INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10 > Cariere
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 27-06-2010, 09:27 PM   #1
puma_nike
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Targu-Jiu
puma_nike is on a distinguished road
Default Cariera - puma_nike

-Deocamdata antrenez Newcastle United si sunt in sezonul 2 . Am jucat ceva etape , insa continui de aici .

-Am adus 2 jucatori cu profil ofensiv pentru a face fata campionatului . Este vorba despre Eden Hazard si Eren Derdiyok !


-Pentru retur am semnat cu Mihai Onicas , Ionita , Veli Kavlak si Marius Alexe .

-O poza cu clasamentul dupa 12 etape fierbinti :


O sa revin cu o poza a calendarului pentru urmatoarea luna , cu informatii despre sistemul de joc , antrenamente , cantonamente , etc.
puma_nike is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2010, 12:08 AM   #2
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Nu stai rau in clasament ,cine ti-a administrat cele 2 infrangeri?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 28-06-2010, 06:59 AM   #3
puma_nike
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Targu-Jiu
puma_nike is on a distinguished road
Default

Calendarul pentru luna Decembrie :



Meciuri :

-F.A. Cup : Newcastle United - Arsenal Londra 2-1
Jucatorii mei au facut un meci superb , Xisco a reusit sa marcheze pentru 2-1 in min. 86 , facand toti suporteri de pe St. Jame's Park fericiti .


-Barclays : Liverpool - Newcastle United 1-1
Un meci mai slabut , insa am jucat cu cea mai buna echipa din campionat la ora actuala , insa puteam mai mult !


-Europa League : Timisoara - Newcastle United 0-2
Din pacate am uitat screenshot-ul de nervi caci Ryan Tylor s-a accidentat pe finalul partidei si v-a lipsi 26 de saptamani !



Campionatul European din 2016 ...

Dupa un meci slab cu West Bromwich Albion , am venit acasa foc , suparat si m-am asezat pe fotoliu . Mi-am adus aminte ceva . "Domnule , in 2016 ve-ti fii in Grecia" mi-a spus Eden Hazard la despartirea de la stadion . Aprind repede televizorul si chiar la fix . Incep extragerile pentru tara care v-a organiza Campionatul European din 2016 . Dintre Grecia , Germania , Spania si Italia una trebuia sa gazduiasca turneul . Prima echipa care nu v-a organiza turneul este Germania . Pacat , imi placeau stadioanele si atmosfera creata de nemti . Dupa cateva minutele , este aleasa cea de-a doua tara care nu v-a organiza campionatul european , si este vorba despre Spania . Lupta pentru locul 1 este intre Italia si Grecia . Reprezentantii Italieni sunt ceva mai calmi , in schimb cei Greci sunt cam fustrati , si deodata se aude " Locul 2 este " si in toata sala este o liniste monumentala ....ma ia cu fiori , deja am pielea de gaina ..."Italia" , si Grecii deja sunt in picioare , imbratisandu-se . Dupa , primesc un telefon ....este Eden Hazard ...."Domnule , ce faceti ? Ati privit tragerile la sorti pentru tara gazda a campionatului european " . Eu ii raspund cu un glas ragusit si un ton slabit " Da , ai ghicit " !


@alexis1016 : Man Utd si Burnley , parca ...
puma_nike is offline   Reply With Quote
Old 19-09-2010, 05:20 PM   #4
puma_nike
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Targu-Jiu
puma_nike is on a distinguished road
Default

Nu am mai postat demult aici , dar ca sa nu fac alt topic am decis sa continui tot aici

Stiu ca nu mai este mult pana apare FIFA Manager 11 , insa prin "gunoaiele" salvate de mine am gasit si o cariera cu Pandurii Targu-Jiu . Am jucat ce am jucat si am ajuns prin sezonul 4 . Mai jos cateva poze , o sa revin in detaliu cu fiecare meci si noutati de la club :

Statistici Club :


Echipa :


Vedeta echipei :


Daca voi credeti ca Ozil sau alti au fost adusi cu bani "falsi" ( adica coduri ) va inselati . Probabil 10 mil. din titluri inca 10 din Cupa Rom si supercupa ...vreo cateva de prin Europa League si peste 25 de milioane din UEFA Champions League cred ca isi spun cuvantul
puma_nike is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:11 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL