INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-12-2009, 10:10 AM   #1
bonjasky
Member
 
Join Date: Dec 2009
bonjasky is on a distinguished road
Default va rog ajutati`ma!!

am jucat destule sezoane fifa 10 , apoi m`am gandit si am copiat si liga 1 , cand intru in joc totul e ok, sunt si echipele romanesti ,dar stiam ca doar campionatele incepute nu mai pot fi continuate si nici sa salvezi la fel ca nu merge, indiferent cum salvez campioantul si indiferent ce echipa imi `ia`u din romania sau anglia , spania , orice tara, incarca putin si apoi iese din joc, de ce oree?((( am sters pach`ul, am sters si fifa si am copiat din nou,dar tot imi apare campionatul romanesc si nu stiu de ce? care e problema?((ms.
bonjasky is offline  
Old 10-12-2009, 11:05 AM   #2
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Daca vrei sa joci fifa 10 cu patchul RLSP 10v1 trbuie sa dezinstalezi complet jocul iar dupa dezinstalare stergi si folderul din C/My Documents.
Jocul trebuie instalat curat fara a mai exista in calculator fisiere care sa tina de o instalare mai veche.Dupa instalarea jocului instalezi RLSP 10v1 si lasi pana ruleaza fereastra dos iar la sfarsit spune "press and key" , la aparitia acestui mesaj apesi tasta "enetr" , dupa incepi sa joci fifa 10 cu liga 1.
Danny79 is offline  
Old 11-12-2009, 09:15 AM   #3
bonjasky
Member
 
Join Date: Dec 2009
bonjasky is on a distinguished road
Default Sunt nou,ajutor :)

iti multumesc foarte mult!
Respectul meu!
bonjasky is offline  
Old 11-12-2009, 04:01 PM   #4
bonjasky
Member
 
Join Date: Dec 2009
bonjasky is on a distinguished road
Default

acum imi apare asa: ,,no disc inserted.
Please insert the original ''fifa 10'' CD/DvD
Launch Analysis Retry Cancel...


Ce sa fac??( am incercat de ma doare capu`// ms..
bonjasky is offline  
Old 11-12-2009, 04:26 PM   #5
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Iti tebuie jocul original. Cumparat din magazin.
Danny79 is offline  
Old 11-12-2009, 07:18 PM   #6
drymo
Member
 
Join Date: Jan 2009
drymo is on a distinguished road
Default

Doamne ce ma dispera faza asta.
Iti trebuie jocul original..se pot rezolva problemele baiatului si daca nu are fifa original da voi sunteti destepti..
Ce pot sa zic..mama nu a facut sex cu arabii si eu nu`mi permit fifa original,poate e la fel si cu asta al cui e topic`u
Daca va permiteti n`aveti decat sa va cumparati
Si voi nu mai faceti pe desteptii .
drymo is offline  
Old 11-12-2009, 09:40 PM   #7
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by drymo View Post
Doamne ce ma dispera faza asta.
Iti trebuie jocul original..se pot rezolva problemele baiatului si daca nu are fifa original da voi sunteti destepti..
Ce pot sa zic..mama nu a facut sex cu arabii si eu nu`mi permit fifa original,poate e la fel si cu asta al cui e topic`u
Daca va permiteti n`aveti decat sa va cumparati
Si voi nu mai faceti pe desteptii .
Sti ceva? Politica acestui forum interzice orice discutii despre materiale ilegale, deci o solutie conform regulamentului ar fi numai achizitionarea jocului. Pe de alta parte, nimeni nu te obliga sa cumperi jocul, fiecare decide ce vrea sa faca cu proprii bani. Deci, o solutie viabila pentru bonjasky ar fi sa achzitioneze jocul, astfel garantez ca nu va mai intampina astfel de probleme.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline  
Old 12-12-2009, 08:42 AM   #8
bonjasky
Member
 
Join Date: Dec 2009
bonjasky is on a distinguished road
Default

vreau sa zic ca acum 3-4 zile il jucam , si am jucat de cand a aparut el incontinuu si la incept cand l`am instalat nu mi`a facut asemenea probleme, acum doar... si nu stiu de ce..., deci se poate si fara cd-original ca`mi merge sigur si bine, dar mai are o ,,smecherie'' pe undeva... :|
bonjasky is offline  
Old 16-01-2010, 09:10 PM   #9
cristibecali
Member
 
Join Date: Jan 2010
cristibecali is on a distinguished road
Default

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur consequat urna vitae nisi fringilla pellentesque. Aenean porttitor consequat consectetur.
cristibecali is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:38 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL