INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Alte jocuri de fotbal > Pro Evolution Soccer / Winning Eleven

Reply
 
Thread Tools
Old 17-10-2009, 07:09 PM   #61
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Acum mi-am facut si eu PES10 pt. Xbox360 si o sa va dau mai multe detalii
Later:
Se pare ca sunt decat 3 echipe romanesti, Dinamo, CFR si Unirea Urziceni. De asemenea sunt foarte multe echipe "fake". Spre exemplu am gasit si una romaneasca, nustiucum...jiu.
Quote:
Originally Posted by thereau21 View Post
pe xbox 360 are cineva demo?
http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=12922

Last edited by timisica_cristian; 17-10-2009 at 07:30 PM.
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2009, 10:21 PM   #62
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

PES 2010: Master League Exposed!

Primele filme care prezinta destul de detaliat noul master league. Dupa parerea mea imbunatatirile aduse modului se prezinta bine, iar acest film chiar mi-a trezit apetitul de joc. Abia astept lansarea.

sursa: winingelevenblog.com
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2009, 08:22 PM   #63
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Am jucat putin din Master League. Din pacate joc in italiana si a cam trebuit sa descopar putin jocul. Mi se pare foarte interesant ML-ul, insa ratingurile sunt foarte irealistice, in special la echipele mai mici
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2009, 05:57 AM   #64
yura
Member
 
Join Date: Oct 2009
yura is on a distinguished road
Default cand apare?

salut!! stiti cumva cand apare rpes 2010 full?
yura is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2009, 02:07 PM   #65
Eu_RoNaLDiNHo
Member
 
Eu_RoNaLDiNHo's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: ai liv in rumenia
Eu_RoNaLDiNHo will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by yura View Post
salut!! stiti cumva cand apare rpes 2010 full?
MAINE APARE ! tu chiar n-ai rabdare,cand o aparea,cineva l-o pune aici !
www.pesromania.ro sau .com ... nu mai stiu exact !
__________________
Hau du iu du diar boi?
Eu_RoNaLDiNHo is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2009, 07:22 PM   #66
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

RPES 2010, aproape de lansare

Se pare ca patch-ul celor de la PESRomania va ajunge pe calculatoarele noastre inainte de sarbatori. Acesta va contine actualizarea echipamentelor/logo-urilor din Premier League, Ligue 1, Serie A si La Liga, dar cel mai important, va introduce in joc Liga 1 si 20 echipe din Liga a 2-a. Pe langa acestea patch-ul mai adauga si 9 echipe din Bundesliga si completeaza echipele din Uefa Champions League.

Echipele din Liga a 2-a prezente in patch:
  • FC Arges Pitesti
  • UTA Arad
  • FCM Tārgu Mures
  • Universitatea Cluj
  • Jiul Petrosani
  • CS Otopeni
  • Dacia Mioveni
  • CSM Rāmnicu Vālcea
  • Victoria Branesti
  • Concordia Chiajna
  • Delta Tulcea
  • Sportul Studentesc
  • Petrolul Ploiesti
  • FC Farul Constanta
  • Gloria Buzau
  • FCM Bacau
  • FC Botosani
  • FC Bihor Oradea
  • FC Baia Mare
  • FC Cetate Suceava

Mai jos, puteti vedea si cateva poze din RPES 2010, semn ca nu mai este mult pana cand acesta va fi lansat:















__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2009, 11:46 PM   #67
manu74
Banned
 
Join Date: Dec 2008
manu74 is an unknown quantity at this point
Default

Sheriff Tiraspol va fi in patch ????
manu74 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2009, 12:53 PM   #68
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by manu74 View Post
Sheriff Tiraspol va fi in patch ????
Quote:
...patch-ul adauga si 9 echipe din Bundesliga si completeaza echipele din Uefa Champions League.
Deci, dupa parerea ta, patch-ul contine si echipa Sheriff Tiraspol, care joaca in Europa League? Eu zic ca nu, dar oricum vei vedea cand va aparea patch-ul.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2010, 08:23 PM   #69
Raulic
Member
 
Raulic's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Baia Mare
Raulic is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to Raulic
Default

Nu s-a lansat :P?
__________________
PESRomania Team is looking for PES 2011 Editors
( face-makers & kit-makers ).
We really need help
Contact us at
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Raulic is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2010, 08:34 PM   #70
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Sti ceva? Eu zic sa lasi la o parte comentariile ironice si sa te uiti la data in care am postat anuntul.
Caly is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:10 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL