INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 11
Register FAQ Community Calendar

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-01-2011, 11:18 AM   #51
Jabulani
Member
 
Jabulani's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Jabulani is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Razvee View Post
Si cam ce "meserie" are cel care modifica baza de date pe acest forum? Analist de date? ) Informatician? mm? Dupa mintea ta? )
Exista hobby-uri. Eu de ex. am stat si am adunat patchuri si badges pack si acuma cel putin pt Europa, fiecare Liga (si ma refer aici la Primele divizii, in afara celor facute de EA/BF) au badgeuri reale + denumiri reale. Unele ca bonus au si jucatorii respectivi reali si stuctura reala a ligilor. Mi-a luat destul timp, dar am o satisfactie sa vad badgeurile si denumirile reale ale cluburilor chiar din turul 1 preliminar al UCL sau EL (ca fapt divers am aprox 1400 badgeuri si inca mai adaug). Ma rog fiecare cu "piticii" lui.
Dupa parerea mea RLSPM-ul apare mult prea tarziu pentru a incepe o cariera si iar nu se justifica timpul "pierdut" sa astept acest patch. Fiecare poate sa isi modifice datele di Editor. Nu contest munca depusa de cei care se ocupa de acest patch (bravo voua, va inteleg si va stimez). Dar se pune prea mare accent si se bate apa in piua prea mult pe baza acestui subiect.

Da, am gresit si am scris "meserie", in loc de "profesie". Oricum, cei care lucreaza aici ma gandesc ca au o facultate sau au facut cursuri de informatica. Ati inteles ideea.

Bravo tie ca iti faci singur. Si eu umblu in Editor. Eu imi downloadez patch-urile din alte tari si poate mai modific cateva bugete. Eu am alte hobby-uri.
Fiecare are dreptul sa faca ce vrea. Daca noi vrem sa asteptam patch-ul lor, e treaba noastra. NU vad de ce am mai vorbi despre asta.
__________________
FOTBAL SI CICLISM

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
restul e cancan
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Jabulani is offline  
Old 22-01-2011, 12:16 PM   #52
bluezero
Member
 
bluezero's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
bluezero is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Sincer e greu. E mult de munca si trebuie sa ai destul timp liber la dispozitie sa faci tot ce trebuie. Cel mai bun exemplu pentru asta a fost RLSP FIFAM 10.
e mult de lucru,dar macar stii ca l-ai facut cum vrei tu,eventual aduni niste prieteni si faci toata liga I,II.
__________________
DRUMANDBASS|I DON'T CARE
DUBSTEP |I LOVE THEM
bluezero is offline  
Old 19-02-2011, 07:53 PM   #53
sergyo1
Member
 
Join Date: Dec 2007
sergyo1 has a little shameless behaviour in the past
Send a message via Yahoo to sergyo1
Default

respect
sergyo1 is offline  
Old 03-03-2011, 05:31 PM   #54
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

va aparea totusi vreun rlsp?
__________________
xman

Last edited by Astristul; 03-03-2011 at 11:11 PM.
xman is offline  
Old 31-03-2011, 07:10 PM   #55
n1tr0
Banned
 
Join Date: Nov 2010
n1tr0 is on a distinguished road
Default

Sa speram ca va aparea,oricum parerea mea e sa nu va grabiti,lucrati la patch pana va fi perfect realizat!
n1tr0 is offline  
Old 12-04-2011, 07:06 PM   #56
kata_to
Member
 
kata_to's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Pitesti
kata_to can only hope to improve
Default

A aparut macar un patch cu liga 1?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kata_to is offline  
Old 12-04-2011, 08:23 PM   #57
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by kata_to View Post
A aparut macar un patch cu liga 1?
Daca o sa cauti pe net o sa gasesti
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cata cfr is offline  
Old 13-04-2011, 09:16 AM   #58
kata_to
Member
 
kata_to's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Pitesti
kata_to can only hope to improve
Default

Nu poti sa.mi dai un PM cu site.ul? ca am mai cautat si n am gasit 8-|
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kata_to is offline  
Old 09-05-2011, 10:30 PM   #59
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

nu mai vorbeste nimeni aici de vre-un patch,artistule ,mai dane ceva informatii,mai apare ceva sau nu
__________________
xman
xman is offline  
Old 10-05-2011, 10:35 AM   #60
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by xman View Post
nu mai vorbeste nimeni aici de vre-un patch,artistule ,mai dane ceva informatii,mai apare ceva sau nu
Momentan nu prea mai am timp sa lucrez la el.
Foarte mult de lucru nu mai e dar timpul liber pe care il am este foarte limitat.
Danny79 is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:34 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL