INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 26-04-2010, 11:59 AM   #491
d.drogba
Member
 
Join Date: Apr 2010
Location: Iasi
d.drogba is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to d.drogba
Default

eu zik k patchu asta e ff bun q kteva mici skpari de genu torje stangaci si din astea kre au fost deja rezolvate...singura problema kre e grava e faptul k nu intra in europa league ekipa kre kashtiga cupa romaniei.se va putea rezolva problema asta pe viitor?la mine knd am kshtigat cupa romaniei mia aparut la statistics europa league si ekipa mea fusese eliminata din grupe.adik ekipa mea participase deja in europa leaguefunny...evident sezonul urmator nu am jukt in cupe europene
d.drogba is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2010, 01:49 PM   #492
Stegaru
Nick vechi: JaRdEl
 
Stegaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Brasov
Stegaru is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stegaru
Default

deci..stie cineva cum se dezinstaleaza patchu?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stegaru is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2010, 02:38 PM   #493
Slowly
Nick vechi: Fifa Rulzz
 
Slowly's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Arad
Slowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by JaRdEl View Post
deci..stie cineva cum se dezinstaleaza patchu?
Cel mai usor.
Iti dezinstalezi fifa si dupaia stergi tot ce a ramas de la RLSP (v2. sau v1. care il ai).
Si dupaia iti instalezi din nou fifa si RLSP v2 daca mai vrei.
Slowly is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2010, 03:59 PM   #494
Stegaru
Nick vechi: JaRdEl
 
Stegaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Brasov
Stegaru is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stegaru
Default

Quote:
Originally Posted by Fifa Rulzz View Post
Cel mai usor.
Iti dezinstalezi fifa si dupaia stergi tot ce a ramas de la RLSP (v2. sau v1. care il ai).
Si dupaia iti instalezi din nou fifa si RLSP v2 daca mai vrei.
super...nici nu dureaza mult sa dezinstalezi si sa instalezi
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stegaru is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2010, 04:12 PM   #495
Slowly
Nick vechi: Fifa Rulzz
 
Slowly's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Arad
Slowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by JaRdEl View Post
super...nici nu dureaza mult sa dezinstalezi si sa instalezi
Dar asa esti cel mai sigur ca ai dezinstalat RLSP v2.
A si sa stergi folderul din My Documents/Fifa 10
Slowly is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2010, 08:25 PM   #496
Stegaru
Nick vechi: JaRdEl
 
Stegaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Brasov
Stegaru is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stegaru
Default

care ma poate ajuta...pls incerc sa scot patchu rlsp v2 am dezinstalat jocu am sters fisierele ramase am sters folderul fifa 2010...dar dupa ce am instalat jocul din nou imi raman la my squad locurile unde ar fi trebuit sa fie echipele din rlsp...ce as putea sa mai fac sa scap de tot de rlsp?ms
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stegaru is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2010, 09:50 PM   #497
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Stergi folderul Fifa 10 din My Documents.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 27-04-2010, 01:06 AM   #498
mihai_alexandru10
Member
 
Join Date: Dec 2009
mihai_alexandru10 is on a distinguished road
Default

Va rog frumos sa faceti fetele la mai multi jucatorii de la universitatea craiova cum ar fi:mihai dina,mihai costea,andrei prepelita,..... Etc

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 01:02 AM ----------

Care vrea sa facem un fifa in retea?

---------- Post added at 01:06 AM ---------- Previous post was at 01:03 AM ----------

Va rog frumos spuneti-mi si mie cum pun o poza la av aci pe forum?
mihai_alexandru10 is offline   Reply With Quote
Old 27-04-2010, 08:21 AM   #499
uskro
Member
 
uskro's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Bucuresti/Barlad
uskro is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to uskro
Default

L-ati uitat pe Emeghara, care are numarul 13, desi s-a schimbat cu 3. Cel putin asta zic din lista de modificari. Nu am apucat sa instalez 2.1.

Cat despre amicale, mergea si in RLSP v1, depinde de ce echipe aduceai la amicale. In principiu trebuiau chemate din Campionate cu orar asemanator. Asta inseamna sa nu chemi din Brazilia, Mexic, RoW, si din Liga I sicare or mai fi. Eu le luam din Germania, Franta, Italia si ocazional Anglia si nu aveam probleme, erau la inceputul sezonului. Dar, problema mai naspa e perioada de transferuri, se termina dupa al doilea meci din campionat, ceea ce e cam scurt. In privinta asta, trebuie sa recunosc ca imi placea modelul de la FiFA2004 cand aveai 8 saptamani + cateva din sezon in care sa faci transferuri, dar in fine, avand in vedere ca sunt echipele mici, e cam greu sa rezolvi prea multe transferuri in asa scurt timp.
__________________
My brothers from another mother!
uskro is offline   Reply With Quote
Old 27-04-2010, 09:52 AM   #500
AdrianC9
Member
 
AdrianC9's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
AdrianC9 is on a distinguished road
Post

O sa fiu mai explicit cu bugurile la amicale.
Am jucat odata Manager Mode cu Accrington din ultima liga a Angliei din Fifa 10, mai ales acest bug si in fifa 09
In sezonul 2 parca, am reusit sa programez 3 amicale, unul a fost refuzat.
Si ce se intampla?
Dau advance, se incarca jocul, si apoi.... vad un meci exact din campionatul ligii in care joc.
Ma duc sa verific la Calendar, si nu vad nici un meci din cele 3 friendly acceptate, joc direct cu o echipa din campionat.
Dar in primul sezon a mers sa joc amicale.
Dk stie cineva problema sa imi raspunda.
Am mai patit si cu Busan L'Park parca asa se numeste, din liga Correi de Sud!
Nu numai cu Acrrington.

Buguri in principal la Fifa 10 astea se intampla: participare aiurea in CL sau EL, pierderea de la engineul fifa a amicalelor acceptate de adversari, la Be a Pro C&C uneori atunci cand i-au rosu, PC-ul joaca singur si dupa ce minute virtuale ale jocului ma scoate cu eroare SEND REPORT pe desktop(nu mereu dar ma scoate!).
La Fifa 09 si 08 cand incepeam un meci era doar mingea in teren sau disparea niste jucatori in timpul meciului!
IN PRINCIPIU, FIFA trebuie neaparat schimbat, ca prea s-a repetat de la fifa 07 pana acum, nu prea vad nici o diferenta la grafica, engine, si chiar jocul in sine.
Nu vad cam nici o diferenta intre 08 si 10, doar gamplayul putin dar aduce nimic placut sau nou!
AdrianC9 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:32 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL