INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 20-04-2010, 08:13 PM   #401
balkanium
Member
 
balkanium's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
balkanium is on a distinguished road
Default

Am o problema la Rlsp 2010 v2:la stadionul din Medias nu imi apar stalpii de nocturna.
balkanium is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2010, 09:39 PM   #402
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Da, s-au pierdut undeva pe drum.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 20-04-2010, 09:41 PM   #403
balkanium
Member
 
balkanium's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
balkanium is on a distinguished road
Default

Stiu ca la Rlsp 2010 v1 erau stalpii de nocturna.

Last edited by balkanium; 20-04-2010 at 09:45 PM.
balkanium is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010, 12:17 AM   #404
varcolacu
Member
 
Join Date: Feb 2009
varcolacu is on a distinguished road
Thumbs up

Poate nu au mai introdus nocturna

---------- Post added at 01:17 AM ---------- Previous post was at 01:11 AM ----------

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
In realiate el este jucator de ambele picioare.Nu este doar dreptaci sau stangaci.
Da stiu asta ca loveste balonul cu ambele picioare.Dar toate fazele fixe le executa cu dreptu in realitate si in joc cu stangu.asta era dilema mea.oricum am rezolvat problema simplu... edit player...right foot si gata.Parerea mea este ca ar fii mai bine ca la urmatoarele petch-uri sa dreptaci.in rest patchu este foarte bun

Last edited by varcolacu; 21-04-2010 at 12:13 AM.
varcolacu is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010, 01:31 PM   #405
Georgica
Member
 
Georgica's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Slatina
Georgica is on a distinguished road
Default

Am si eu o probleme la rlsp 2010 v2 la fel ca la versiunea rlsp v1 nu se vad numerele de pe tricouri la echipele din liga 1 si liga 2 sau se vad mici si in combinati de genul 18 43 la echipele din liga a 3 a si la echipele clasice se vad numerele ce poate fi ?
Georgica is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010, 02:11 PM   #406
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

E de la anumite placi video. O sa scoatem un update in curand.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010, 03:31 PM   #407
abalaseiadrian
Member
 
Join Date: Dec 2009
abalaseiadrian is on a distinguished road
Default

ma crucesc cate mofturi vad aici pe forum,auzi "ala loveste cu dreptul si in joc da cu stangul".Doamne fereste.M-ati lasat masca cu stadionul lui FC Botosani,e bestial,e identic pana la ultimul detaliu.Am mai observat ca in liga 2 nu se innegresc fetele.Sper sa rezolvati treaba cu #300000 de la transferuri.Bafta
abalaseiadrian is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010, 04:49 PM   #408
Georgica
Member
 
Georgica's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Slatina
Georgica is on a distinguished road
Default

daca este asa va multumesc
Georgica is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010, 09:25 PM   #409
roach
Member
 
Join Date: Jan 2010
Location: Braila
roach is on a distinguished road
Default

va rog ajutatima si pe mine am aceeasi problema ca la rlsp v1 la cateva meciuri trebuie sa mi se inegreasca fata la un jucator plus ca am vazut ca pe lacina traore lati facut de 29 ani dar asta nu e o problema ca am modificat eu,cea cu fata neagra e o problema va rog ajutatima
roach is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2010, 11:36 PM   #410
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Vom lansa un curand un update ce va contine:

  1. rezolvarea problemei cu numerele jucatorilor (problema ce apare in foarte putine cazuri si doar la cei cu probleme la "departamentul video")
  2. o posibila rezolvare a problemei cu jucatorii negri (la fel, problema nu apare la multa lume)
  3. varsta lui Traore, pozitia lui Firtulescu si piciorul lui Torje (sunt doar 3 jucatori din 3000 )
  4. mici updateuri la stadioanele din Vaslui, Craiova si Medias
Patchul functioneaza ok pentru mai toata lumea si fara acest update. In cazul in care aveti un computer ce indeplineste cerintele jocului si ati instalat RSLP 2010 v2 pe curat nu o sa aveti nici o problema in modurile de joc. Chiar am terminat 15 ani de cariera fara nici cea mai mica problema. Zvonurile cu bugurile RLSP sunt total nefondate, avand in vedere ca sunt niste probleme minore, acest update nu e obligatoriu si veti putea continua cariera si dupa ce e instalat. Modificarile celor 3 jucatori nu vor aparea insa decat intr-o cariera noua nu si in cele deja incepute.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:39 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL