (pe partea lui Fletcher adica RM, pe CR l-am dat pe 250 mil. E la Barca) si pe Dumitrache 9* CF pe partea lui Giggs LM care la 40 de ani are market value 15 mil.
CataSteaua is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:37 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL