INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 05-11-2008, 08:08 AM   #11
undertaker
Member
 
Join Date: Aug 2007
undertaker is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Genovesse View Post
Am tot vazut la ei comentarii pe forum, sincer mi se pare o mare porcarie ce au facut ei, mint ca doar alea piratate si ... pai nu stiu cati care au varianta oficiala de joc se plang de acelasi bug .. atunci cum drac doar alea is belite ? Am un amic din UK care are jocul original si la fel sa plans de bugul ala ... asa ca nu are rost sa dati banii pe el cel putin deocamdata pana nu gasesc ei o rezolvare.
lol pai daca si la jocul original e asa ce rost mai are sa-l cupar
undertaker is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2008, 11:10 AM   #12
ciprianboss
Member
 
Join Date: Nov 2008
ciprianboss is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by undertaker View Post
lol pai daca si la jocul original e asa ce rost mai are sa-l cupar


mama bine ca mi`ati zis ... ca vroiam sa cumpar jocu
da` o sa se faca un fix
ciprianboss is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2008, 11:34 AM   #13
HeartBreaker
Member
 
Join Date: Nov 2008
HeartBreaker is on a distinguished road
Default

ce sa mai niste porci astia de la EA "si-au batut joc de jocul asta" a iesit mult mai prost ca anul trecut de fapt e acelasi joc ca anul trecut doar ca sunt de 1000000 de ori mai multe buguri poze mai putine la jucatori si loturile actualizate(sau asa ar trebui)
HeartBreaker is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2008, 12:18 PM   #14
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Genovesse View Post
Am versiunea originala a jocului, si cea piratata, la amandoua este acelasi kkt, dupa ce termini primul sezon bye bye. Este un bug nesimtit .. care sincer ma face sa renunt la jocul asta, dau si bani pe el si ma trezesc ca nici nu merge...
Gerald ala e un nesimtit si un mincinos. Alaltaieri am fost la un prieten care are jocul original pentru ca a platit pentru a-l avea, si avea acelasi probleme ca cel piratat. Cum dracu mai are curaj sa si posteze porcaria aia pe blog cand este O MARE MINCIUNA??
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2008, 12:55 PM   #15
EUROmania2008
Member
 
Join Date: Apr 2008
EUROmania2008 will become famous soon enough
Default

eu banuiam ca e un bug unic universal, pentru ca si anul trecut au fost probleme de genul asta. nu asa de grave dar au fost. anul asta sunt si mai si. pe an ce trece probleme din ce in ce mai mare in curtea celor de la EA
EUROmania2008 is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2008, 02:03 PM   #16
Genovesse
Member
 
Join Date: Nov 2008
Genovesse is on a distinguished road
Default

Astristul, pai au dat chestia ca numa versiunile pirat au bugul asta sa se scoata ei pentru ca au cam belito, incearca sa isi scoata camasa ca au dat drumu pe piata la un joc buguit .. mi scarba de ei deja .. imi pare rau ca din 2000 tot joc de la Premier League Manager pana la asta .. dar cred ca trec pe Soccer Manager sau cum drac il cheama pe ala.
Genovesse is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2008, 02:17 PM   #17
Genovesse
Member
 
Join Date: Nov 2008
Genovesse is on a distinguished road
Default

PS. Nu pot sa pun linkul de la ultimul post ca nu am 10 posturi or something dar mergeti la fm08.de si vedeti postul lui Gerald.
Radeti cu noi ) deci sunt o gramada de playeri care au versiunea originala, si la ei pe forum s-au plans de acelasi bug, si aici, si obositu asta continua sa minta lumea ca vezi doamne numa alea piratate au bugul, si atunci eu care am versiunea originala de ce ma da afara cand am tot pe ++ si am selectat si fara saking !!! ?? am si versiunea piratata si acolo la fel ....
Genovesse is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2008, 02:49 PM   #18
pop_ciprian_zet
Member
 
Join Date: Nov 2008
pop_ciprian_zet is on a distinguished road
Default

eu am versiunea originala si nici vorba de sacking, sunt deja in sezonul 3 si am avut 2 ani la rand buget negativ si nu am atins obiectivele, deci ... trageti voi concluziile.
pop_ciprian_zet is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2008, 02:57 PM   #19
Genovesse
Member
 
Join Date: Nov 2008
Genovesse is on a distinguished road
Default

Ding ding ding ... helllloooo wake up !!
Eu am versiunea din UK de la un preten, este 100% originala nici vorba de a fi piratata si are bugul ala. Citeste pls forumul de la EA si vezi cati se plang cu versiunea originala, si vezi comentariul lui Astristul. Poate te lamureste, am specificat ca am 2 versiuni, cea piratata si cea originala din UK, si amandoua au acelasi bug. Astristul a mentionat la fel cu versiunea de la amicul lui. Deci tu poti sa consideri ca este binecuvantat daca nu ai bugul )
Dar apropo de asta au fost pe forum la EA care au spus ca daca joci cu echipe mici este posibil sa nu fi dat afara dar daca joci cu echipe cu care joc eu 100% = saking .. eu joc Manchester, Roma si Politehnica Timisoara (asta cand apare patch ptr Div A).
Genovesse is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2008, 03:21 PM   #20
pop_ciprian_zet
Member
 
Join Date: Nov 2008
pop_ciprian_zet is on a distinguished road
Default

bine probabil, si cred ca este bugul ala si la cele originale, sa speram ca va fi reparat in update 1. Si eu joc cu AC Milan si nu am sacking ... poate am avut noroc.
pop_ciprian_zet is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:13 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL